Tarım Makineleri Yedek Parça Bayii Fiyat Listesi Niyetine Son Kullanıcıya!

pictures_2_2.jpg

7000 çeşit tarım ve hayvancılık ürünleri, sulama ekipmanları, zirai aletler, gübre ve tohum çeşitleri!
50 üretici firma! Hepsi burada toplandı ya siz? :S

ıuy*u-*http://www.ziraimarket.com ok-*-s

Ynt: Tarım Makineleri Yedek Parça Bayii Fiyat Listesi Niyetine Son Kullanıcıya!

3 gün önce pankobirlikten 110 luk dirsek aldım aldım 17.90 tl sizde 23.15 tl,marka farkından dolayı mı aradaki yoksa fiyatlarınızmı yüksek.

keykubat link=topic=67986.msg772829#msg772829 date=1378805359' Alıntı:
3 gün önce pankobirlikten 110 luk dirsek aldım aldım 17.90 tl sizde 23.15 tl,marka farkından dolayı mı aradaki yoksa fiyatlarınızmı yüksek.
alaaddin abi sabırla cevap bekliyor :)

Merhaba ürün fiyatlarımız Türkiye deki bütün bayii fiyatlarının altındadır. Almış oldğunuz ürünün marka ve modelini belirtirseniz daha net cevap verebiliriz.

Markası panplast 110 luk dirsek modelini tam bilmiyorum faturasını aradım biraz önce bulamadım bulursam resmini paylaşırım.

keykubat link=topic=67986.msg772973#msg772973 date=1378834455' Alıntı:
Markası panplast 110 luk dirsek modelini tam bilmiyorum faturasını aradım biraz önce bulamadım bulursam resmini paylaşırım.

Merhabalar, konu ile ilgili şunu diyebilirim;

Karşılaştırma yaptığınız sitemizdeki ürün panplast marka değil stf filtre ürünüdür. Panplast 110 luk dirsek bizde yok ancak bir piyasa araştırması yaptım ortalama fiyatı 18 TL - 20 TL arasında değişmektedir. Bilginize...

Mağazamızda bulunan ürünler ile ilgili de eğer fiyat konusunda pahalı gördünüz bir ürün olursa tekrar değerlendirme yapıp düzenleme için yekili arkadaşlarıma yönlendirme yapabilirim. İyi alışverişler dileriz...