TÜMOSAN--JOHN DEERE ÇEKİŞMESİ

Ynt: TÜMOSAN--JOHN DEERE ÇEKİŞMESİ

emrah ağan link=topic=68068.msg773947#msg773947 date=1379072890' Alıntı:
john deere nin önde 2-3 ağırlık daha olsa işler değişecek gibi sanki. videonun sonlarında john deere nin önü çok fazla sıçrıyor.ikisi de orta sınıfta tercih edilebilecek motorlar...
:)

tümosann bence kendi sonunu hazırlıyorsun yapma be kardeşim değmez böyle ufak tefek şeylere bak insanları kaybetmek çok kolay ama kazanmak zor ben 1 sözde senin kalbini kırarım yada sen 1 söz ile benim kalbimi kırarsın ama kalp kırmayalım kalp yapalım olmazmı sen ne anlatmak istediğimi anladın

delihan link=topic=68068.msg774277#msg774277 date=1379114186' Alıntı:
tümosann bence kendi sonunu hazırlıyorsun yapma be kardeşim değmez böyle ufak tefek şeylere bak insanları kaybetmek çok kolay ama kazanmak zor ben 1 sözde senin kalbini kırarım yada sen 1 söz ile benim kalbimi kırarsın ama kalp kırmayalım kalp yapalım olmazmı sen ne anlatmak istediğimi anladın
evet bencede tümosan guzel cekıyor ok-*-s

delihan link=topic=68068.msg774281#msg774281 date=1379114657' Alıntı:
yolun açık olsun ne diyeyim sana bu kafayla uzaya çıkarsın tümonun sırtında
Delihan nıklı uye her cekısme videosune gereklı gereksız yorum yapmak zorunda değilsin neden yorum yapma ıhtıyacı duyuyorsun merak edıyorum madem benı sevmıyorsun kardesım gırme konumu okuma ve YAZMA ayrıca burda ve her yerde sölemısımdır ben CEKISMEYLE GUC KALITE VS VS BELLI OLMAZ DİYE ama TÜRK ınsanımız bu dılden anlıyor bende bunu paylasmısın neden bu kadar abartıyorsunuz ki ? Tümosan cektı dıye mi ?
İkincisi madem benı cok dusunuyorsun konularıma gereklı gereksız yorum yapma ılgı ve alakandan dolayı sana tesekkur ederım :)

tumosannn link=topic=68068.msg774318#msg774318 date=1379151097' Alıntı:
Delihan nıklı uye her cekısme videosune gereklı gereksız yorum yapmak zorunda değilsin neden yorum yapma ıhtıyacı duyuyorsun merak edıyorum madem benı sevmıyorsun kardesım gırme konumu okuma ve YAZMA ayrıca burda ve her yerde sölemısımdır ben CEKISMEYLE GUC KALITE VS VS BELLI OLMAZ DİYE ama TÜRK ınsanımız bu dılden anlıyor bende bunu paylasmısın neden bu kadar abartıyorsunuz ki ? Tümosan cektı dıye mi ?
İkincisi madem benı cok dusunuyorsun konularıma gereklı gereksız yorum yapma ılgı ve alakandan dolayı sana tesekkur ederım :)
sensin tamam sen ben ne anlatmaya çalıştım sen nereye çektin bravo sana konunu da al evire çevire izle

delihan link=topic=68068.msg774322#msg774322 date=1379152182' Alıntı:
sensin tamam sen ben ne anlatmaya çalıştım sen nereye çektin bravo sana konunu da al evire çevire izle
Benı dusunmene gerek yok benı bırak ben dusuneyim ? Bu arada ilgi ve alakandan dolayı tesekkur ederım anlş-*s

tumosannn link=topic=68068.msg774324#msg774324 date=1379152348' Alıntı:
Benı dusunmene gerek yok benı bırak ben dusuneyim ? Bu arada ilgi ve alakandan dolayı tesekkur ederım anlş-*s
bırak şu her mesajın sonunda teşekkür ayağını ne halin varsa gör sanki çok meraklıyım konularına insanın asabını bozuyorsun durduk yere

Tomsonda kabin var bu bi traktöre ek ağırlık+ Lastikleri geniş
John deere de ise kabin yok tomsondan hafif kalmış. Bide jd nin ön ağırlıkları az ve bide jd nin lastikleri dar. Bu adil bi çekişme değil. Sevinmenin lüzumu yok noo-*-s

MasseyFerguson 265 link=topic=68068.msg774457#msg774457 date=1379178172' Alıntı:
Tomsonda kabin var bu bi traktöre ek ağırlık+ Lastikleri geniş
John deere de ise kabin yok tomsondan hafif kalmış. Bide jd nin ön ağırlıkları az ve bide jd nin lastikleri dar. Bu adil bi çekişme değil. Sevinmenin lüzumu yok noo-*-s
jd nın on jantlar buyuk ama :)

bir şey danışabilirmiyim ben tümoda kabin oldpunu görüyorum peki bu traktörler aynıkoşullarda ön ön çekişse ve hilesiz olsa kabul edermiydiniz. :S acaba. :S
birde.jd ince lastik olduğundan kaanitimce tümo kadar asılamıyor... haa bu arada ben bir makinenin gücünün çekişmeyle ölçülemeyeceğini düşünenlerdenim bunu her çekişme konusundada belirtiyorum..

UÖZKAN.77 link=topic=68068.msg783997#msg783997 date=1381420426' Alıntı:
JD ' ler eski JD değil sorun biraz da orda...
8 senelik bir jd kullanıcısyım 2004 5403 aldığımızdan beri benim hiç bir memnuniyetsizliğim olmadı abi.şuana 5050e var her şeyinden memnunum.yakıt çekiş konfor.bana ömürlük bir makine..ben bir kullanıcı olarak bunları söylüorum diğer tanıdıklarımda memnun.bence şu anki traktörüm 2004 model 5403 üm kadar kaliteli olduğunu düşünüyorum saygılar.

Açıkca JD ' yi öncelikle rengi için severim... lakin bu meksika, hint, amerika..vs. montaj-parça olayına sıcak bak(a)mıyorum. Bu söylediğim sadece JD için değil tüm bu çeşit yayılmacı-çok üretelim çok satalım mantığındaki firmaları kapsar...

Ayrıca motordan memnun olmana da memnun oldum :)