KUBOTA 9540 & ZETOR 90

selamlar arkadaşlar ...dün fuara geçde olsa gittim yine, sadece zetor ları kullanabilmek için:) umut abi zetorların çoğu satılmış 150 hd de siliwriden bir arkadaşla pazarlığı bitmek üzereydi..ben alamadım yani:( fazlı bey çok iyi candan tam bir beyefendi sağolsun çok ilgilendi sanada selamı war ayrıca konyaya bekliyor seni...

ZETOR için hiç yorum yapmıycam türkiyede şuan fiyat yakıt çekiş denkleminde alınacak tek motor yedek parça ve ikinci el böyle giderse patlama yapar...majör 80 olsun 90 100 110 lar fena ...ama benim aklım hep 150 de kaldı .....tam istediğim motor ama kafam çok karışık bi konuşmamız lazım heralde konyada buluşuruz..

Insallah konyaya geliriz Osman..

Satili nasildi zetorun.. kullanim rahatlik hic denemedim onu merak ediyom..

Eski zetorcular almistir buyuk ihtimal onlari.. hic bilmiyen biraz zor karar verir.. ama sevindim yayilsin duyulsun..

En ucuz sadesi major 80.. Osman dikkat ettiysen o bile sırf asalet komple kalite.. hep diyom zetor "safkan motor" insallah bayi-servis agi tez zamanda oturur da tadindan yenmez:)

sen ne diyosun abi köyün toplam ekilebilir arazisi 400 dönüm kadar en büyük parça 5 dönüm en büyük motor bende fendt i saymazsak 85 same en büyük pulluk bende 4 12 ;) bu hd 10 gömlek büyük de senn gel bana sor gönül bu işte ....

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77