ERKUNT - HASMAK ZİRAAT STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2013...!!!

ERKUNT - HASMAK ZİRAAT STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2013...!!!

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Çorlu Tarım Fuarı 2013 ' ten Erkunt - Hasmak Ziraat standını göreceksiniz. İşten güçten fuar fotoğraflarını anca paylaşma fırsatı yakaladım....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: ERKUNT - HASMAK ZİRAAT STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

ranger link=topic=67844.msg771122#msg771122 date=1378383799' Alıntı:
haşmet 110 nun ön camda kağıt yapıştırmaya yer kalmamış :D bu arada trakkulüpte reklam olmuş :D paylaşıma tşk.

Haşmet satışlar bizim bölgede patladı diyebilirim. Fuarda en çok satan markada Erkunt olmuş. Geçenlerde Haşmet ' i sanayiye kaplama yapmaya götürdüm. Bayide traktör kalmamıştı. Daha da 13 tane borçluyuz dedi bayi...:D Siteyide reklamı olsun diye yazdırdım. Normalde fuardan çok önce aldıktı traktörü...

alipasalierkan link=topic=67844.msg771145#msg771145 date=1378389651' Alıntı:

Haşmet satışlar bizim bölgede patladı diyebilirim. Fuarda en çok satan markada Erkunt olmuş. Geçenlerde Haşmet ' i sanayiye kaplama yapmaya götürdüm. Bayide traktör kalmamıştı. Daha da 13 tane borçluyuz dedi bayi...:D Siteyide reklamı olsun diye yazdırdım. Normalde fuardan çok önce aldıktı traktörü...
güzel resımler erkan karbon folyomu cektırdın kaputa

alipasalierkan link=topic=67844.msg771145#msg771145 date=1378389651' Alıntı:

Paylaşım için teşekkürler Erkan. Buralarda da fuarda traktör alanların traktörleri henüz gelmedi. Yirmi günden önce gelmez demişler zaten. Bu neyin nesidir, fabrika bakımamı girdi, yoksa traktörmü yetiştiremiyorlar anlamadım. Anlaşılan birşey varsa, o da özellikle büyük serilerin buralarda da tutulmaya başlaması.

768 link=topic=67844.msg771454#msg771454 date=1378412398' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Erkan. Buralarda da fuarda traktör alanların traktörleri henüz gelmedi. Yirmi günden önce gelmez demişler zaten. Bu neyin nesidir, fabrika bakımamı girdi, yoksa traktörmü yetiştiremiyorlar anlamadım. Anlaşılan birşey varsa, o da özellikle büyük serilerin buralarda da tutulmaya başlaması.
erkuntun büyük serileri gerçekten de hoş ve özellikli bi görmek nasip olmadı yakından karsa çok büyük o büyük seriler :)

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

adige link=topic=67844.msg771324#msg771324 date=1378404706' Alıntı:
güzel resımler erkan karbon folyomu cektırdın kaputa

Yok direksiyon, kabin kapılarına ve vites kollarına filan kamyonlardaki gibi kaplama yaptırdık....

768 link=topic=67844.msg771454#msg771454 date=1378412398' Alıntı:

Bizim bayi birkaç tanesini teslim etmiş. Ama daha gelecek var sanırsam. Biz daha traktörü alırken bayi Ağustos ' un bilmem kaçından sonra gelirse gelecek diyordu. Fabrikada traktör kalmamış dediydi. Zaten bayideki son Haşmet ' ide o zaman biz aldıktı. Fuarda alanların geçen gün işte birkaç tanesi gelmiş. Dün amcam bayiye plakaları almaya gittine görmüş. Büyük seriler baya tutuldu. Bizim bölgede zaten Haşmet özellikle çok sattı.

bizdede hatrı sayılır şekilde kudret ve haşmet ağırlıklı satış yapıyolar haşmeti fantom çekerken deneme şansım oldu performans gayet güzel

İsmail Pelit link=topic=67844.msg771741#msg771741 date=1378483102' Alıntı:
erkan abi güzel paylaşım bu erkuntlara şatıl konulacakmış bursa tarım fuarında sen öyle bişey duydunmu olabilirmi?

Vallah bende burada duyuyorum öyle birşey. Ama resmi makamlardan bir duyum almadım. Bayiyede sormadım. Düşük bir ihtimal ama belki olabilir...