tt 75 alımı

arkadaşlar tt 60 ı verip yerine tt 75 dt almayı düşünüyorum kullanıcı yada çevreden edinilmiş bilgisi olan arlkadaşlar önerilerinizi lütfen payalşın yakıtı çekişi performansı vs ??*-s ??*-s

Ynt: tt 75 alımı

eniştemde var kepçe takılı. Yolda çok yavaş bizim FORd un 3. Vitesi kadar anca gidiyo düz tarlada yulaf ekerken 11kazayağı ile seri 3le gidiyo mu diye denedim gayet ıyi gidiyo& izlenilerim bunlar

bende var tt75dt turbo intercool levye ve klima yok yakıtı çok ideal çekişi normal yakdığından çok çekiyor 13 lü kazayaği 4lü 14 numara ünlü tam otomatk pulluk kullanıyorum memnunum

yaptığımız yorumlar için teşekkürler dt 75s iiy bir traktör ama kabin yok pancar sökümü için kullanacağım hafifliği ve yolda kullanım açısındnda uygun olacağını düşündüm ama kullanıcı arkadaşların deneyimleri benim için çok önemli lütfen daha fazal yorum

arkadasım benım arkadasım da var hadda ustekı yorumunu yapmıs guzel tıraktor cekıs guzel yakıt cok idaal bende onunun yakıtını gordum ayak işleri için yanı ufaktefek işler icin tt 50 4 wd aldım cok guzel menmunum cokta piratik bence tavsiye ederim alk-*s bilm-*s

yavuz selim link=topic=67625.msg768692#msg768692 date=1377541534' Alıntı:
yaptığımız yorumlar için teşekkürler dt 75s iiy bir traktör ama kabin yok pancar sökümü için kullanacağım hafifliği ve yolda kullanım açısındnda uygun olacağını düşündüm ama kullanıcı arkadaşların deneyimleri benim için çok önemli lütfen daha fazal yorum
pancar sokumu için ihtiyacın olan güç kac hp