ÇANAKKALE GEÇİLMEZ !!! [ Çanakkale Yolculugum] Ve Fotograflar...

Ynt: ÇANAKKALE GEÇİLMEZ !!! [ Çanakkale Yolculugum] Ve Fotograflar...

ŞEREFLİ1 ABİM İÇİN CEKTIM LEVARDAYI KENDISI BİÇER E HASRET DIYE DUSUNDUM zuha-*-s anlş-*s ;D ;D :8
Film 0003

GİDERKEN ARABAYI BEN KULLANMISTIM :8 YORULDUM DONERKEN PEDER KULLANIRKEN BIRAZ CEKIM YAPTIM AYAKLARIMI UZATIP ;D ;D

Film 0002
Film 0004

tumosannn link=topic=68224.msg776472#msg776472 date=1379624938' Alıntı:
ŞEREFLİ1 ABİM İÇİN CEKTIM LEVARDAYI KENDISI BİÇER E HASRET DIYE DUSUNDUM zuha-*-s anlş-*s ;D ;D :8
Film 0003

GİDERKEN ARABAYI BEN KULLANMISTIM :8 YORULDUM DONERKEN PEDER KULLANIRKEN BIRAZ CEKIM YAPTIM AYAKLARIMI UZATIP ;D ;D
Film 0004

ilk video için çok sağol hasretim ama hevesim kaçtı paramızı vermiyorlar istesek kötü oluyoz boş ver o yüzden biçer alınca başka memlekete gidecen kendi köyünde bir başak kellesi bile biçmeyecen bu yıl öyle yaptık seneye hiç biçmeyeceez bu yıl yine kıramayacağımız insanlar oldu ...

ikinci videoya gelince babaya peder denilmez slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s

şerefli1 link=topic=68224.msg776474#msg776474 date=1379625242' Alıntı:
ilk video için çok sağol hasretim ama hevesim kaçtı paramızı vermiyorlar istesek kötü oluyoz boş ver o yüzden biçer alınca başka memlekete gidecen kendi köyünde bir başak kellesi bile biçmeyecen bu yıl öyle yaptık seneye hiç biçmeyeceez bu yıl yine kıramayacağımız insanlar oldu ...

ikinci videoya gelince babaya peder denilmez slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s

Aynen abi koyluden bızde hıc bı zaman yararlanamamısdır onlar bızden yararlanmıslardır zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Çok güzel paylaşım olmuş eline sağlık. Tam 15 dakikadır çanakkale ve kurtuluş savaşıyla ilgili düşüncelerimi yazıyordum sonra sildim umarım o günlerde şehit olanlar bir yerlerden ülkenin nelerle uğraştığını görüyorlardırda üzülmüyorlardır

R.çiftçi link=topic=68224.msg776512#msg776512 date=1379663634' Alıntı:
Elinize, emeğinize sağlık,güzel ve değerli paylaşım olmuş.
eyvallah tesekkurler
ali_durmuş link=topic=68224.msg776500#msg776500 date=1379661139' Alıntı:
Elinize sağlık çok güzel paylaşımlar olmuş. o Nusret mayın Gemisinden bir tanede bizin burada var.
saolasın
keykubat link=topic=68224.msg776489#msg776489 date=1379653146' Alıntı:
Eline sağlık.Dünümüzü,bugünümüzü ve yarınımızı orada şehit ve gazi olanlara borçluyuz.
Tesekkurler.
Ali SARAÇ link=topic=68224.msg776479#msg776479 date=1379627965' Alıntı:
Çok güzel paylaşım olmuş eline sağlık. Tam 15 dakikadır çanakkale ve kurtuluş savaşıyla ilgili düşüncelerimi yazıyordum sonra sildim umarım o günlerde şehit olanlar bir yerlerden ülkenin nelerle uğraştığını görüyorlardırda üzülmüyorlardır
ABİ İNAN ORAYA GITTIGIMDE FOTOGRAFLARI CEKERKEN BIR AN DUYGULANDIM AGLIYACAKTIM :) BU VATAN KOLAY KAZANILMADI AMA GORDUGUN GİBİ NE HALDEYIZ DENILECEK DAHA COK SEY VAR AMA NEYSE... :)

Tümosan braderim , senden fanatik Tümosan mesajları dışında böyle tarih ve kültür kokan paylaşımların gelmesine memnun oldum. :) Eline koluna sağlık.
Her Türk bireyin , Çanakkale , Kütahya - Dumlupınar , Afyonkarahisar - Kocatepe , Sakarya ve İnönü savaşlarının yapıldığı yerleri mutlaka görmesini isterim.

güzel bi gezinti olmuş gelinip görülcek yerler war arkadaşlar herkesi bekleriz yani yolu düşen olursa ben bayramiç orman işletme müdürlüğündeyim bkelerim ;)

paylaşım için teşekkürler.Allah razı olsun.
gidip görmeyi cok istediğim yerler .inşallah ilerde kısmet olur.
ilk resimdeki yazı bile,damarında TÜRK kanı olan insan için cok hemde cok şey ifade ediyor.ne zmn okusam içim bi hoş olur.

paylaşım için teşekkürler gelip görülcek yerler biz ezberledik artık sürekli haftada 3 kere geçiyoruz ordan son resimdeki mavi roro gemisi devamlı Trieste - İstanbul çalışıyor ve gemi dahil içindeki dorseler ve tırlar fethullah gülenin ekol lojistik 2000 adet tır 3 tane roro gemisi ve avrupada 16 farklı yerde antrepo kurulu düzen komple geçtiğimiz kış satın aldı bir o iş kalmıştı el atmadıkları her işte olduğu gibi yandaşlaşma ordada başlamış yollarda sakallı tır şoförleri görmeye başladık

Mahzen link=topic=68224.msg777139#msg777139 date=1379847847' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler gelip görülcek yerler biz ezberledik artık sürekli haftada 3 kere geçiyoruz ordan son resimdeki mavi roro gemisi devamlı Trieste - İstanbul çalışıyor ve gemi dahil içindeki dorseler ve tırlar fethullah gülenin ekol lojistik 2000 adet tır 3 tane roro gemisi ve avrupada 16 farklı yerde antrepo kurulu düzen komple geçtiğimiz kış satın aldı bir o iş kalmıştı el atmadıkları her işte olduğu gibi yandaşlaşma ordada başlamış yollarda sakallı tır şoförleri görmeye başladık
yapmadıkları iş kalmadıki serefsızlerın ulkeyı ufaktan satıyorlar her yere kendı adamlarını yerlestırıyorlar :)
Neferist link=topic=68224.msg776952#msg776952 date=1379791874' Alıntı:
ellerine sağlık abi güzel paylaşım :)
Eyvallah
tümosan 8095 link=topic=68224.msg776648#msg776648 date=1379706025' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler.Allah razı olsun.
gidip görmeyi cok istediğim yerler .inşallah ilerde kısmet olur.
ilk resimdeki yazı bile,damarında TÜRK kanı olan insan için cok hemde cok şey ifade ediyor.ne zmn okusam içim bi hoş olur.
Allah sendende razı olsun abi insallah gezersınız daha gezılecek cok yer vardıda donmemız gerektıgınden sadece bu kadarını cekebıldım
SmhGwz link=topic=68224.msg776608#msg776608 date=1379681092' Alıntı:
güzel bi gezinti olmuş gelinip görülcek yerler war arkadaşlar herkesi bekleriz yani yolu düşen olursa ben bayramiç orman işletme müdürlüğündeyim bkelerim ;)
keske daha onceden haberım olsaydı bulusma gıbı bır sey olabılırdı belkı
ufukk link=topic=68224.msg776605#msg776605 date=1379679926' Alıntı:
Tümosan braderim , senden fanatik Tümosan mesajları dışında böyle tarih ve kültür kokan paylaşımların gelmesine memnun oldum. :) Eline koluna sağlık.
Her Türk bireyin , Çanakkale , Kütahya - Dumlupınar , Afyonkarahisar - Kocatepe , Sakarya ve İnönü savaşlarının yapıldığı yerleri mutlaka görmesini isterim.
Tümosan ı FANATIK lık olarak degerlendırmek yanlıs olur içimdeki MILLIYETCILIK akımını sanırım bıraz Tümosan da kullandım bunu bıraz abarttıysa kusura bakmasın herkes anlş-*s Tarihimize ve miili degerlere cok fazla onem verırım anlş-*s