tt6054c nick li üyenini terbiyesizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18.02.2011
6,058
1,598
sivas

tt6054c nick li üyenini terbiyesizliği facebooka kadar ulaştı...
bu üye trakkulüp de terbiyesizliği yüzünden ceza aldığı halde hala devam ediyor...demekki eşşeğe alrın semerde vursan eşşekk yine eşşekliğinden kurtulamazmış...

her şeiyin bir çözümü varda çocukluğunda ana baba terbiyesi görmemiş bir evladın sonradan terbiyelenmesine bir çözüm yok....ne yazıkkı ailesinden böyle görmüş buna yapacak tek bir şey var o da YUNUS EMRENİN DEDİĞİ GİBİ....
EDEBİM EL VERMEZ EDEPSİZLİK EDENE
SUSMAK EN BÜYÜK CEVAP,EDEBİ ELDEN GİDENE...
PEYUGAMBER EFENDİMİZİN HADİŞİ ŞERİFİ EN GÜZEL CEVAPTIR....
Küçüklerimize merhamet etmeyen, büyüklerimize saygı göstermeyen bizden değildir...
BUDA dediğim gibi aile terbiyesinden geçer...iç güdüyle olmaz bu iş.....

Ynt: tt6054c nick li üyenini terbiyesizliği

:S lutfen konuyu uzatmayın sen buyuksun afettmen gerekır dıye dusunuyorum kucuk ayrıntılara takılma bence :S

tumosannn link=topic=67871.msg771178#msg771178 date=1378398381' Alıntı:
:S lutfen konuyu uzatmayın sen buyuksun afettmen gerekır dıye dusunuyorum kucuk ayrıntılara takılma bence :S

benim bir sıkıntım yok adam durup dururken facebookdan böyle bir mesaj atma gereğinden neden bulundu onu merak ediyorum....
ona yırtık dondan çıkar gibi denir.... :D

şerefli1 link=topic=67871.msg771180#msg771180 date=1378398510' Alıntı:
benim bir sıkıntım yok adam durup dururken facebookdan böyle bir mesaj atma gereğinden neden bulundu onu merak ediyorum....
Abi kesinlikle siz haklısınız çok büyük terbiyesizlik ki siz kaç yaş büyüksünüz ondan... anlş-*s

şerefli1 link=topic=67871.msg771180#msg771180 date=1378398510' Alıntı:
Abi kesinlikle siz haklısınız çok büyük terbiyesizlik ki siz kaç yaş büyüksünüz ondan... anlş-*s

yasindemiralay link=topic=67871.msg771185#msg771185 date=1378398729' Alıntı:

balık baştan kokar kardeşim yapacak bişe yok o balığında artık başı kokmuşki bir traktör yüzünden peygamberimizin hadisi şerifine bile artık muhalefet ediyor....
ben ona karşı ağır bir tavır takınmadım yaptıkları ortada hani kışkırtsam olurda o da yok ortada

YASİN SEN Bİ SUS istersen her birşeye bilip bilemeden öteki konuları incelemeden atlamışsın sen bı yazma istersen sop-*-sa sop-*-sa Bide şerefli nickli abicim sen küçüklere merhamet falan yazmışsın ama adama eşşek yırtık dondan çıkma gibi birşeyler demişsin senin büyüklük göstrermen lazım hatta böyle bi konu bile açman yanlış.. noo*-*-

bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771192#msg771192 date=1378399013' Alıntı:
YASİN SEN Bİ SUS istersen her birşeye bilip bilemeden öteki konuları incelemeden atlamışsın sen bı yazma istersen sop-*-sa sop-*-sa Bide şerefli nickli abicim sen küçüklere merhamet falan yazmışsın ama adama eşşek yırtık dondan çıkma gibi birşeyler demişsin senin büyüklük göstrermen lazım hatta böyle bi konu bile açman yanlış.. noo*-*-

herkes ne mal olduğunu görsün ben bana karşı adam ol diyen adama ne diyimki başka afferim kardeş sağolasınmı diyim...

bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771192#msg771192 date=1378399013' Alıntı:
kesınlıkle ok-*-s buyuklukten soz edıo buyuk gıbı davranmıyor noo-*-s

tumosannn link=topic=67871.msg771199#msg771199 date=1378399404' Alıntı:
kesınlıkle ok-*-s buyuklukten soz edıo buyuk gıbı davranmıyor noo-*-s

doğru söylüyon benden 17 yaş küçük velet yanar döner diyo sende gülüyon sonrada benden ne bekliyon sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa

Emin Ünal link=topic=67871.msg771203#msg771203 date=1378399550' Alıntı:
Bir traktör için bunlara bu tür laflara değer mi ?
Sonuçta demir yığını.

traktörle alakası yok emin ben zaten yeri geldikçe erkuntun kusurlarını anlatıyom yazıyom ne ise o ama bunlar sınırlarını hadlerini aştılar hakarete varan boyutlara ulaştılar ikisi bir araya gelince ne edep kalıyor ne haya

şerefli1 link=topic=67871.msg771206#msg771206 date=1378399672' Alıntı:
traktörle alakası yok emin ben zaten yeri geldikçe erkuntun kusurlarını anlatıyom yazıyom ne ise o ama bunlar sınırlarını hadlerini aştılar hakarete varan boyutlara ulaştılar ikisi bir araya gelince ne edep kalıyor ne haya
2 si derken abicim.

yasindemiralay link=topic=67871.msg771212#msg771212 date=1378399918' Alıntı:
Gayet de haklı bilal denen kardeşim ben yasinin babasıyım bizraz terbiyeli olun rica ediyorm.. anlş-*s
Ben burada terbiyesizlik yaptığımı sanmıyorum.. Sadece her 2 tarafıda yanlışlarını belirtmeye çalışıyorum..

muzaffer abi her konuda böyle bu arkadaşlar herkese muhalafetler acaba bunlarda erkunt olsaydıda bizde tümo olsaydı bize bu forumda söz de söyletmezlerdi :) yok tümo öyledir yok böyledir diye

bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771208#msg771208 date=1378399725' Alıntı:
Abicim sen büyüksün büyüklüğünü kullanıp alttan alman gerekir böyle bi konuda istersen fazla uzatma...

ya tamm doğru diyon bak anlatayım şimdi erkuntun arızaları hakkında yazıyoz bazende iyi yönlerini yazıyoz sonra diyorlarki seni anlama güç bir öyle diyon bir böyle diyon filan bir malın iyi yanıda vardır kötü yanıda anlatmak yada beğenmek suçmu...sonra diyorlar yanar döner bilmem ney....
bu hakaret değilmi terbniyesizlik başka hakaret başka....ben sana yanar döner dersem ne tepki gösterirsin....
bilal tıraşçı link=topic=67871.msg771209#msg771209 date=1378399754' Alıntı:
2 si derken abicim.

dikkat edin tümosannn nickli üye ile tt6054c nick li üye iki bir araya geliyor kimseye bir yorum yazdırmıyorlar hemen birleşip adamı alıyorlar üçgene hakarettler saygısızlıklar diz boyu büyüğü bilmek yok küçüğü bilmek yok..ben malımı karalarım severim bunun derdi onlaramı düşmüş...ben erkunt kötü desem tümosannn nickli üye hemen tümosan al diyor ben zetor alacam diye bir yorum yapsam tümosann nickli üye tümosan al diyor ulen zetorla tümosanı birmi tutuyon....
tt6054c nick li üye taşak kadar 54 c yi büyütüyorda büyütüyor biri bişe dese hemen saldırıyo başlıyo hakarete sonra gelde büyüklük göster sabır bırakmıyorlaki...yine bu halde bişe demedim cevap yazımda kötü bişe bile demedim...saygıya davet ettim o kadar bu şuçmu....
tt6054c nick li üyenini facebookda yazdığı bu mesaja cevap bile yazmadım sizinle paylaştımki ne mal olduğunu göresiniz diye... anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s

delihan link=topic=67871.msg771220#msg771220 date=1378400224' Alıntı:
muzaffer abi her konuda böyle bu arkadaşlar herkese muhalafetler acaba bunlarda erkunt olsaydıda bizde tümo olsaydı bize bu forumda söz de söyletmezlerdi :) yok tümo öyledir yok böyledir diye
Benim anlamadığım birşey var bunlar derken kimlerden bahsediyorsun açarmısın bıraz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...