?????? Din dersi notun kaçtı ???????

arkadaslar öncelikle herkesten özür diliyorum belki saçma bi konu ama böyle bi konu açmadan edemedim bulduklu arkadasımız çok güzl bi konu açmıs (din dersinden notlar diye) çok hosuma gitti ve lisede bi anım aklıma geldi. Lise 1 de iken din hocamız bizi bir sınav yaptı 30 soruluk bir test. Biz okulda hep grup olarak sınavı yapardık yine sınavdayız hocadan fırsat buldukca bilgi dağılımı yapılıyor ve sonunda sınav bitiyor hoca sınav kağıtlarını bi okuma başkadı en yüksek notu bizim grupta ben almıstım ve o not 25 idi yani 1 aldım bunu hiçç unutamam. MERAK ETTİM ARAMIZDA DİN DERSİNDEN ZAYIF ALAN ARKADAŞLAR VARMI DİYEE ??? şimdiden herkese teşekkür ederim

Ynt: ?????? Din dersi notun kaçtı ???????

benim Din Kültürü ve Ahlak dersi lisede 5di :D
sınavlar genelde 4 oluyordu ama sözlüde sureleri okuduğumuz için sözlü hep 5 düşerdi ortalamada hep 5 oldu...
ben 3. sınıfa giderken surelerin çoğunu biliyordum babam aslen hoca olduğu için 3. sınıfa giderken hergün akşam 1 sayfa Kuran-ı Kerim okuturdu... lise 1e giderkende 1 sene Kuran Kursunda kaldım...

hehe güzel bir anı olmuş akif... ben de lisedeyken yapmamak için dönem ödevi verilirken hep resim ,müzik ,din felan yazardım.birinde hoca dinden vermiş,tabi benimde adetim değil dönem ödevi hazırlamak,öylelikle 3 düşmüştü...benim resim,müzik,beden gibi dersler hiç bir zaman 4-5 i görmemiştir...hey gidi lise yılları,ömrümün unutamayacağı 4 senesiydi...

guzel bı konu olmus benımde genelde hep ıs egıtımı ve resım 2 gelırdı
dın kulturu hep 5 gelırdıde lısede bıkere 3 gelmıstı
ntQahmet
bence lıse ınsana hayatta en cok gunah kazandıgı yıllar nıye dersen kız ayagı lısede prefosyenel olarak baslıo bıde devamsızlık yuzunden solenen yalanlar vs vs ben haytımda en cok yalanı lısede soyledım galıba =))

geçen sene ikiydi oda zar zor düşürdüm biraccıkda kopya zaten din dersiyle dil anlatımda iki yazılı arasındaki not olarak rekor kırdım din 20 70 aldım dil anlatımdan 18 75 aldım ikisinide kurtardım ama hocalar bu çalışmama ödül olarak 3 düşürmediler

Az tenefüslerde merdiven altlarında beklemedimm

ben bunu ılk olarak 8 sınıf okul sondan 2 chaftası yaptım o zamanda nobetcı ıdım merdıvenın altına sırayı cektıkcve cektım cektıkce cektım kızlar farketmıs hacaya solemısler 6cı derste copu almaya sınıfa cıktım hoca benı rezıl ettı sınıfın kARSIsında bende karneyı almaya bıle gıtmedım 8 sınıfta allahtan 8 sınıfta geldı basıma bu olay ozamandan berı ılkokula uradıgım yok zaten karneyıde anneme aldırtmıstım hatta duva*-*0 duva*-*0 allah affetsın

benim din hocaları ile sohbetlerim genelde din dersi ile ilgili değilde çapkınlıkla ilgili oluyordu hocada gayet güzel konusuyordu hatta bi seferinde olum gücünü şimdiden harcama ilerde sana lazım olacak diye de nasiyet etmişti saolsun...

Ya benim ilkokuldaki din hocam o kadar iyi bir insandı ki sanki gökten zembille inmiş.Çok nur yüzlü bir adamdı aynı zmanda hafızdı.Benim bugünlere gelmemde çok büyük emeği var.Hakkını nasıl öderim bilmiyorum.Notum hep 5 ti.Lisede uyuz bi kadın var sanki din dersi alan derslerimizden biri.O kadar havalı ki sanarsın mat. fizik kimya öğretmeni.Ona rağmen şimdi de 5 :D

bende 1 aalanların arasındaydım :D lise 1 de iken din dersi ilk yazılı = 09 2.yazılı = 30 ilk dönem 0 geldi ewdekiler kızdı biraz....
2. dönem ilk yazılı 90 2.yazılı = 40 hocanın bana bişeyi vardı bir harf hatamdan puan kıryordu......

marksman link=topic=7637.msg85025#msg85025 date=1224016048' Alıntı:
Ya benim ilkokuldaki din hocam o kadar iyi bir insandı ki sanki gökten zembille inmiş.Çok nur yüzlü bir adamdı aynı zmanda hafızdı.Benim bugünlere gelmemde çok büyük emeği var.Hakkını nasıl öderim bilmiyorum.Notum hep 5 ti.Lisede uyuz bi kadın var sanki din dersi alan derslerimizden biri.O kadar havalı ki sanarsın mat. fizik kimya öğretmeni.Ona rağmen şimdi de 5 :D
walla kardesim senin hoca iyiymiş bizdekiler nerde hafızzzz nerde hocaaa zaten din dersi din dersi değildi ki yok budizm , hinduizm , şamanizm vs. gibi şeylerdi.