Kredi kartı alımı.Hangi kredi kartı

arkadaşlar/abiler ben bu sene 18 ' e giriyom internetten çok alışveriş yapıyom annemin banka kartı var onla yapıyom saten bunun için almıştık o kartı ama annemin telefona msj gidiyor o msjdaki şifreyi yazıyom telefon yanımda olumuyor bazı sitelerde banka kartı kullanılmıyor falan filan bu yüzden ben bu sene kendi üzerime bir kredi kartı almak istiyom sadece internetden alış veriş için kullanacam ha arada belki dükkanlardada kullanırım.

Bana:
1-Az faiz yiyen
2-Taksidi,kampanyası falan çok olun
3-Banka kesintisi az olan
4-İnternetde kullanacağım için güvenliği bol
5-Limitini kendimin ayarlayabileceğim bir kredi kartı önerebilirmisiniz

Ynt: Kredi kartı alımı.Hangi kredi kartı

hiç bulaşma kredi kartı tm bi dümen tm işin kolay yönunde war dediğin gibi internet alışverişi gibi ama kredi kartlarının sorunu çok eğer düzenli geliriin yoksa başına iş alırsın bşaka bişey olmaz yani ne faizi bitiyor ne sorunları artık ankalar da zati işi çok güzel tivcarete döktüki sokaktaki tefecilerden daha çok tefeciler :D

hepinize yorumlarınız için teşekür ederim aslında bende korkuyorum ama netde alışveriş için gerekiyor düzenli olarak burs var ama oda liseden çıkınca kesilir neyse ben bi araştırırım olmazsa hesap açtırır bankamatik kartıyla alışveriş yaparım peki netden alışveriş için önerebileceğiniz bir sistem varmı?kredi kartı ve banka kartı yerine netten alışveriş ne ile yapıyorsunuz :)

MuRaT cAn link=topic=67877.msg771660#msg771660 date=1378467911' Alıntı:
hepinize yorumlarınız için teşekür ederim aslında bende korkuyorum ama netde alışveriş için gerekiyor düzenli olarak burs var ama oda liseden çıkınca kesilir neyse ben bi araştırırım olmazsa hesap açtırır bankamatik kartıyla alışveriş yaparım peki netden alışveriş için önerebileceğiniz bir sistem varmı?kredi kartı ve banka kartı yerine netten alışveriş ne ile yapıyorsunuz :)
kapıda ödeme :D

hiç bulaşma kredi kartına
bu ülkede intahar sebeplerinde ilk sırada kredi kartı borçlarının ödenemeyip faizleriyle beraber yüklü miktarlara ulaşması geliyor
direk psikolojini bozar ve sonu acı olur

faizi-en-düşük-vakıf-ziraat-iş-eğer-internettn-alış-veriş-yapıyorsan-sanal-kart-denen-bi-uygulama-var-onu-yap-ödeme-asıl-kartına-geliyo-fakat-sen-alış-verişte-başka-kart-nosu-veriyorsun-bu-internettte-güvenli-alış-veriş-için-iyi-oluyor.(özür-dilerim- kılevyenin-boşluk-tuşu-basmıyor-oyüzden-------koydum)

hepinize yorumlarınız için teşekür ederim şu sanal kart sistemini bilmiyordum ismini duymuştum ama ney olduğunu bilmiyordum peki en iyi hangi banka bana akbank ucuz gibi geliyor diğerlerinden peki sizce hangisi :)

FEHİM link=topic=67877.msg771796#msg771796 date=1378491884' Alıntı:
senin akıllanmaya niyetin ailene sabır dilerim.
:D abi ben ne yaptım şimdi arada bir nette denk geldiğinde kullanmak için bir yol önermenizi istedim yani gidip yat kat alacam demedimki mesela google playden alan ölçer satın almak için veya hepsi buradadan ram,maus,hafızakartı vb. almak içi falan bişey istedim saten faizle işim olmaz benim ben babadan peşin gördüm peşin çalışmak isterim elimden geldiğince

Kullanmasını bilirsen ;Ekmek bıçağıyla Mutfakta ekmek kesersin iş görür, Kullanmasını bilmezsin yada amaç dışı kullanırsın kendini yada adam kesersin başını belaya sokup zahmetini çekersin. Kart işi
de böyledir.

fsmehmetozhan link=topic=67877.msg771802#msg771802 date=1378492792' Alıntı:
Kullanmasını bilirsen ;Ekmek bıçağıyla Mutfakta ekmek kesersin iş görür, Kullanmasını bilmezsin yada amaç dışı kullanırsın kendini yada adam kesersin başını belaya sokup zahmetini çekersin. Kart işi
de böyledir.
katılıyorum sana abi ben kullanabileceğimi düşünüyorum saten kulamamam desem buraya hiç konu açmazdım veya ipi uzunu kaçıracak biri olsam araştırmaz gider bir bankaya ben kredi kartı alacam derdim :)

rfn26 link=topic=67877.msg772601#msg772601 date=1378746097' Alıntı:
Kontrollü kullandiktan sonra yapikredi (world), garanti (bonus) , isbankasi (maximum) istediğini alabilirsiniz. Bunlar ençok kullanılan kartlar.
yorumun için teşekür ederim abi senden başka kart ismi veren olmadı :) :D