Cift Sürerken hangisi daha iyidir

Cift Sürerken Hangisi iyidir

• Kullanılan toplam oy
    30
Ynt: Cift Sürerken hangisi daha iyidir

Güzel konu.
benim gibi işlere yeni başlıyorsan ve sermayen çok az ise fazla seçenek kalmıyor: işbora mı leyland mı?
Arazilerimiz çok ağır killi topraklar, her motorun harcı değil. Harareti tavana vurdurur. Benim tercihim temiz bir leyland oldu. Yavaş sürer ama bıkmaz hep sürer. Bir de şanzuman işbora ile kıyaslanamayacak kadar kullanışlı bence.

• Beğen
Tepkiler: branth

en iyisi 2010model 4x4 70lik lüx erkuttur neden diyecekiniz.çünkü 75.desibel kabin sessizlgi tüp kabini mükemmel görüş açıları ve kullanım kolaylıgı ve yüze yüz yerli dizayn

hsahin link=topic=7652.msg256548#msg256548 date=1267115288' Alıntı:
en iyisi 2010model 4x4 70lik lüx erkuttur neden diyecekiniz.çünkü 75.desibel kabin sessizlgi tüp kabini mükemmel görüş açıları ve kullanım kolaylıgı ve yüze yüz yerli dizayn
ne alakası warki şimdi?
adam burda bize,sizce leylandmı daha iyi yoksa iş boramı.aşa yıkarı aynı beygir gücündeler.3 çeşit sanırım leyland.
ama bnce 4 çeker olarak iş bora derim.

BİZİM İLK TRAKTÖRÜMÜZ LEYLANDDI. TAKVİYE İLE ÇİFT SÜRERMİŞTİ BABAMLAR.
O NEDENLE TAVSİYE EDİLMEZ SANIRIM. KÜÇÜK MOTOR NE DE OLSA, TAKACAĞIN İKİLİ PULLUK OLUR.
TAKVİYE İKİ İLE SAATLERCE KAFA PATLATIRSIN.

Leyland daha iyidir 3 ileri 3 takviye 3 gerisi var düz yerleri takviye 3 ' le yokuş aşağı seri 1 le sürersin. İşbora hiç kullanmadım ama kullananlar yazarsa bilgimiz olur. Leyland ' ın vites rahatlığı çok az traktörde vardır yeni traktörlerin çoğu sekiz kere kıvrılmış vites demirine sahip.

benim amcamda işbora var halada kullanıyor kaç numara bilmiyorum 2 ' li pulluğu ancak çekiyor 3 ' lü pullukda var onda çekemiyor ama senede 30-35 dönüm kadar tarla sürüyor