hidrolik sorunu

slm arkadaşlar. traktörün hidroliğini indirince acayip bir dişli sesi geliyor. hidroliği kaldırınca dişli sesi kesiyor. fakat biraz çalışınca 15 dakika falan civ civ civ gibi garip ses geliyor ama dişli sesi değil. Bu ses traktörü ustaya götürmüştüm. usta arka bölümü dağıttı ondan sonra oldu. Bu neden kaynaklanmış olabilir? TEŞEKÜR EDERİM

Ynt: hidrolik sorunu

parca şansımana takılmıştı. ama sorun hidrolikte. fakat usta yanlış takmış olabilir. cünkü hidroliğide sökmüştü. Birde söküldükten sonra oldu bu ses .Başka neden olabilir? Hangi parçası yanlış takılmış olabilir maliyeti ne kadar tutar?

elegans link=topic=67709.msg769359#msg769359 date=1377812940' Alıntı:
slm arkadaşlar. traktörün hidroliğini indirince acayip bir dişli sesi geliyor. hidroliği kaldırınca dişli sesi kesiyor. fakat biraz çalışınca 15 dakika falan civ civ civ gibi garip ses geliyor ama dişli sesi değil. Bu ses traktörü ustaya götürmüştüm. usta arka bölümü dağıttı ondan sonra oldu. Bu neden kaynaklanmış olabilir? TEŞEKÜR EDERİM
benim 3085 te hidrolik sorunu olmuştu. benzer sesler geliyordu. ortada sahte balata dedikleri hidrolikleri ve kuyruk milinin çalıştıran balata mili bilya dağıtmıştı. bilmiyorum 3050 de sistem aynı mıdır

usta bir bilya parçası çıkarmıştı. Bilyanın dış tarafıydı iyi hatırlıyorum. ustaya bu ne dedim. o da bu burda fazlalık demişti:) peki ustam maliyeti fazla tutar mı tahminen

elegans link=topic=67709.msg773783#msg773783 date=1379020099' Alıntı:
usta bir bilya parçası çıkarmıştı. Bilyanın dış tarafıydı iyi hatırlıyorum. ustaya bu ne dedim. o da bu burda fazlalık demişti:) peki ustam maliyeti fazla tutar mı tahminen
parçaya bağlı sen ustanın kotusunu seçmişssin kardeş sen nekadar para aldı usta bennce aynı usaya git ve durum boyle boyle de

elegans link=topic=67709.msg773783#msg773783 date=1379020099' Alıntı:
ustanın iyisi parça artırandır derler bizde :) maşallah çok iyi ustaymış şaka bi tarafa o usta ile görüş o parçayı çıkardığı yere geri monta etsin düzelir sorun