BU GÜN ALDIĞIMIZ 2012 MERCEDES CITAN 109 CDI KOMBİ 90HP 1.5 dizel....

arkadaşlar bu gün izmit mengerlerden 2012 yılında yeni çıkan mercedes cıtan 109 cdı kombiyi aldık araç test için kullanılmış 14000 km de bizim eski aracımızı başkasına sattık bizde 2006 ww caddy vardı biz aracı 24.500 sattık bunuda 37.500 aldık aracın sıfır anahtar teslim 47 900 falan yani 10000 falan tersine almış olduk araç 1.5 dizel 66 kW 90ps kullanımı rahat ve yakıtı bizim eski araçtan normal olarak düşük tabi caddy 1.9 motor vardı bu biraz daha iyi ...ama araç yeni kasa kangolara çok benziyor.... yorum sizlerin bende sizin için birazcık kareledim beğenirsiniz umarım.......

Ynt: BU GÜN ALDIĞIMIZ 2012 MERCEDES CITAN 109 CDI KOMBİ 90HP 1.5 dizel....

Hayırlısı olsun,nacizane fikrim binek maksatlı ise pek hoş buluyorum bu tarz hafif ticarileri ,açıkcası stationwagon arabalar bana daha konforlu geliyor.

hayırlı olsun ben pek tipini beğenmedim ilk defa gördüm bu modelini daha çok peugeot citroen gibi duruyor görünümü

Hayırlı ugurlu olsun ALLAH güle güle kullandırmayı nasip etsin bence çok güzel araç tipi de hoş duruyo eger gerçek bi mercedes donanımı varsa motoru falan gerçek bi mercedes motoru ise yıllar yıllar kullanabilirsin çok güzeldir yani kesinlikle memnun kalırsınız. mercedes 1 numaradır benim için arabaların içinde :)

hayırlı olsun vayyy beee mercedes bıle bu klasmana el attıysa bu klasmandakı araclar peynır ekmek gibi satılıyor demekkı mercedes kalıtesının Caddy den ustun olduguna emınım fiyatta normal bence ama saatı az sıfır sayılır daha

evet kangoo ' lara benziyor ama bunun öndeki amblemi yeter ;) Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun..

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel araç. Sanırım motoruda Renault olması lâzım. Birkaç ay önce arkadaş B serisi araçlardan bir tane aldı. Onda bile Renault motoru varmış. Yakıt olarak gerçekten düşük olduğu söyleniyor. Sanırım ondan Mercedes ' te bazı modellerinde Renault motoru kullanmaya başladı...

Hayırlı Olsun Osman Abi Güzel Günlerde Kullan...
2 Hafta Kadar Önce Benim Halaoğulları da Aldılar Bundan 2 Tane... Aracı Kullandım Serilik Bakımından Benim Connect Kadar Olmasa da Güzel Araba...
İç Dizaynı da Güzeldi... Yakıtını Daha Ölçme Şanzımız Olmadı Ama Yakıtta Cimri Olacağa Benziyor... Ben Şahsen Beğendim Arabayı...

Ama Normal Kullanım İçin Düşünülüp ALınmışsa Bu Arabayı Almak Hata Bence... Bunu Bizim Oğlanlara da Dedim, Tarla İçin Araba Var Zaten Normale de Şöyle Insignia, Passat... vs Tarzı Bi Araba Uygun Olur...

hayırlı olsun abi bunlar bildiğim kadarıyla kamyonet geçiyor onun yerine transit gibi vito gibi minibüs geçen birşey almak daha mantıklı değil mi yıllık 400 lira fazladan vergi veriliyor ve minibüs daha büyük veya dacia lodgy gibi otomobil geçiyor hem bunlarda iki kişi fazla alıyor hemde sıfırı ucuz ha ama konfor falan bunları tutarmı bilmem:)