Buda benim ufaklık :)

Ynt: Buda benim ufaklık :)

Abi sağolun bakımı iyi gözümüz gibi bakıyoruz sanayiye bir bakım için gidiyor malum eski motor. Ön ızgarayı sökmemin sebebi hava alması sulama yaparken ısınmaya karşı söküyoruz.Var daha fotoğraf atıcam şimdi onlarda görürsünüz önden :)

bende domak var sizin köy neresi abi fiyatları 2000-2500 arası ben memnun bir kere salmastra değişti oda bizden kaynaklanan bi hataydı. Ben 135 ile 20 tane göktepe kartal tabancaya basıyorum su çekişi iyi yakıtıda motora göre değişir siz ne kullanıyosunuz 135 normalden çok çok az yakıyor. Bide 4 metreden çok rahat alır. Siz arteyzen kuyusu açmıssınızdır. 5 metrelik alıcı ile çok rahat şu çekersiziniz. Ama su seviyesine dikkat santraviçi yakarsınız :)

Valla bu motor 77 model 86 da biz almısız 86 dan beri bizde daha bir kere fire vermemiş vermedi.Ben çok memnunun.Beni bir 10 sene daha rahat idare eder gibi gözüküyor.

mf-bolu link=topic=68094.msg774589#msg774589 date=1379189837' Alıntı:
Valla bu motor 77 model 86 da biz almısız 86 dan beri bizde daha bir kere fire vermemiş vermedi.Ben çok memnunun.Beni bir 10 sene daha rahat idare eder gibi gözüküyor.
sen bakımını duzgun yap ne 10 senesi ;D kaç 10 sene idare eder ;D

Bu arada hiç farming oynayan yok ya ben çok seviyorum ama hiç türk server bulamıyorum. Oynayacak arkadaşlar gelsinler bir server kuralım.

Boluda en çok 100 serisi ve ford tutulur zamanında çok sağlam traktör yapmış adamlar yaptır yaptır kullan ömürlük makina