KEPÇELİ DEUTZ Agrolux 310

Ynt: KEPÇELİ DEUTZ Agrolux 310

Uğur bey traktörün güç ayarına baktırmanızı tavsiye ederim.Benim kayınçoda aldı traktör çekmiyo falan diyodu servis gelip bakmış güç ayarı yapmış şimdi iyi olduğunu söylüyo.Güç ayarı diye söyledim ama (Bizim servisin deyimiyle) regületörden yapılan bi ayar, bide pistonlar sıcaklık ayarı yapılıyo bunlar yapılınca eminim çekişi düzelecektir.Bide bu ayar hemen ayak üstü 10 dakikada yapılıyo yani diğer traktörler gibi mazot pompasını söküp bi pompacıya gitmeye gerek yok.

öncelikle hayırlı olsun allah kazasız belasız sürmeleri nasip etsin. gelelim traktore. traktör daha yeni ilk başlarda hayal kırıklığına ugratiyor herkesi çünkü diğer traktörleolg gibi değil pistonlar falan çelik olduğu için pistonların yipranmasi için zamana ihtiyaç var yukarıda dedikleri gibi traktörün regelatör ayarları var bunların yapılması lazım servisten gelip yaptılar mi o traktör onun gibi bir daha olacak yakıt falan dusecek ilk başlarda seri 5km vitesi mazot dusmani ama zanla dusecek

Traktörü bizim tavsiyemizle bi abimiz aldı.. pek bildiği-ilgilendiği de yok aslında.. pek bi şikayeti de yok, daha önce HİÇ motor binmediğinden kıyas da yapamıyo.. morali bozulmasın diye çok da bahsetmedim zaten..

Daha 100 saat dememiştir.. şimdi malum kış baharı özellikle ilgilenecem.. ÇOK sağolun..

Garadayi link=topic=67764.msg828275#msg828275 date=1389809411' Alıntı:
Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin desteklemeden bende same argon 80 hp serisini aldım müracat et evrakların tamamsa sorun yok bana cıkmaz demeyin, *098*-
Hangi destekleme konusundan yazıldınız ve nekadara mal oldu size ?

geçen uğradım abimize..

Deutz 350 saatte..

*ön keçeler
*hidrolik pompa
*hidrolik direksiyon
(*bi de kabin camı kırılması var)

bozulmuş bu güne kadar.. ve servisten hiç memnun değil.. sürücü biraz motorun acemisi artık yağına mı dikkat etmedi bilmiyom ama.. servis hidrolik direksiyonu bozulmuş düz yolda gidemiyen motoru 'alıp getir' demiş.. ki köy hem dağ köyü hem merkeze 30 km var.. sahibi de 'gel sürebiliyosan sen sür' demiş:)

açıkcası sahibi almancı olduğundan Deutza yönelmiştilerdi.. ama motordan da servisten de umduğunu henüz bulamadı..

geçmiş olsun...
işin erbabı olmayana ne verirsen ver sonuç aynı olur..
burada biri radyatörü tozla kapatmış..
İlçede kahvede oturmuş diyorki..
ben traktorden memnun değilim hararet yapıyor.
servis aniden gitti oraya..
kaputu kaldırdı ....
dedi amca sende hiçmi vicdan yok..
bu radyatörün hali ne...
şimdi ben gelip senin boğazını sıksam..
nefesini nerden alırsın... :)
işte kullanıcı varrr kullanıcı var..

sen mantar yemeye gelmiyonmu umut başkan...