rocky---k_urt_03 bulusma

S.a saygideger abilerim arkadaslarim..
12 gun önce BURSA/KARACABEY/YARIŞ koyunde ikamet eden sitemiz uyelerinden rocky(fatih cetin)arkadasima evinde misafir oldum..aile ve kendisine cok tesekkur ediyorum..
Td 80 i denedik..4 lu 11 inc pullugu seri 1 le duymadan cekiyo..5 li pulluguda cekeceginden eminim.vaktimiz kisa oldugu icin 2 video cekebildik..telefonla baglandigim icin videolari yukleyemedim..simdilik fotolari paylasiyorum..saygilarimla..

k_urt_03

Rocky

Karacabey ovasi

Rocky nin tavıklari

biberci rocky :D

Arkamda karacabey ovasi var sirtim yere gelmez diyen rocky :D

Karacabey ovasi

Ynt: rocky---k_urt_03 bulusma

alipasalierkan link=topic=68140.msg775110#msg775110 date=1379326842' Alıntı:
Güzel paylaþým. Ufak çaplý bir buluþma yapmýþsýnýz. TD ' yide çoktandýr görmüyorduk. iyi olmuþ..
kisa zamanli bi bulusma oldu..sabah geliyorum fatih dedm aksam vardim..:D
nailyetek link=topic=68140.msg775112#msg775112 date=1379326873' Alıntı:
Güzel buluþma olmuþ, paylaþým için teþekkürler Ömer. Rocky boyamý gitmiþ ne.:S Eþofmanýn paçalar oldukça kýsa duruyor.:D
:D :D :D
Vakit cok azdi ama guzel bi bulusma oldu nail abe..
Okullar kapanip tavıklarda para edince biraz boya gitmis :D
265 i hazirla abe nasip olursa bi arada sana misafir olcam..

Değer verip ziyaretime geldiğin için ben teşekkür ederim abi. Kapım herzaman herkeze açık buyrun gelin başım üstüne. Kısa zamanda yine iyi değerlendirdik. Telafisinide inşallah bi ara yaparsın tekrardan :)

Nail abi burada yaz modundayım. Senin ziyaretinde kar yağıyodu uzun don giymedinmi adamın oturduğu yer yapışıyodu :) Boy sabit sadece don sunroof lu :D

k_urt_03 link=topic=68140.msg775119#msg775119 date=1379328202' Alıntı:
kisa zamanli bi bulusma oldu..sabah geliyorum fatih dedm aksam vardim..:D :D :D :D
Vakit cok azdi ama guzel bi bulusma oldu nail abe..
Okullar kapanip tavıklarda para edince biraz boya gitmis :D
265 i hazirla abe nasip olursa bi arada sana misafir olcam..
Her zaman beklerim, gelene kapımız açık. Bu hafta yine forumda bir arkadaş Kütahya merkezde askerlik yapıyor onun tanıştık. Halil Kılıçaslan. Ankara Akçayurt Köyünden kendileri. Bir çok arkadaşımızı tanıyor.
rocky link=topic=68140.msg775138#msg775138 date=1379333275' Alıntı:
Nail abi burada yaz modundayım. Senin ziyaretinde kar yağıyodu uzun don giymedinmi adamın oturduğu yer yapışıyodu :) Boy sabit sadece don sunroof lu :D
Gel Rocky nohut bekleyelim; akşamdan düşen çiğ sabaha karşı nasıl buz tutuyor görmüş olursun.:D Memleket memleket değil sanki Dpfreez.:)

nailyetek link=topic=68140.msg775322#msg775322 date=1379353208' Alıntı:
Her zaman beklerim, gelene kapımız açık. Bu hafta yine forumda bir arkadaş Kütahya merkezde askerlik yapıyor onun tanıştık. Halil Kılıçaslan. Ankara Akçayurt Köyünden kendileri. Bir çok arkadaşımızı tanıyor.Gel Rocky nohut bekleyelim; akşamdan düşen çiğ sabaha karşı nasıl buz tutuyor görmüş olursun.:D Memleket memleket değil sanki Dpfreez.:)
nail abii bende gelem mi :)

Güzel buluşma olmuş td de pullukla toz duman gidiyor :D
rocky link=topic=68140.msg775138#msg775138 date=1379333275' Alıntı:
Değer verip ziyaretime geldiğin için ben teşekkür ederim abi. Kapım herzaman herkeze açık buyrun gelin başım üstüne. Kısa zamanda yine iyi değerlendirdik. Telafisinide inşallah bi ara yaparsın tekrardan :)

Fatihin profili birileri ele geçirmiş galiba profil resmi tümo imzadaki yazı mf :D

massey ferguson 277 gold link=topic=68140.msg775221#msg775221 date=1379344329' Alıntı:
fatih abi bi liftli orta kol alamadın şu garip TD ye
Çok yakında inşallah... ;)
nailyetek link=topic=68140.msg775322#msg775322 date=1379353208' Alıntı:
Her zaman beklerim, gelene kapımız açık. Bu hafta yine forumda bir arkadaş Kütahya merkezde askerlik yapıyor onun tanıştık. Halil Kılıçaslan. Ankara Akçayurt Köyünden kendileri. Bir çok arkadaşımızı tanıyor.Gel Rocky nohut bekleyelim; akşamdan düşen çiğ sabaha karşı nasıl buz tutuyor görmüş olursun.:D Memleket memleket değil sanki Dpfreez.:)
Yok abi daha kışlık moda geçemedim ben :D
ranger link=topic=68140.msg775457#msg775457 date=1379397002' Alıntı:
Güzel buluşma olmuş td de pullukla toz duman gidiyor :DFatihin profili birileri ele geçirmiş galiba profil resmi tümo imzadaki yazı mf :D
Gönlümüzde hepsine yer var. Bazıları gibi at gözlüğü takmaya gerek yok ;)
ÇeLişki_37 link=topic=68140.msg775737#msg775737 date=1379448887' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler güzel buluşma olmuş :) Fatih abi tam yaz moduna geçmiş sakal kısa don felan, tavukçuluk da varmış benim haberim yoktu, TD yine formunda ;)
Ohoo o sen hiç bişey bilmiyon ozaman selçuk.Aç trakkulup kitabını ilk sayfalarını kurcala oralarda görürsün :)

Sen öyle diyosan öyledir abi :) Okuldan dolayı ders kitaplarından başka bişey okuyamayacağım gibi malum bu seneki sistem biraz katı, 2 seneyi aksatmadan bitirmek ilk hedefim. Bazen yorumlarda sana tavukcu rocky, kuşçu rocky felan diyolar çözemiyodum bundanmış meğer :)

ÇeLişki_37 link=topic=68140.msg775751#msg775751 date=1379451518' Alıntı:
Sen öyle diyosan öyledir abi :) Okuldan dolayı ders kitaplarından başka bişey okuyamayacağım gibi malum bu seneki sistem biraz katı, 2 seneyi aksatmadan bitirmek ilk hedefim. Bazen yorumlarda sana tavukcu rocky, kuşçu rocky felan diyolar çözemiyodum bundanmış meğer :)
:) Sen daha bişey görmedin. dün akşam davıkları gönderdim temizlenip tekrar yenisi gelecek. ;)