Tartışma polemiği çıkarmak istemiyorum ama...Şu videoya tekrar bakın.

Öncelikle yöneticelerden çok özür dilerim.Ama Yiğidi öldür hakkını yeme demişler...Bu video daha önce paylaşılmıştı ve herkes Erkunt ' un çektiğini iddaa etmişti...
Allah için şu videoya düzgünce bir bakın.Valtra ilk önce aldı götürdü.26-27. Saniyelerde Erkunt çekiyor gibi ama aslında çekmiyor.O sıralarda Valtra asılmıyor ve bunu hepiniz gördünüz.Ama kendinizi kandırarak Erkunt çekti dediniz.Peki o zaman... 31. Saniyede Valtra El frenini çekiyor.Daha sonra Erkunt adım atamıyor ? Buna ne diyorsunuz.Başka bir marka olsa sesimi çıkarmam.Ama Valtra ' ya benim olduğum yerde haksız yapmayın.İsterseniz Erkunt 70 lik New Holland Td85d ' yi çekti yerden yere vurdu deyin umrumda değil.Ama VALTRA ' nın hakkını yemeyin..!

https://www.youtube.com/watch?v=o2FNQ2VKtk4

Ynt: Tartışma polemiği çıkarmak istemiyorum ama...Şu videoya tekrar bakın.

Emin Ünal link=topic=67976.msg772710#msg772710 date=1378756023' Alıntı:
Öncelikle yöneticelerden çok özür dilerim.Ama Yiğidi öldür hakkını yeme demişler...Bu video daha önce paylaşılmıştı ve herkes Erkunt ' un çektiğini iddaa etmişti...
Allah için şu videoya düzgünce bir bakın.Valtra ilk önce aldı götürdü.26-27. Saniyelerde Erkunt çekiyor gibi ama aslında çekmiyor.O sıralarda Valtra asılmıyor ve bunu hepiniz gördünüz.Ama kendinizi kandırarak Erkunt çekti dediniz.Peki o zaman... 31. Saniyede Valtra El frenini çekiyor.Daha sonra Erkunt adım atamıyor ? Buna ne diyorsunuz.Başka bir marka olsa sesimi çıkarmam.Ama Valtra ' ya benim olduğum yerde haksız yapmayın.İsterseniz Erkunt 70 lik New Holland Td85d ' yi çekti yerden yere vurdu deyin umrumda değil.Ama VALTRA ' nın hakkını yemeyin..!

https://www.youtube.com/watch?v=o2FNQ2VKtk4
çekse ne olur çekmese ne olur önemli olan yaptığı iş

valtra 00:08 saniyede nasıl uğuluyor öyle.met edici bir sesi var.bencede konuyu açan arkadaş gibi düşünüyom anlş-*s ok-*-s

Mehmetknarca link=topic=67976.msg772728#msg772728 date=1378756886' Alıntı:
Valtrada hoşuma giden tek sestir o uğultama 38 derece sıcakta sağ kapıyı açıp dinledim sıcaklık kimin umrunda ;)
Aynen.Kamyon çekerken 2L Buçuk 2 ' de 20 gazı ver.Ne uğular.... :)

şerefli1 link=topic=67976.msg772736#msg772736 date=1378757368' Alıntı:
valtra bam başka bir motor laf yok kesinlikle ....
Erkunt ' çu olmasına rağmen...
Eyvallah Abi.Adaletli davrandığın için teşekkürler.

Emin Ünal link=topic=67976.msg772738#msg772738 date=1378757496' Alıntı:
Erkunt ' çu olmasına rağmen...
Eyvallah Abi.Adaletli davrandığın için teşekkürler.

erkunt ne zaman bizi kandırmakdan vaz geçerde adam gibi işini yaparsa işte o zaman arkasındayım ama bu halde noo-*-s noo-*-s noo-*-s artık arkasında bi yalaka noter ile su şişesini bıraksın yav 750 gr yakıyor palavrasına inanan var sanki...

şerefli1 link=topic=67976.msg772744#msg772744 date=1378757777' Alıntı:
erkunt ne zaman bizi kandırmakdan vaz geçerde adam gibi işini yaparsa işte o zaman arkasındayım ama bu halde noo-*-s noo-*-s noo-*-s artık arkasında bi yalaka noter ile su şişesini bıraksın yav 750 gr yakıyor palavrasına inanan var sanki...
:)

şerefli1 link=topic=67976.msg772744#msg772744 date=1378757777' Alıntı:

aynen muzaffer abi biraz inandırıcı ve qerçek bi reklam yapsalar tamam derim ama çiftçinin qözünü boyamaktan başka bişi yapmıyorlar : ' ( neden çünkü çifçi saf inanıyo hemen ama yavaş yavaş uyanmaya başladı herkes *098*-

alperen_37 link=topic=67976.msg772750#msg772750 date=1378758511' Alıntı:
aynen muzaffer abi biraz inandırıcı ve qerçek bi reklam yapsalar tamam derim ama çiftçinin qözünü boyamaktan başka bişi yapmıyorlar : ' ( neden çünkü çifçi saf inanıyo hemen ama yavaş yavaş uyanmaya başladı herkes *098*-
;D anlş-*s

bu videoda erkunt çekmiş olabilir dediğiniz gibi çok fazla önemsenmemesi gereken bir şey. bizim köyde 70 lik erkuntla a85 valtrayı bağladılar. erkunt hakikaten çekti. hatta video yu internete koyacaklardı vazgeçtiler. olabiliyor böyle şeyler. erkuntlar çekişme işinde iyiler iyi :)

phantomerkunt link=topic=67976.msg772796#msg772796 date=1378796289' Alıntı:
bu videoda erkunt çekmiş olabilir dediğiniz gibi çok fazla önemsenmemesi gereken bir şey. bizim köyde 70 lik erkuntla a85 valtrayı bağladılar. erkunt hakikaten çekti. hatta video yu internete koyacaklardı vazgeçtiler. olabiliyor böyle şeyler. erkuntlar çekişme işinde iyiler iyi :)
Şimdi bu videoda Erkunt mu çekti ? Ya Allah için çok şükür gözlerin var .Videoya düzgünce bir baksana.Açıklamamı okumadın galiba ?

Emin Ünal link=topic=67976.msg772802#msg772802 date=1378797108' Alıntı:
Şimdi bu videoda Erkunt mu çekti ? Ya Allah için çok şükür gözlerin var .Videoya düzgünce bir baksana.Açıklamamı okumadın galiba ?
evet videonun ortasından sonra erkunt çekiyor. başta sadece valtra çekmiş ama zincir kopmuş sonra erkunt çekmiş

phantomerkunt link=topic=67976.msg772806#msg772806 date=1378797365' Alıntı:
evet videonun ortasından sonra erkunt çekiyor. başta sadece valtra çekmiş ama zincir kopmuş sonra erkunt çekmiş
Ya arkadaş ' ' .26-27. Saniyelerde Erkunt çekiyor gibi ama aslında çekmiyor.O sıralarda Valtra asılmıyor ve bunu hepiniz gördünüz.Ama kendinizi kandırarak Erkunt çekti dediniz.Peki o zaman... 31. Saniyede Valtra El frenini çekiyor.Daha sonra Erkunt adım atamıyor ? Buna ne diyorsunuz. ' ' ' Yazdım onu görmüyor musun ?
SmhGwz link=topic=67976.msg772812#msg772812 date=1378799506' Alıntı:
sonuç yani ikiside çekemedi benım anladıgım :D
Nereye Erkunt çekti abi ya...Ap açık ortada Valtranın gücü.