arkadaşlar acil yardım multiplayer sorunu.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar ben arkadaşımla aynı evden 2 pc den mutiplayer oynamak istyorum. ağ bağlantısını kurdum oyunda birbirimizi görüoruz ama bi türlü giremedik 2 miz acik yardım lütfennnnnnnnnn pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......................................

Ynt: arkadaşlar acil yardım multiplayer sorunu.....

mithat422 link=topic=7666.msg80797#msg80797 date=1222977781' Alıntı:
arkadaşlar acil yardım lütfenn ölüm kalım meselesi
ne ölüm kalım meselesi oynayamazsan seni kesicekler mi ??? biraz sakin bu sitenin başlığında 7/24 simtractör yardım yazıor da ben mi görmüyorum?? öncelikle biraz sakin olup beklemesini bilmeisin burdaki tüm üyelerin yardım etme zorunluluğu yok bu platformda herkes bi konuda yardım edicekse kendi isteğiyle yapar ....
şimdi sorunununa geliyorum öncelikle oyunla ilgili genel bölümde nasıl yapılacağı anlatılıyor ve simtractorde multiplayer oyun oynamak şans işi eğer orayda yazanların tümünü yapıp da oynayamıyorsan yapılabilcek birşey yok

Ynt: arkadaşlar acil yardım multiplayer sorunu.....

düzgün konuş adam ol akıllı ol aklını kaybetmeyesin sana insan muamelesi yapıp insan gibi konuşuyorum sen insan taklidi yapıp doğru düzgün cvp vermiyosun madem insan taklidi yapamıyosun o zaman insanların bulunduğu forumda ne işin var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...