TÜMOSAN'ın % kaçı kendi üretimi?

Slm tümosanın % kacı yerli sorusuna karşılık bu gün tümosan 8185 traktörümü inceledim ve bütün yabancı firmaların parçalarının fotoğrafını çektim

Ön dingil (DT)

Hidrolik yağ pompası

mazot pompası

bunlarda arka gövde gövdede hem erkunt hemde tümosan yazıyor anlayamadım doğrusu

Arka dingiller tümosanın kendinin

hidrolik MİTA

Plastik aksamıda SERKO

Ynt: TÜMOSAN'ın % kaçı yerli ?

kardeşim hani hidrolik mita değildi ;D ;D neyse onu gec umarım bu

KONUDAKI ERKUNT YAZISI GOKHANOZKANIN KARALAMA POLITIKASI OLARAK ERKUNT TUMOSANA DOKUM YAPMIYOR LAFINA COZUM OLMUSTUR sop-*-sa BİZ BİR SEY BILIYORSAK KONUSURUZ AKSİ HALDE KONUSMAYIZ sop-*-sa Tıpkı Tümosanın On dt si hakkında ACtıgım konudakı gibi ;D O konuda Sitemızde ne kadar bos ınsan oldugu meydana cıktı neyse fazla uzatmıyım Paylasım ıcın cok tesekkurler ederım kardesım anlş-*s

pusat link=topic=68112.msg774767#msg774767 date=1379250057' Alıntı:
Hema Yerli, Bosch Pompaları da Bildiğim Kadarıyla Ülkemizde Üretiliyor...
Serko ' da Eski Adı İle Serdar Plastik, TTF ' nin Kullandığı Plastik Parçaları Üreten Firma...

omerfarukkoc link=topic=68112.msg774773#msg774773 date=1379250937' Alıntı:
Serko ' da Eski Adı İle Serdar Plastik, TTF ' nin Kullandığı Plastik Parçaları Üreten Firma...
Bosch ulkemızde uretılsede turk malı deıldır o yuzden yabancı dıye gecıyor anlş-*s

omerfarukkoc link=topic=68112.msg774773#msg774773 date=1379250937' Alıntı:
Bosch ulkemızde uretılsede turk malı deıldır o yuzden yabancı dıye gecıyor anlş-*s