683 DT KARIZMA FOTOLAR

Ynt: 683 DT KARIZMA FOTOLAR

beyler anladım kadarıyla pek bilginiz olmadan atıp tutuyosunuz . 683 100de 40 avrupadan gelen vede turkiyede montaj olan bir traktör senelerdir bu işin içindeyim hertürlü traktör hakında bilgim ve deneyimim var öncelikle kimsenin malının kı9mseye yararı yok kimseninde kimsenin malına bok atmaya hakı yok siz o güzel traktörlerinizle nadasta 1300 den asa yakmaz ken ben 900 anca yakıyorum senede en az 2000 dönüm ekilişim var önceden cift motor vardı şimdi tek motorla aynı işi görüyorum varıller mazot görür oldu tabi buna petrolcüler bozulduama tam anlamıyla ciftci dostu adam gibi sür bak senelerce götürür sorunsuz valtraları mf leri de görüyoruz

serthan26 link=topic=7642.msg85137#msg85137 date=1224077195' Alıntı:
beyler anladım kadarıyla pek bilginiz olmadan atıp tutuyosunuz . 683 100de 40 avrupadan gelen vede turkiyede montaj olan bir traktör senelerdir bu işin içindeyim hertürlü traktör hakında bilgim ve deneyimim var öncelikle kimsenin malının kı9mseye yararı yok kimseninde kimsenin malına bok atmaya hakı yok siz o güzel traktörlerinizle nadasta 1300 den asa yakmaz ken ben 900 anca yakıyorum senede en az 2000 dönüm ekilişim var önceden cift motor vardı şimdi tek motorla aynı işi görüyorum varıller mazot görür oldu tabi buna petrolcüler bozulduama tam anlamıyla ciftci dostu adam gibi sür bak senelerce götürür sorunsuz valtraları mf leri de görüyoruz
herhalde bana taş atıosunda piyasadaki üniversalleri görüoz.kusura baqma ama kimse ikinci el üniversal almıo ama ikinci el valtra weya mf alıo...işte fark bu..senin yıllarca bu işte olduğun beni ilgilendirmez....üniversal 683 ün kalitesini burda valtra veya mf ile karşılaştırma,çok komik olur....

dostum sana laf atan yok dediğimgibi kimsenin malının kımseye yararı yok senin ne yaptıgında beni ilgilendirmez sen 90 milyara aldıgın valtrayaı kaca satıyosun kaca satıcan yada ?? 40 sat helala ben 40 aldım 30 elimi öpene satarım fark bu ben alıpsatmaya diğel koşmaya alıyorum motoru bu motorum ömrü 10 yıl herkeze allah malını kazasız belasız kullanmak nasip etsin

serthan26 link=topic=7642.msg92893#msg92893 date=1225831294' Alıntı:
dostum sana laf atan yok dediğimgibi kimsenin malının kımseye yararı yok senin ne yaptıgında beni ilgilendirmez sen 90 milyara aldıgın valtrayaı kaca satıyosun kaca satıcan yada ?? 40 sat helala ben 40 aldım 30 elimi öpene satarım fark bu ben alıpsatmaya diğel koşmaya alıyorum motoru bu motorum ömrü 10 yıl herkeze allah malını kazasız belasız kullanmak nasip etsin
önce yazdıklarını oku sonra mesaj yaz kardeşim....burada tartışma ortamı yaratma....tabii kide bnm malım seni ilgilendirmezz....valtrayı 80 e alıp 40 a satacam ama universalı 40 a alıp hiç satamıcan olay burda.....en azın zararda etsem ben satıom...git araştır bakalım galerilerde kim ikinci el 683 alıo....

:):) :) biz satmıyoruz kardeş peşin aldık valtraların borcunu odeyemeyipte satanlar bilir tadını ben neden satayım olurda yenilersek takasta herkez alır tartışmaya hiç gerek yok cünkü aynı katogorilerde diğiliz böyle bir ortam olusamaz mutlu olucaksan unuversal dünyanın en berbat traktörü bedava dagıtıyolarmıs bizde ordan aldık .. :)
6 0 yıldır bicercilik yapıyoruz 3 nesil aga varsa gercekten bişeyler paylasıcak coluk cocuk muhabeti yapmıyca sizin motor iyi bizimki kötü tipinde bilgi ve deneyim takası gercekten iyidir

serthan26 link=topic=7642.msg92974#msg92974 date=1225899025' Alıntı:
:):) :) biz satmıyoruz kardeş peşin aldık valtraların borcunu odeyemeyipte satanlar bilir tadını ben neden satayım olurda yenilersek takasta herkez alır tartışmaya hiç gerek yok cünkü aynı katogorilerde diğiliz böyle bir ortam olusamaz mutlu olucaksan unuversal dünyanın en berbat traktörü bedava dagıtıyolarmıs bizde ordan aldık .. :)
6 0 yıldır bicercilik yapıyoruz 3 nesil aga varsa gercekten bişeyler paylasıcak coluk cocuk muhabeti yapmıyca sizin motor iyi bizimki kötü tipinde bilgi ve deneyim takası gercekten iyidir
ben sana satacaksin diye alıyorsun demiyorum...neyse sen herşeyi yanlış anlıyorsun...ayrıca sana geçmişini sormadım.....neyse inşallah bi gün elinde kaliteli motor olurda dediklerimi anlarsın...ben marka kötülemiyorum...fendt ve mf deki yorumlarıma baq..bende bu markalardan yoq ama objektif düşünüyorum...neyse haklısın ÇOLUK ÇOCUK muhabbeti yapamayalım....

hahahah la unuversal kaç günlük motor ünüversalın karşısıne ben her şeyyiyle 640 fıat ı korum la siz nediyonuz ünüversal da moTORMU sen ünüversali bide valtrayla kkarşılaştırmaya çalışıyom mf ve TÜRK TRAKTÖRE hiç bulaştırma ünüversalı en eskimotorları ile deviririrler sen ne deyonolr yakıttı az felan bu dönemde hiç bi motor az yakmıyor mazot pahalandıkca motorlar çok yakıyor pırak bu işlerriiiiii

kral 39 adamımsın :9 azı olan konusuyo gercek ciftcilerle bişeyler paylasıyor yada tartısıyorum ayrıca bazı arkdaslar bilginne nesin vs sorular var bazı from sayfalarında ciftcilikle ugrasıyoruz köylüyüz ibu automotiv mezunuyum tezim motorlarda yeni teknolojiler .. kamın reel ve turbolar ilgi alanım ya kutuplasmaya gerek yok zaten görüyosunuz milletin hakını biz bize destek olmazsak bizi kım anlar motorun kralı 5000 fort 640 fiyat 106 fend 168 shtyer idi eskilerde onların versdiyi tad dillerdedir .