Erkunt 70 lüx ve Case iH jx75 çekişiyor

Ynt: Erkunt 70 lüx ve Case iH jx75 çekişiyor

zekhes link=topic=68104.msg774561#msg774561 date=1379186711' Alıntı:
silin bu konuyu siliiinn rezil olduk valla...len para eden yerini gavur yapmış daha neyi savunacaz bisssss :)))
pompası para eden yeri ;D ;D

Arkadasin birisi diyorki case etkunttan daha yerli diyor cok cahil birisin ancak bunu soylet erkunt perkins motor kullaniyor turkiyede kendi uretiyor komple dokumunu kendisi yapiyor motor blogundan tut arka asklara kovanlara kadar ve iyi arastir kactanede dunya markasina dukum yapiyor: neden hicbir firma erkunt gibi bagira bagira biz yuzde yuz yerliyiz diyemiyor. diyemezler cunku deyiller

kederci link=topic=68104.msg774928#msg774928 date=1379269823' Alıntı:
Arkadasin birisi diyorki case etkunttan daha yerli diyor cok cahil birisin ancak bunu soylet erkunt perkins motor kullaniyor turkiyede kendi uretiyor komple dokumunu kendisi yapiyor motor blogundan tut arka asklara kovanlara kadar ve iyi arastir kactanede dunya markasina dukum yapiyor: neden hicbir firma erkunt gibi bagira bagira biz yuzde yuz yerliyiz diyemiyor. diyemezler cunku deyiller

yanlış bilmiyosam TD-D serisinde TTF ( Türk Traktör Fabrikası ) motoru kullanıyor.

kederci link=topic=68104.msg774928#msg774928 date=1379269823' Alıntı:
erkuntta biz %100 yerliyiz demiyor bizim tasarımımız yerli diyor sen hala yerli bilenlerdensen erkuntu
ozaman vay haline
umarım erkuntu yerli oldugu için degilde kaliteli oldugu için almışsındır :D

YAVUZ_13 link=topic=68104.msg774953#msg774953 date=1379271532' Alıntı:
erkuntta biz %100 yerliyiz demiyor bizim tasarımımız yerli diyor sen hala yerli bilenlerdensen erkuntu
ozaman vay haline
umarım erkuntu yerli oldugu için degilde kaliteli oldugu için almışsındır :D
;D ;D erkunta yerlı dıyor abi ;D ;D erkunt yerlı değildir sadece tasarımı yerlıdır yoksa motor perkıns sanzıman ZF -carraro on aks daına bunun neresı yerlı acaba :S

tumosannn link=topic=68104.msg774965#msg774965 date=1379272964' Alıntı:
;D ;D erkunta yerlı dıyor abi ;D ;D erkunt yerlı değildir sadece tasarımı yerlıdır yoksa motor perkıns sanzıman ZF -carraro on aks daına bunun neresı yerlı acaba :S

ben bu erkuntu acayip sevmeye başladım hee helal olsun len adamlar komple gavura yaptırmış onların yanındada üç kuruşa satıyolar...valla helal olsun.. :)

erkuntcuların traktörü resmen avrupa..vallaha eleştirmiyorum adamlar farkında değil resmen avrupa traktör kullanıyorlar...şahane şahane...zf olduktan sonra tepe tepe kullan abicim ölmez o makina...bizim thames kamyon vardı zf şansıman zf difransiyel...20sen çalışmı bizde babam tık demedi derdi ...alman işini bilir..zaten günümüzdede zf kullanmayan ağırvası yok..ozaman zorun yok:..favorim artık ERKUNT benim..

zekhes link=topic=68104.msg775008#msg775008 date=1379276965' Alıntı:
ben bu erkuntu acayip sevmeye başladım hee helal olsun len adamlar komple gavura yaptırmış onların yanındada üç kuruşa satıyolar...valla helal olsun.. :)
;D ;D