TÜRK BOĞASI TÜMOSAN ın KARDA GİDİŞİ

Ynt: TÜRK BOĞASI TÜMOSAN ın KARDA GİDİŞİ

tumosannn link=topic=67963.msg772729#msg772729 date=1378757020' Alıntı:
Alperen 37 ve Şerefli1 kımseye bır seyleri begendırmek zorunda degılım , adam gıbı yorumunuzu yapın gıdın burası cocuk parkı değil bılgılerınızı ve hakaretlerınızı de ozelden yapın konumu kırletmeyın anlş-*s

canını sıkmana qerek yok biz ölede eleştiririz bölede eleştiririz burası çocuk parkıysa senin ne işin var sen çık qit alla alla hem çekmeyen motoru at sonra da bizi fırçala zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Alperen 37 ve Şerefli1 kımseye bır seyleri begendırmek zorunda degılım , adam gıbı yorumunuzu yapın gıdın burası cocuk parkı değil bılgılerınızı ve hakaretlerınızı de ozelden yapın konumu kırletmeyın anlş-*s
ok-*-s ok-*-s ok-*-s
tamam tamam kızma hemen ben bu tipleri zaten beğeniyorum lafım yok....eskiler biraz cins duruyo onlara biraz takılyım dedim belki birileri sesimi duyarda düzeltir diye uyy-*s

tumosannn link=topic=67963.msg772686#msg772686 date=1378753882' Alıntı:
Şöför hatası ok-*-s adam gaza basmıyor 1 . video da gaza basmadıgı halde bayılmadı be motor ne dıorsun sen ok-*-s
1. videoda gaza basmadığı halde bayılmıyoda 3. videoda gaza basmayınca niye bayılıyo. seni bi çözemedim ben ne yapmaya çalışıyon

alperen_37 link=topic=67963.msg772733#msg772733 date=1378757176' Alıntı:
canını sıkmana qerek yok biz ölede eleştiririz bölede eleştiririz burası çocuk parkıysa senin ne işin var sen çık qit alla alla hem çekmeyen motoru at sonra da bizi fırçala zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
evet bencede Tümosan cekemıyor. ;D
http://www.izlesene.com/video/tumosanin-gucu/7055008

akrokral link=topic=67963.msg772776#msg772776 date=1378764864' Alıntı:
1. videoda gaza basmadığı halde bayılmıyoda 3. videoda gaza basmayınca niye bayılıyo. seni bi çözemedim ben ne yapmaya çalışıyon

once yazmayı ogren sonra yazı yaz

'basmayınca deıl basınca demek ıstemıssın sanırım '

sana cevabım motor duz yolda mı gıdıyor o kadar karın ıcınde bırde temızleme yapıyor helbet kar yıgınlarının bırıkıntısı oldugu yerlerde bayılacak sankı traktorden değil dozerden bahsedıyoruz gerci siz dozer gıbı gordugunuz ıcın sorun yok ;D

tumosannn link=topic=67963.msg772778#msg772778 date=1378765579' Alıntı:
once yazmayı ogren sonra yazı yaz

'basmayınca deıl basınca demek ıstemıssın sanırım '

sana cevabım motor duz yolda mı gıdıyor o kadar karın ıcınde bırde temızleme yapıyor helbet kar yıgınlarının bırıkıntısı oldugu yerlerde bayılacak sankı traktorden değil dozerden bahsedıyoruz gerci siz dozer gıbı gordugunuz ıcın sorun yok ;D
sen okumayı bi öğrenirsen kendi yazdığının o olduğunu anlarsın yazmayı çok biliyosan helbet değil elbet yazıldığını bilmen lazım ama kafa fanatiklikten başka bişeye basmadığı için olmuyo tabi suçlamıyorum seni ama bu kadar düşmene gerek yok herkesin traktörü kendine iyidir işini yapıyosa en iyisi odur alk-*s

akrokral link=topic=67963.msg772823#msg772823 date=1378804049' Alıntı:
sen okumayı bi öğrenirsen kendi yazdığının o olduğunu anlarsın yazmayı çok biliyosan helbet değil elbet yazıldığını bilmen lazım ama kafa fanatiklikten başka bişeye basmadığı için olmuyo tabi suçlamıyorum seni ama bu kadar düşmene gerek yok herkesin traktörü kendine iyidir işini yapıyosa en iyisi odur alk-*s
zuha-*-s zuha-*-s
'herkesin traktörü kendine iyidir işini yapıyosa en iyisi odur alk-*s '

anlş-*s

Ssss aslan bak bakalım muzaffer abi senden kaç yaş büyük laflarımızı düzgün seçelim tümosan iyi traktörde kabinleri sıkıntılı olsa :)

ByFreST0N link=topic=67963.msg772901#msg772901 date=1378823974' Alıntı:
Ssss aslan bak bakalım muzaffer abi senden kaç yaş büyük laflarımızı düzgün seçelim tümosan iyi traktörde kabinleri sıkıntılı olsa :)
slk-*-s slk-*-s konuyu uzatma sop-*-sa esiy-*- anlş-*s