yeni MASSEY FEGUSON 8690

Ynt: yeni MASSEY FEGUSON 8690

XERİON link=topic=7658.msg80626#msg80626 date=1222941665' Alıntı:
süper bi traktör, tipi tasarımı güzel tabi ayrıntılada ne eksiği fazlası var incelemek lazım
eksik ve fazla yönlerini forum sonunda anlatmaya çalışacağım..mf için önemli bir traktör , fendt 936 vario ya 10 hp takmış...

güzel ve anlamlı bir cümle yer almış makalede;

eğer Beijing yada başka bir yoğun nüfuslu yerde bu traktörle karşılaşacak olursak, egzosttan dışarı çıkan dumanın , içeri girenden daha temiz olacağını görürmüşüz...

atilla link=topic=7658.msg80751#msg80751 date=1222972407' Alıntı:
ne zaman geçecek bende merak ediyorum....

bilmediğim konularda yorum yapmam...ama iki noktaya değinmeden geçmek mümkün değil.....
teknolojı olarak mükememele çok yakın....yakıtın bile sahtesine tamah edilen bir ülkede yakıt konusunda işi biraz zor..add blue....bulamazsak?olsun yerine kimyevi gübre koyarız...sisunun yeni nesil motoru.....FENDT ' in transmisyonu,defransiyel,hidroliği...kabin ve kaportamı??? işte o % 100
MASSEY-FERGUSON.....ümit ederim kısa sürede ülkemize getirirler,daha detaylı inceleme şansımız olur.ama pazara 2009 ocakta sunulacak sanıyorum............sevgilerimle...

önder çifçi link=topic=7658.msg80806#msg80806 date=1222979553' Alıntı:
bilmediğim konularda yorum yapmam...ama iki noktaya değinmeden geçmek mümkün değil.....
teknolojı olarak mükememele çok yakın....yakıtın bile sahtesine tamah edilen bir ülkede yakıt konusunda işi biraz zor..add blue....bulamazsak?olsun yerine kimyevi gübre koyarız...sisunun yeni nesil motoru.....FENDT ' in transmisyonu,defransiyel,hidroliği...kabin ve kaportamı??? işte o % 100
MASSEY-FERGUSON.....ümit ederim kısa sürede ülkemize getirirler,daha detaylı inceleme şansımız olur.ama pazara 2009 ocakta sunulacak sanıyorum............sevgilerimle...
ferruh abim , siz anlatırsınız diye , fendt in bu makinaya olan katkılarından bahsetmedim...saygılar , sevgiler..

atilla link=topic=7658.msg80811#msg80811 date=1222981345' Alıntı:
ferruh abim , siz anlatırsınız diye , fendt in bu makinaya olan katkılarından bahsetmedim...saygılar , sevgiler..

benden bukadar....detaylarını fergusonculardan bekliyorum...nasılsa biz FENDT ' in uşağı,bu markanın kölesiymişiz ya..bilenler anlatsın,bizde öğrenelim...kabin yüksekliğini yazmamışlar,dolayısı ile bende gücü konusunda yorum yapamadım ...ama kesin 3.50 mt.vardır..936 3.30 mt falan .....
selam ve sevgilerimle...

önder çifçi link=topic=7658.msg80816#msg80816 date=1222982458' Alıntı:
benden bukadar....detaylarını fergusonculardan bekliyorum...nasılsa biz FENDT ' in uşağı,bu markanın kölesiymişiz ya..bilenler anlatsın,bizde öğrenelim...kabin yüksekliğini yazmamışlar,dolayısı ile bende gücü konusunda yorum yapamadım ...ama kesin 3.50 mt.vardır..936 3.30 mt falan .....
selam ve sevgilerimle...
kumanda düğmeleri dokunmatik değil , ön süspansüyon arabalardaki gibi tam bağımsız değil , koltuk ters dönmüyor..şimdilik bu kadar yeter....saygılar...