Adana'dan yardımcı olacak Ciftçi abimiz var mı acaba?

bir kaç gündür 3,075 3,085 phantom veya ilk seri 4x4 traktör arıyoruz. internetten biri aklımıza yatar gibi oldu. Ancak malum mesafe uzak oldugu ıcın dusundurucu oluyor.
ilan : http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-mf-3.085-3085-2004-model-4wd-kabinli-klimali-ersun-ticaret-134127741/detay

yakınlarda olup bu traktore alıcı gozuyle bakacak bı arkadas var mı acaba? Tekirdağ dan Adana ya bosu bosuna gıtmek ıstemıyorum.

telefon numaram 0541 369 27 95

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-mf-3.085-3085-2004-model-4wd-kabinli-klimali-ersun-ticaret-134127741/detay

Ayrıca 3,075 phantom 4x4 te aramaktayız etrafınızda trakya cıvarlarında bıldıgınız temız traktor varmı onerebılecegınız.

Okuyan yorumlayan herkese tesekkurler.

Ynt: Adana'dan yardımcı olacak Ciftçi abimiz var mı acaba?

traktör temiz gibi duruyor ama bayağı saat yapmış 4 bin bide ilk lastikleri yazmış biraz düşündürücü 4 bin saatteki traktörde nasıl lastik değişimi olmamış hayret adana gibi bi yerde o traktör 4 bin saati doldurmuşsa ağır işte görmüştür bir daha değerlendirin derim ben ama görmek lazım traktörün temiz görünüşü var

delihan link=topic=67679.msg769009#msg769009 date=1377709522' Alıntı:
traktör temiz gibi duruyor ama bayağı saat yapmış 4 bin bide ilk lastikleri yazmış biraz düşündürücü 4 bin saatteki traktörde nasıl lastik değişimi olmamış hayret adana gibi bi yerde o traktör 4 bin saati doldurmuşsa ağır işte görmüştür bir daha değerlendirin derim ben ama görmek lazım traktörün temiz görünüşü var

ınternette elle tutulabılecek traktor yok. gozle gormeden ne desek yalan bu yuzden bakmak ıstıyorum ama gorucez

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-3.085-d-4x4-sahibinden-satilik-traktor-98994114/detay

bu var birde sahibinden sanırm bu

eminünal ve gezegen nickli arkadaşlar adanalı onlarla görüşürsen belki traktöre bakabilirler
banada 1saat mesafede yakın olsa ben bakıp bilgi verirdim sana
footlara bakınc boyası cilası iyi gibi güzel temizlemişelr ama içide önemli notor ne durumda vs onuda görmeden bilemeyiz haht yeri geliyor bzilerde bilemiyoruz saglam bir usta ile bakmak lazım 2. el traktörlere

bizde zamanında 3.105 2003 model alıcaktık bize kimse tavsiye etmedi yaramaz dediler onu alıcanıza yeni kasa alın demişlerdi ve tekirdağda sahibinden.com da 5 6 tane vardı en son buna 45 vercene ben olsam 10 daha veririm phantom alırdım ama adanadaki temiz duruyoyor ilede oo derseniz

Ertuğ Aslan link=topic=67679.msg769014#msg769014 date=1377711188' Alıntı:
bizde zamanında 3.105 2003 model alıcaktık bize kimse tavsiye etmedi yaramaz dediler onu alıcanıza yeni kasa alın demişlerdi ve tekirdağda sahibinden.com da 5 6 tane vardı en son buna 45 vercene ben olsam 10 daha veririm phantom alırdım ama adanadaki temiz duruyoyor ilede oo derseniz

bugun tekırdagdakı olan bıten butun 398 4wd 3075 3085 phantom hepsine baktım o 52 53 lira dedıklerı phantomların içi dısına cıkmıs 2600 saatte dıyor motor ronaltide durmuyor neler neler

kısacası bır tane temız traktor gormedım o kadar traktor arasında burgazda babaeskide keşan tarafında varmı bılmem ama tekırdagda malkarada yok ona emınım

delihan link=topic=67679.msg769009#msg769009 date=1377709522' Alıntı:
Kendi traktörümden örnek vereyim 2006 model ,3500 saatde lastikler yarı,ona göre değerlendirme yap.

R.çiftçi link=topic=67679.msg769028#msg769028 date=1377713965' Alıntı:
Kendi traktörümden örnek vereyim 2006 model ,3500 saatde lastikler yarı,ona göre değerlendirme yap.

onu bende farkettım abi senın traktorunde dar lastık mi?
bir tanede bizim burda var bununkilerde yarı http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-hep-bir-fazlasi-131557973/detay

Ben eski 3085 i 11000 saatte sattım, daha çok motorluk yapar. deutz bu kolay kolay ölmez düzgün kullanımla. malkaranın bir köyüne gitmiş traktör ismini hatırlamıyorum şuan. hatta alan kişi arıyor arada memnun traktörden.

İnternetten güvenilmiyor fazla boyasına aldanıp gidiyorsun kilometrelerce yol sonra beğenmeyip tekrar gidiyorsun en iyisi çevre galerilerden bakmak phantom al ayrıca

ByFreST0N link=topic=67679.msg769076#msg769076 date=1377725370' Alıntı:
İnternetten güvenilmiyor fazla boyasına aldanıp gidiyorsun kilometrelerce yol sonra beğenmeyip tekrar gidiyorsun en iyisi çevre galerilerden bakmak phantom al ayrıca

phantom almak istiyoruz anca butce kısıtlı gelıyor. duzgun 85 yada 75 phantom yok etrafta. 85 e 60cıvarlarında 75 e de 55 cıvarlarında ıstıyorlar. ama gelgelelım yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-hep-bir-fazlasi-131557973/detay bu traktore nıyetlenıyordum sahıbı ıle konustum 50 lıraya verıcez dıyor. 46 47 gıbı bırakırsa almaya nıyetım var. ama illa phantom mu olmalı? sebeplerınıde yazarsanız sevınırım.

bu baktıgım traktore bu para verılırmı ?

Geçen hafta komşu köylerden bir arkadaş 398 DT yi verip 100 lük Erkunt aldı. Erkunt 20 günden önce gelmeyecekmiş. 398 in sahibi motora rektefiye, debriyaj balatası gibi ağır bakımları yeni yapmış. Hiçbir masraf etmeden 5 yıl kullanılır diyor. Erkunt bayii 398 i 40 bine falan tuttu.398 hala sahibinde, ilginenirseniz, beni tanıyorsun.

768 link=topic=67679.msg769097#msg769097 date=1377757713' Alıntı:
Geçen hafta komşu köylerden bir arkadaş 398 DT yi verip 100 lük Erkunt aldı. Erkunt 20 günden önce gelmeyecekmiş. 398 in sahibi motora rektefiye, debriyaj balatası gibi ağır bakımları yeni yapmış. Hiçbir masraf etmeden 5 yıl kullanılır diyor. Erkunt bayii 398 i 40 bine falan tuttu.398 hala sahibinde, ilginenirseniz, beni tanıyorsun.

saol abi msj attım

Phantom kasa nin kabini genis ici ferah yuksek platform satarken alirken oncelikli. Zaten bu seriler Phantom modelinden sonra degerlendi motor şanzıman ayni ama konfor ve kalite ic içe.

Bu Phantomları özel kılan ne motorumu şanzıman mı sağlamlıkmı? hep duyuyorum methini... bu seri bu kadar tutulduysa neden devamını getirmedi? mesala yeni nesil mf ler bu kalteyi yakalayamadı mı?