Mazot !!!!!!

Ynt: Mazot !!!!!!

Herşeyimiz dışa bağımlı olduğundan bizi fena etkileyecek. Zaten savaş çıksa teknoloji üretmeyen, yan gelip yatan, çalıp çırpan toplumlar ayvayı yiyecek. Ekonomik kriz ortamı huzursuzluk doğurur, milletin siniri gerilir temennim bu durumdan sağ salim çıkmak. Bugün iktidarda değişşe artık geri çeviremez olan oldu. Seçmenimizin bilinçlenmesi lazım yoksa biz daha çok krizler geçiririz.

abdye kalsa heryere girer işte irandan tırsıyor oyle bişey olursa israil silir bizim kürdistan mevzusu çıkar buyuk ihtimal ve bizim dışa bagımlı olmamaza sebeb olanlar da bizi sömürmeye çalışır yunanınstan gibia damızda yok satacak ffln artık ne olur halimiz bilmiyorum öncelikle herkesimin gruplaşmasını bırakması lazım ki birlikte inanç içinde çlaışmak gerek böyle yatarak bişey olmaz

tmabiler şimdei dediğiniz gibide olsa sonuçta bu partinin tarıma karşı bi yatırımı yok doru yanı 3 kruş destek veriyor senden 5 krş alıyor bizim köyde herkes yatıyor üç beş çalışan war onlar azda olsa bişeyler kazanıyor ama ben genel anlamda dedim yani yaptıgımızişleri planlı yapmak gerek geçen bi tarla gördüm mısır tarlasında bi su wardı pirinç tarlasında yoktur sonra o mısır ne büyür ne hastalıgı biter yani zati dışa bagımlıgımız cok bari bunları kısalım..