Traktör Seçimi Konusunda Yardım

Öncelikle Selamün Aleyküm abilerim, kardeşlerim.

2 konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım olacak

Birincisi ; %50 hibeyle traktöre yazılmayı düşünüyoruz nasıl yazılabiliriz yazılan veya hibe çıkan varmı? Bilgilendirizseniz sevinirim..

İkincisi traktör mevzusu ; bu konunun daha vakti var tabiki bir de illa ki çıkacak diye garanti yok
yine de bir sorayım dedim, traktör olarak babam yola ikinci New Holland ' la devam edelim diyor abim (Poyrazlı Salih) Erkunt Kıymet 90 alalım diyor benim görüşüm de yanlış hatırlamıyosam Kıymet 90 ile Kudret 100 arasında bin lira vardı madem öyle almışken 100lük alalım diyorum sizin görüşünüz nedir?

Ynt: Traktör Seçimi Konusunda Yardım

Salih Abi Niye Bir Keys Ay Eyç Düşünmüyor da Erkunt Düşünüyor Talha, Farmall U ' yu Beklemeyi Veya JX-U Almayı :D

Şaka Bir Yana Yeni Erkuntlar Gerçekten Güzel...
TD-D Alana Kadar Kudret Uygun Olur Diyorum Bende ;)

omerfarukkoc link=topic=67812.msg770555#msg770555 date=1378240692' Alıntı:
Salih Abi Niye Bir Keys Ay Eyç Düşünmüyor da Erkunt Düşünüyor Talha, Farmall U ' yu Beklemeyi Veya JX-U Almayı :D

Şaka Bir Yana Yeni Erkuntlar Gerçekten Güzel...
TD-D Alana Kadar Kudret Uygun Olur Diyorum Bende ;)

Hacı Case-IH olsa daha güzel olur tabi KOÇ Farmall U yu Türkiye ' ye vermez heralde JXU da güzel ama çok para ister namıssızlar :D Case-IH in en uygun modeli Maxxum serisi onun da 100 lük üretimi yok geriye tek JX kalıyo onu almaktansa TD-D alırız o da New Holland bayisi bizim köye çok traktör sattı hatta 70-66 yı da ordan aldık fiyat konusunda yardımı olabilir ;) Yeni Erkuntları biz de beğeniyoruz çekişi yüksek özelliği çok diye Erkuntu da listeye ekledik bakalım o da hibeye bağlı tabi çıkarsa artık nasip :)

tümosan 4155 link=topic=67812.msg770558#msg770558 date=1378240896' Alıntı:

Bakalım artık ;)

85-90 liraya TD110 dağıtıyorlar resmen yer gök nh oldu :D Düşünüyorsanız kaçırmayın derim.Hibe işi çok kolay değil öyle ekipman hibeleri gibi birşey değil Ankarada bayiler çok istismar ediyor bu konuyu.

Çağrı link=topic=67812.msg770563#msg770563 date=1378241874' Alıntı:
85-90 liraya TD110 dağıtıyorlar resmen yer gök nh oldu :D Düşünüyorsanız kaçırmayın derim.Hibe işi çok kolay değil öyle ekipman hibeleri gibi birşey değil Ankarada bayiler çok istismar ediyor bu konuyu.

TD110 bizi aşar abi 90 lık yeter bize :) babam nereye sorduysa belgeleri hazırlayıp gelismeleri takip etmeye 1500 tl istemişler eğer hibe garanti olsaydı babam oraya yaptıracaktı bakalım yarın New Holland bayisine gidecek galiba hibe konusunu sormak için..

stulu link=topic=67812.msg770762#msg770762 date=1378308041' Alıntı:
yanlış bilmiyorsam traktörde % 50 hibe yok

traktöre de var aşağıda linklerdeki traktörler %50 hibeyle alınmış ;)

http://www.trakkulup.net/fotograflar-
(cekimler)-329/kepceli-deutz-agrolux-310/
msg769953/?topicseen#new
http://www.trakkulup.net/fotograflar-
(cekimler)-478/kepceli-kubota-9540/
msg769807/#new

Bu arada galiba traktör seçimi yapıldı hibe sonucu olumlu olursa New Holland TD75D almayı düşünüyoruz...

Ağır Abi link=topic=67812.msg771825#msg771825 date=1378496126' Alıntı:
hangi kurumun vermiş oldugu hibeyi kullnacaksınız ve ne yapmayı planlıyrsunuz

Daha evrak toplama aşamasındayız. Tanjant Danışmanlık ile çalışmayı düşünüyor gelişmeleri onlar takip edecek. Yapacağımız iş büyük bi ihtimal kimyon olacak , aspir için tesis istiyorlarmış....