tt6054c nick li üyenini terbiyesizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: tt6054c nick li üyenini terbiyesizliği

bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771215#msg771215 date=1378400059' Alıntı:
Ben burada terbiyesizlik yaptığımı sanmıyorum.. Sadece her 2 tarafıda yanlışlarını belirtmeye çalışıyorum..
Neyse kardeşim boşver demir kırığı için tartışmaya deymez böyle şeylere hiçde gerek yok! alk-*s alk-*s afrn-*s afrn-*s afrn-*s

delihan link=topic=67871.msg771220#msg771220 date=1378400224' Alıntı:
muzaffer abi her konuda böyle bu arkadaşlar herkese muhalafetler acaba bunlarda erkunt olsaydıda bizde tümo olsaydı bize bu forumda söz de söyletmezlerdi :) yok tümo öyledir yok böyledir diye
bu konuda bari konuyu erkunta tümoya getirmeyin

şerefli1 link=topic=67871.msg771222#msg771222 date=1378400290' Alıntı:
ya tamm doğru diyon bak anlatayım şimdi erkuntun arızaları hakkında yazıyoz bazende iyi yönlerini yazıyoz sonra diyorlarki seni anlama güç bir öyle diyon bir böyle diyon filan bir malın iyi yanıda vardır kötü yanıda anlatmak yada beğenmek suçmu...sonra diyorlar yanar döner bilmem ney....
bu hakaret değilmi terbniyesizlik başka hakaret başka....ben sana yanar döner dersem ne tepki gösterirsin....
dikkat edin tümosannn nickli üye ile tt6054c nick li üye iki bir araya geliyor kimseye bir yorum yazdırmıyorlar hemen birleşip adamı alıyorlar üçgene hakarettler saygısızlıklar diz boyu büyüğü bilmek yok küçüğü bilmek yok..ben malımı karalarım severim bunun derdi onlaramı düşmüş...ben erkunt kötü desem tümosannn nickli üye hemen tümosan al diyor ben zetor alacam diye bir yorum yapsam tümosann nickli üye tümosan al diyor ulen zetorla tümosanı birmi tutuyon....
tt6054c nick li üye taşak kadar 54 c yi büyütüyorda büyütüyor biri bişe dese hemen saldırıyo başlıyo hakarete sonra gelde büyüklük göster sabır bırakmıyorlaki...yine bu halde bişe demedim cevap yazımda kötü bişe bile demedim...saygıya davet ettim o kadar bu şuçmu....
tt6054c nick li üyenini facebookda yazdığı bu mesaja cevap bile yazmadım sizinle paylaştımki ne mal olduğunu göresiniz diye... anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s
Şimdi abicim şöyle bişi var orada ki kelime yüzünden engellenebilirsin düzelt istersen...
Sonrada abicim herkesin görüşü farklıdır.. Tümosan veya 54c nin kendine göre olan özellikelrini belirtmeye çalışıyorlar sadece... (Benim gödüğüm)...

ya tamm doğru diyon bak anlatayım şimdi erkuntun arızaları hakkında yazıyoz bazende iyi yönlerini yazıyoz sonra diyorlarki seni anlama güç bir öyle diyon bir böyle diyon filan bir malın iyi yanıda vardır kötü yanıda anlatmak yada beğenmek suçmu...sonra diyorlar yanar döner bilmem ney....
bu hakaret değilmi terbniyesizlik başka hakaret başka....ben sana yanar döner dersem ne tepki gösterirsin....
dikkat edin tümosannn nickli üye ile tt6054c nick li üye iki bir araya geliyor kimseye bir yorum yazdırmıyorlar hemen birleşip adamı alıyorlar üçgene hakarettler saygısızlıklar diz boyu büyüğü bilmek yok küçüğü bilmek yok..ben malımı karalarım severim bunun derdi onlaramı düşmüş...ben erkunt kötü desem tümosannn nickli üye hemen tümosan al diyor ben zetor alacam diye bir yorum yapsam tümosann nickli üye tümosan al diyor ulen zetorla tümosanı birmi tutuyon....
tt6054c nick li üye taşak kadar 54 c yi büyütüyorda büyütüyor biri bişe dese hemen saldırıyo başlıyo hakarete sonra gelde büyüklük göster sabır bırakmıyorlaki...yine bu halde bişe demedim cevap yazımda kötü bişe bile demedim...saygıya davet ettim o kadar bu şuçmu....
tt6054c nick li üyenini facebookda yazdığı bu mesaja cevap bile yazmadım sizinle paylaştımki ne mal olduğunu göresiniz diye... anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s
kardeşim helal olsun mükemmel tespit hele o tümosann!

bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771225#msg771225 date=1378400354' Alıntı:
Benim anlamadığım birşey var bunlar derken kimlerden bahsediyorsun açarmısın bıraz..
hacı sen neden üstüne alınıyorsun ki muzaffer abi kimler olduğunu gayet iyi biliyor rahat ol sen :)
serdar38 link=topic=67871.msg771228#msg771228 date=1378400487' Alıntı:
bu konuda bari konuyu erkunta tümoya getirmeyin
özür haklısın :)

bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771240#msg771240 date=1378400971' Alıntı:
Ben üstüme alınmadım... Ben fazla yorum yazınca benden bahsetti sandım delihan... :D
sıkıntı yok anlaştık bak ne güzel :) keşke herkes senin gibi anlayışlı olsa :)

hacımemiş link=topic=67871.msg771235#msg771235 date=1378400819' Alıntı:
boşverin uzatmayın bu siteden kimler geldi kimler geçti herkesinki kendine güzel eşek eşekliğini bilseydi yük taşımazdı
HELAL OLSUN... :) :) :) güçç*-* güçç*-* güçç*-* alk-*s alk-*s alk-*s ok-*-s ok-*-s ok-*-s

Ynt: tt6054c nick li üyenini terbiyesizliğ

Barışı kimse benden iyi tanıyamaz 9 yıllık arkadaşım 8 yıllıkta sıra arkadaşım kendisinin 7.sınıfa kadar küfür ettiğini duymadım 8.sınıfta bir takım olaylar yaşadı bi o zaman ağzından kufur çıktığını duydum zaten kendisi hacıdır kendinden büyüklere asla saygısızlık yapmaz sadece çıkar k kızdığında kimseyi tanımaz olur ama çok kızdığında sizde nasıl kızdırdıysanız çocuğu çileden çıkarmışsınız
evet biraz terbiyesizlik yapmış onun adına senden özür diliyorum
Muzaffer abi sende konuyu uzatma zaten çocuğun kendi içinde sıkıntıları var bide bunla uğraşmasın...

sinan1 link=topic=67871.msg771249#msg771249 date=1378401607' Alıntı:
altı üstü bi traktör bu kadar gerginlige saygısızlıga ne gerek var anlamadım çekerde çekilirde o sahibinin sorunu bu kadar polemiğe girmeye ne gerek var

kardeş bak bakalım biz traktördenmi konuşuyoz...adam acebookdan bile hakaretlere devam ediyor ...yoksa başlarım motoruna en iyisi olsa ne olmasa ne noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s

PEKI BU COCUK BU YANAR DONER KELIMESINI NIYE KULLANDI DIYE SORUYOR MU KENDISINE ?

BEN SORDUM KENDIME VE SU SONUCU CIKARDIM SEREFLI1 NIKLI UYE ESKIDEN ERKUNT YOK BOYLE IYI YOK SOYLE IYI DIYORDU SIMDI İSE ERKUNTU YERDEN YERE VURUYOR BENCE YANAR DONER DEMESININ SEBEBİ BUDUR. :)

delihan link=topic=67871.msg771220#msg771220 date=1378400224' Alıntı:
muzaffer abi her konuda böyle bu arkadaşlar herkese muhalafetler acaba bunlarda erkunt olsaydıda bizde tümo olsaydı bize bu forumda söz de söyletmezlerdi :) yok tümo öyledir yok böyledir diye
TAMAM SEN BANA MUHALEFETSIN DIYORSUN PEKI YA SEN NE SIN ? başbakan mı :)
Al işte erkuntu aldın başın arızadan kalkmıyor ... sana ıyısını tanıtmaya calısıyoru...
konuyu fazla uzatmayın derım ... tumosanla erkuntutda barı bu konuda katmayın ...

SEREFLİ1 sende şimdi 54 c ye TAŞAK KADAR MOTOR DEDIN PEKI YA SENIN BU DEDIGIN NORMAL Mİ KABAHATI HEP BASKASINDA ARIYORSUNUZ AZ KENDINIZDE ARAYIN :) anlş-*s

Ynt: tt6054c nick li üyenini terbiyesizliğ

şerefli1 link=topic=67871.msg771254#msg771254 date=1378401758' Alıntı:
kardeş bak bakalım biz traktördenmi konuşuyoz...adam acebookdan bile hakaretlere devam ediyor ...yoksa başlarım motoruna en iyisi olsa ne olmasa ne noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s noo-*-s
adam ceza yemiş kulüpten yorum yapamıyo arkasından laf sokmalarına dayanamamış yazmış

şerefli1 link=topic=67871.msg771254#msg771254 date=1378401758' Alıntı:
abi adam külüstür falan bahsediyo motorla ilgili muhabbet yada ben yanlış okudum konu ne olursa olsun bu kadar hakaret etmesi yanlış neredeyse senin yaşının yarı kadar özür dileyip konuyu kapatması gerekirken dahada üste çıkmaya çalışıyo

(TÜMOSANNN) SEN TAM BİR MARKA FANATİĞİSİN GİTSİN TÜMOSAN İLK ÖNCE O TİPİNE BİR ÇARE BULSUN! MAXİMA MAXİMA DEDİLER HALA DAHA ÇIKMADI O BİRAZ TİPLİ GİBİ.. ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s

tumosannn link=topic=67871.msg771256#msg771256 date=1378401871' Alıntı:
PEKI BU COCUK BU YANAR DONER KELIMESINI NIYE KULLANDI DIYE SORUYOR MU KENDISINE ?
0 traktörün sorunları kullandıkça çıkar bunun yanar dönerlikle alakası yok kullandıkça ortaya çıkan problemleri anlatmıştır

tumosannn link=topic=67871.msg771256#msg771256 date=1378401871' Alıntı:

BEN SORDUM KENDIME VE SU SONUCU CIKARDIM SEREFLI1 NIKLI UYE ESKIDEN ERKUNT YOK BOYLE IYI YOK SOYLE IYI DIYORDU SIMDI İSE ERKUNTU YERDEN YERE VURUYOR BENCE YANAR DONER DEMESININ SEBEBİ BUDUR. :)
TAMAM SEN BANA MUHALEFETSIN DIYORSUN PEKI YA SEN NE SIN ? başbakan mı :) Al işte erkuntu aldın başın arızadan kalkmıyor ... sana ıyısını tanıtmaya calısıyoru...
konuyu fazla uzatmayın derım ... tumosanla erkuntutda barı bu konuda katmayın ...

erkuntu alalı 2.5 yıl oldu tanıdıkça eksikleri çıkıyo bende yazıyom bunda ne var şimdi bazen de iyi yönlerini yazıyoz yamayakmı yani inkarmı edek doğru neyse yazıyom işte eğri neyse onuda yazıyom...
yok yok uzatalım varacağı yere varsın sorun değil benim için çatan siz oldunuz özürüde siz dileyeceksiniz....
sağlammış o zaman tümosanların servisi yokturdur nede olsa arıza yapmıyor sağlam motor sadece bölünüyor o da sıkıntı değil japonla tuttururuz zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s başkada arızası yok niye üzerinde bişe yokkkiiii ;D ;D ;D ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...