goldoni ve john deere

23.08.2013
144
0

merhaba arkadaşlar yurtdışı sitelerinde goldoni star 100 aracı ile JD milenio serisi araçların renk hariç birebir aynı olduklarını gördüm .bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba nedir ne değildir milenio serileri

Ynt: goldoni ve john deere

merhaba arkadaşlar biraz araştırma yaptım milenio serilerini goldoni traktörlerinden almışlar goldoni serilerinin beş altı çeşidini jhon deere adıı altında satıyorlar
goldoni 100 serisiyle milenio serisi birebir aynı :) goldoni çoğu motorunda jhon deere motorunu kullanıyor

soil link=topic=68191.msg776009#msg776009 date=1379526243' Alıntı:
merhaba arkadaşlar biraz araştırma yaptım milenio serilerini goldoni traktörlerinden almışlar goldoni serilerinin beş altı çeşidini jhon deere adıı altında satıyorlar
goldoni 100 serisiyle milenio serisi birebir aynı :) goldoni çoğu motorunda jhon deere motorunu kullanıyor
aynı motorlar john derede john dere motoru var goldonıde amrıkan general motor var ben Goldonı derım daha kalıtelıdır ok-*-s

tumosannn link=topic=68191.msg776014#msg776014 date=1379526844' Alıntı:
aynı motorlar john derede john dere motoru var goldonıde amrıkan general motor var ben Goldonı derım daha kalıtelıdır ok-*-s

sanki bunlar stratejik ortak gibiler goldoninin sitesinden bi pdf boşür indirmiştim bi zaman sonsayfada power-ed by john deere yazıyordu öyle enımsadım..