MASSEY FERGUSON SUPER6 DEMO TOUR TEKİRDAĞ TÜRKİYE 12.09.2013

Arkadaşlar merhaba, 12 Eylülde Tekirdağ ' da Agco Organizasyonun düzenlediği Super6 Demo Turuna katıldım.Massey Ferguson ve Kuhn ekipmanlarının tanıtıldığı bugünde gelen massey modelleri: 3635,5455,6616,7626 ve 8690 idi.Traktör ve ekipmanlar teker teker tanıtıldı ve ardından tarlada ufak bir gösteri yaptılar.Öğle yemeğinden sonra isteyenlere traktörleri deneyebilecekleri söylendi.Çok güzel bir gün geçirdim.Ayrıca sizler için birkaç foto ve vidyo çektim.İyi seyirler...:)

u6mb.jpg

z2f4.jpg

yrqc.jpg

7ccv.jpg

u3pv.jpg

b0wd.jpg

d8po.jpg

p5zi.jpg

t9uz.jpg

0y26.jpg

uldx.jpg

wj3l.jpg

oj7x.jpg

w7f4.jpg

b6lo.jpg

7py0.jpg

7uvf.jpg

rqzs.jpg

1yws.jpg

agpd.jpg

pgl.JPG

Massey Ferguson 7626 Kuhn HR 6004 Super6 Demo Tour Tekirdağ / TURKEY
Massey Ferguson 5455 - 8690 ploughing Super6 Demo Tour Tekirdağ/ Turkey
Massey Ferguson 6616 - Kuhn HRB 302 and Planter 3 Super6 Demo Tour Tekirdağ/ Turkey
Massey Ferguson 8690 Super6 Demo Tour Tekirdağ / TURKEY
Massey Ferguson 5455 - 3635 with Kuhn Super6 Demo Tour Tekirdağ / TURKEY

SON

Ynt: MASSEY FERGUSON SUPER6 DEMO TOUR TEKİRDAĞ TÜRKİYE 12.09.2013

Deliorman link=topic=68193.msg775763#msg775763 date=1379454221' Alıntı:
Eline koluna sağlık abi,sağlam ekipmanlar güzel paylaşım olmuş.
Teşekkür ederim çekerken bu kadar yorulmadım siteye yüklerken anam ağladı desem yeridir.Kaç defa hata verdi o kadar uğraştığım şey boşa gitti.Bu seferde yüklemeseydi vazgeçecektim.

Güzel paylaşım. Etkinlik güzel olmuşa benziyor. Bizide davet ettiydiler. Ama erken olunca gidemedik. Daha geç olsaydı vakit geçirmeye giderdim. Bu arada artık firmalar Avrupa ' daki gibi demo gösterileri Road Show ' lar falan yapmaya başladı. Yavaş yavaş kendilerine çeki düzen vermeye başladılar. Bazı firmalar potansiyel müşterilere demo traktörleri göndermeyede başlamış. Umarım daha da çoğalır bu uygulama. Böylece herkes deneyerek, beğenerek karar verebilir...

alipasalierkan link=topic=68193.msg775769#msg775769 date=1379456090' Alıntı:
Güzel paylaşım. Etkinlik güzel olmuşa benziyor. Bizide davet ettiydiler. Ama erken olunca gidemedik. Daha geç olsaydı vakit geçirmeye giderdim. Bu arada artık firmalar Avrupa ' daki gibi demo gösterileri Road Show ' lar falan yapmaya başladı. Yavaş yavaş kendilerine çeki düzen vermeye başladılar. Bazı firmalar potansiyel müşterilere demo traktörleri göndermeyede başlamış. Umarım daha da çoğalır bu uygulama. Böylece herkes deneyerek, beğenerek karar verebilir...
Katılım yüksek orandaydı.Adamlar iyi hazırlanmışlar.İkram boldu.Hava sıcak olmasına rağmen vakit öyle güzel geçtiki anlamadım.Müşteri memnuniyetini ön plana almaları rekabet acısından çiftçinin yararına olacak diye düşünüyorum.Organizasyon olarak bir aksaklık görmedim.Sadece kayıt yapan kızın traktör bilgisi yoktu bunuda normal karşılamak lazım.Birde pulluk deneme tarlanın en kuru en sert zamanına denk geldi.Bazı çiftçiler masseylerin sürülü yeri sürmelerine - kolaysa sürülmemiş yeri sürsün diyerek - tepki gösterdi.Lakin sürülmemiş yeride çok güzel sürdüler.Demo traktörleri konusunda anca böyle büyük firmalar çiftçinin denemesine sunabilir lakin ufak firmaların böyle deneme için traktör sağlayacağını sanmıyorum.Sonuç olarak diğer markalardanda böyle etkinlikler bekliyoruz. :)
ademin link=topic=68193.msg775781#msg775781 date=1379480625' Alıntı:
Süper makinalar. Emegine saglık
Teşekkür ederim.Diğer konuda, bekliyoruz paylaşımı demiştin bende ancak paylaşabildim.Gösterdiğin sabır için ayrıca teşekkür ederim.Massey 5455 ' i çok beğendim ayrıca belirteyim.Seneye ciddi şekilde düşüneceğim bir new hollandçı olarak..

Paylaşım İçin Teşekkürler Alper Abi, Deklanşörüne Sağlık ;)
Maşallah Ortalık Komple Kırmızı, MF ' de Tam Teşkilat, Her Seriden Var...
Deneme Ve Görme İçin Güzel Bir Etkinlik Olmuş, Diğer Markalardan da Bu Tür Etkinlikler Bekliyoruz :)