erkunt 100 mü nh TD100 blue master mi

erkunt 100 mü nh TD100 blue master mi

• Kullanılan toplam oy
    107
Ynt: erkunt 100 mü nh TD100 blue master mi

Ne yapacan erkunt alıp al nh yı bak keyfine baksana arkadaslar erkunt un adını bile anmıyolar nh nın yanında neden acaba ? Erkunt 90 lık nh td100 u cektıgı ıçın mı acaba neyse herkesın traktoru kendıne guzel ben erkunt tan cok memnunum oncelıgın konfor guc ekonomi diyorsan erkunt derım

cevo link=topic=68180.msg775596#msg775596 date=1379431658' Alıntı:
Ne yapacan erkunt alıp al nh yı bak keyfine baksana arkadaslar erkunt un adını bile anmıyolar nh nın yanında neden acaba ? Erkunt 90 lık nh td100 u cektıgı ıçın mı acaba neyse herkesın traktoru kendıne guzel ben erkunt tan cok memnunum oncelıgın konfor guc ekonomi diyorsan erkunt derım

abi yanlışın var bnde erkunt kullanıcısıyım erkuntun konforu nh ye bakılarak çok çok az ama nh alamama sebebim nakit parayla oluyo bu işler alayım demeyle olmuyo ama bu lafta erkunttan memnun değilim anlamına qelmez anlş-*s

Özellik bakımından Erkunt biraz üstün.Ama bunu bilerek TD100D ' ye oy verdim.Çünkü 2.elini düşünmek gerekirse...
Td100d ' de güzel motor bence.Hidrolik kaldırma kapasitesi 4700 Kg 6 güç çıkışı var.Tork üretimide yüksek... Tek sıkıntısı Vites.

Emin Ünal link=topic=68180.msg775666#msg775666 date=1379440520' Alıntı:
Özellik bakımından Erkunt biraz üstün.Ama bunu bilerek TD100D ' ye oy verdim.Çünkü 2.elini düşünmek gerekirse...
Td100d ' de güzel motor bence.Hidrolik kaldırma kapasitesi 4700 Kg 6 güç çıkışı var.Tork üretimide yüksek... Tek sıkıntısı Vites.
Perkıns denince akla ilk gelen sağlamlık gelir bu erkutun artısı,erkunt daha yenilikçi yaklaşıma sahip son yıllar daki satış rakamı nh dı tedirgin etti ve pazar payını korumak için yeniliğe gitti yoksa yerinde sayar dururdu,fan aspirasyon uygulaması,vizkos fan,power shuttle artısı,kopresör,hidrolik orta kol,hidrolik yan ayar kolu,çamurluk üstü kumanda,pto çalışma düğmesi erkutun artısı.nh hidrolik kolu,kompresörü erkunt tan öğrendi..td100d nin torku;390 nm kaldırma kapasitesi;3565 kg,pto 540,540E,hidrolik çeki hassasiyeti ve ayarı mekanik.erkunt torku 405 nm,kaldırma kapasitesi 5000 kg,pto 540,540E,750E(1000)dv.hidrolik çeki hassasiyeti elektronik.ikisi de max torka 1400 dv/dk da olaşıyor.konfor olarak nh biraz iyi,erkunt şu koltuk altındaki ayar kollarını kaldırırsa çok iyi olacak.nh dı her zaman her yerde eleştirdiğim şu eksozu görüşü çok etkiliyor kabin lambasının önünden alamadılar gitti...sonuç olarak bi john deere ci olarak ben erkunt diyorum....

cevo nickli abimiz haklı napcan erkunt alıpta her sey otomatik tarlaya gdince uykusu gelyo insanın sonra talaya gitcen erkuntun icnde uyuyup kalcan islerin gec kalcak sonra ne gerek war mekanik nh al tarlada uyuma ellerin bosdurmaz uykunda gelmez.(allahtan nh nin 2.eli fiyat koruyor gecen erkunt bayisine gittim adamlar td100 getirmiş satmak için erkunt bayisi 58 bin fiyat verdi nh bayiside 60 bin vermis traktör 2012 yada 2013 model tam hatırlamıyorum ama 700 saatte masallah ceyrek altın sanki hiç deger kaybetmemis dedim sahibine sordu babam nie satıyon dedi memnun deiliz dedi. sen td100 al

eskiden çocuktan al haberi derlerdi artık devir degişti çocuk bayiden alıyor haberi :D
şaka bir yana ikiside güzel makina ikisinide kötüleyen boşa kötüler kendini avutur sonuçta insanlar özgür birşekilde karar verebilmeli vede veriyor
hangisini alırsan şimdiden hayırlı olsun

gölge84 link=topic=68180.msg775771#msg775771 date=1379461593' Alıntı:
Perkıns denince akla ilk gelen sağlamlık gelir bu erkutun artısı,erkunt daha yenilikçi yaklaşıma sahip son yıllar daki satış rakamı nh dı tedirgin etti ve pazar payını korumak için yeniliğe gitti yoksa yerinde sayar dururdu,fan aspirasyon uygulaması,vizkos fan,power shuttle artısı,kopresör,hidrolik orta kol,hidrolik yan ayar kolu,çamurluk üstü kumanda,pto çalışma düğmesi erkutun artısı.nh hidrolik kolu,kompresörü erkunt tan öğrendi..td100d nin torku;390 nm kaldırma kapasitesi;3565 kg,pto 540,540E,hidrolik çeki hassasiyeti ve ayarı mekanik.erkunt torku 405 nm,kaldırma kapasitesi 5000 kg,pto 540,540E,750E(1000)dv.hidrolik çeki hassasiyeti elektronik.ikisi de max torka 1400 dv/dk da olaşıyor.konfor olarak nh biraz iyi,erkunt şu koltuk altındaki ayar kollarını kaldırırsa çok iyi olacak.nh dı her zaman her yerde eleştirdiğim şu eksozu görüşü çok etkiliyor kabin lambasının önünden alamadılar gitti...sonuç olarak bi john deere ci olarak ben erkunt diyorum....
New Holland Td100d ' nin tork üretimi 390+30=420 ;) iyi bak.+ Hidrolik kaldırma kapasitesi 4700 Kg. Hidrolik çıkışıda 6 dır ;)