JOHN DEERE - BİHSER STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2013...!!!

JOHN DEERE - BİHSER STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2013...!!!

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Çorlu Tarım Fuarı 2013 ' ten John Deere - Bihser Tarım standını göreceksiniz. İşten güçten fuar fotoğraflarını anca paylaşma fırsatı yakaladım....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: JOHN DEERE - BİHSER STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2013...!!!

paylaşım ve emek için teşekkürler Erkan. biçerdöverde satış var mı acaba? bu sene 1450 ler çok satılmış diye duydum. doğru mu acaba. alanlar memnun mu

Güzel paylaşım Erkan fuar yine her zamanki gibi kalabalık herhalde, haftaya ankara fuarına hangi firmalar gelecek bakalım.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

memory43 link=topic=67839.msg770889#msg770889 date=1378318556' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler erkan sondaki motor gibi olanın adı :S ne hangisiyle hediye olarak verliyor :D

Bir fikrim yok. Bunlar yeni çıkmış sanırsam. Görüntü olsun diye bayi getirmiş fuara heralde. Büyük ihtimal bayinin kendi oyuncağı...:D

Cll_ford link=topic=67839.msg770936#msg770936 date=1378321863' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler hostes koltuğundan ikı taraftada var mı motor mı jd nin

Tek tarafta var. Motor başka markada...

GÜRKAN link=topic=67839.msg770996#msg770996 date=1378328489' Alıntı:
paylaşım ve emek için teşekkürler Erkan. biçerdöverde satış var mı acaba? bu sene 1450 ler çok satılmış diye duydum. doğru mu acaba. alanlar memnun mu

Biçerdöver satışına dair birşey görmedim. 1450 değilde W540 ' lar satıldı baya diye biliyorum. Memnuniyete dair bir fikrim yok. Ama nette başka bölgelerde alanlar satılığa çıkarmışlar bile. Bizim burada da bir arkadaş harmandan önce aldıydı. Ama nasıl makina birşey duymadım. Tek bildiğim eskiden Medion 340 ' ları vardı. Daha doğrusu ayrıldılar. Makina başkasına düştü. Bu makina 340 ' a göre biraz daha ufakmış...

paylaşım için teşekkürler bu 1470 leri buralarda alanlar pek memnhun değiller güçü olan çıkardı elinden 2. senesi ama biçerken veya biçtiği tarlayı ben görmedim duyduma göre dane kaybı çok ve çok kırıyomuş taneyi

Bu yeni 6000 serisinie bi türlü ısınamadım,güzellik görecilidir fakat kaput tasarımı göze cok değişik hitap ediyor,önceki 6030 serileri Türkiye ' de piyasaya sağlam oturmustu.ama dediğim gibi göreceli bir olay.