Erkunt ve Daha kimler kimler

[size=10pt]Helal olsun Erkunt sanayi A.Ş. Türkiye seninle gurur duyuyor... Bu kadar markaya hizmet etmek ne demek...[/size]

[size=12pt]ERKUNT MÜŞTERİLERİ[/size]

YURT İÇİ
1- Başak Traktör A.Ş. (Steyr Tractors)
2- Ege Fren (Rockwell / Meritor)
3- Ford Otosan (transit connect)
4- Hema Endüstri A.Ş.(Hattat-Valtra)
5- Mercedes BENZ TÜRK A.Ş.(Travego Axor)
6- Otoyol (Iveco Trucks, Busses)
7- Tofaş / (Fiat otomobil)
8- TTF (CNH Tractors Case İH New Holland)
9- Tümosan / Alcelik
10- UZEL (Massey Ferguson Tractors)
11- Hidromek
12- Erkunt Traktör sanayii a.ş.

YURT DIŞI
1- Case New Holland, UK vs İtaly
2- Cummins, UK
3- Cummins, USA
4- IVECO, Italy
5- Lindner, Austria
6- Lombardini SRL, Italy
7- MAN, Germany
8- Newage International, UK
9- Perkins, UK
10- Perkins Shibaura, UK
11- SAME DEUTZ-FAHR Germany
12- SAPAIC, France
13- SISU Diesel - Valtra, Finland
14- Tecumseh, Italy
15- Turner Power Train, UK
16- Volvo, Sweden
17- ZF Maschinenantriebe, Germany
18- CAT ABD
19- ZF Steyr, Austria
20- AGCO, Massey Ferguson Fendt CAT callenger Germany
21- JCB U.K
22- Zetor Tractor, Czech Republic
23- Carraro, Italy
güçç*-* alk-*s güçç*-* alk-*s güçç*-* alk-*s güçç*-* alk-*s güçç*-* alk-*s

Ynt: Erkunt ve Daha kimler kimler

döküm fabrikası kurup işletmek öyle kolay değil tabiki ama traktörde de bütün kaliteli parçayı toplar bir traktör ortaya çıkarırsın ama ar-gen olmadan da onu bir yere kadar yaparsın...elinde cigara düşmeyen hüseyinle bu işler bir yere kadar sistemi kara düzen olarak istediğin hp de üret ne olacak bu gün erkunt olsun yerli diğer markalar olsun gelişme gösterdikleri tek nokta traktörlerin yeni olması başkada üzerinde ne var sanki

şerefli1 link=topic=68234.msg776622#msg776622 date=1379703939' Alıntı:
döküm fabrikası kurup işletmek öyle kolay değil tabiki ama traktörde de bütün kaliteli parçayı toplar bir traktör ortaya çıkarırsın ama ar-gen olmadan da onu bir yere kadar yaparsın...elinde cigara düşmeyen hüseyinle bu işler bir yere kadar sistemi kara düzen olarak istediğin hp de üret ne olacak bu gün erkunt olsun yerli diğer markalar olsun gelişme gösterdikleri tek nokta traktörlerin yeni olması başkada üzerinde ne var sanki
mantık olarak çok Doğru bence. Ama sadece 10 yıllık bi firma olduğu düşünüldüğü zaman gözle görülür elle tutulur büyük bi gelişme var. Ki, ar-ge için ayrılan bütçe ve yapılan çalışmalar gerçekten iyi olmasa bu denli büyüme bu kadar kısa zamanda olmazdı diye düşünüyorum. Gerçekten işini iyi yapmasa bu insanlar bu sürede yurt içinde kendilerine ürettikleri hariç 11, yurt dışında Ise 23 firmaya ve gerçekten büyük, Ciddi anlamda bu piyasaya hitap etmiş firmalara iş yapamaz benim şahsi düşüncem bu yönde ...

erkunt un öyle ya da böyle ortaya bişeyler çıkarması ve hep daha fazlasını çıkartması bir Türk vatandaşı olarak benim için gurur verici. ayrıca hatalarını göz önünde bulundurup telafi ettiği de görülen bir gerçek. istediği kadar toplama traktör olsun, geçen hafta köyümüze 110 luk erkunt girdi, td 100 case 100 alanlar ve hatta gören herkez hayran oldu traktöre, helal olsun bence. bugün ben sıfır traktör alacak olsam kesinlikle erkuntu tercih ederim özellikle 80.4 s modelini hem sade hem de zf şanzımanlı çok ideal makina

senol_84 link=topic=68234.msg776688#msg776688 date=1379710457' Alıntı:
erkunt un öyle ya da böyle ortaya bişeyler çıkarması ve hep daha fazlasını çıkartması bir Türk vatandaşı olarak benim için gurur verici. ayrıca hatalarını göz önünde bulundurup telafi ettiği de görülen bir gerçek. istediği kadar toplama traktör olsun, geçen hafta köyümüze 110 luk erkunt girdi, td 100 case 100 alanlar ve hatta gören herkez hayran oldu traktöre, helal olsun bence. bugün ben sıfır traktör alacak olsam kesinlikle erkuntu tercih ederim özellikle 80.4 s modelini hem sade hem de zf şanzımanlı çok ideal makina
daha binmek nasip olmadı ama çok araştırdım Baktım gezdim gördum 110 hakikaten çok hoş bi makine. imkanım olsa bi an beklemem Alırım. duruşu yetiyo çok heybetli geliyor göze hitabediyo Ne çok klasik, teknolojiden yoksun nede çok karışık aşırı teknoloji içeriyo yurdumuz çiftçisi için çok harika birşey bence ...

aldıkları para kuruşuna kadar helal olsun sonuçta türkiye de üretilen tarafsız patentsiz tek başına kimseden izin almadan üretilen bi traktör cok az bir zamanda bu seviyeye gelmek gercekten türkiye adına gurur verici bir olay yolun açık olsun ERKUNT türk çiftçisi seninle gurur duyuyor......

adige38 link=topic=68234.msg776721#msg776721 date=1379716846' Alıntı:
daha binmek nasip olmadı ama çok araştırdım Baktım gezdim gördum 110 hakikaten çok hoş bi makine. imkanım olsa bi an beklemem Alırım. duruşu yetiyo çok heybetli geliyor göze hitabediyo Ne çok klasik, teknolojiden yoksun nede çok karışık aşırı teknoloji içeriyo yurdumuz çiftçisi için çok harika birşey bence ...
tahir link=topic=68234.msg776725#msg776725 date=1379720834' Alıntı:
aldıkları para kuruşuna kadar helal olsun sonuçta türkiye de üretilen tarafsız patentsiz tek başına kimseden izin almadan üretilen bi traktör cok az bir zamanda bu seviyeye gelmek gercekten türkiye adına gurur verici bir olay yolun açık olsun ERKUNT türk çiftçisi seninle gurur duyuyor......
yakın zamana kadar en büyük 80 lik çıkarıyorlardı şimdi 110 luk çıkarıyorlar ve kullananlar da genelde memnunlar. bu işler yavaş yavaş olur bakmışın 6 silindirlisini 200 hp ye kadar olanını da yapar ve sistemlerini de geliştirirler. bugün fendt i yapanlar da insan sonuçta hiç bir şey imkansız değil sadece emek, para ve zaman gerektirir.

bakın arkadaşlar ben erkuntu 2003 yılında ılk urettıklerı tıraktorle çorlu fuarında gordum gerçekten o andan önce boyle yerlı bır traktor oldugunu bılmıyordum orada bıraz ınceledım ve traktor ümıt vaad edıyordu orada kı arkadaşa dedımkı argenız guçlu olursa Turk çıtçısıne kulak verırsenız başarırsınıız dedım ve kendılerını o yıldan sonra heh takıp ettım ve bu yıl aynı çorlu fuarına yıne gıttım ınanın ne goeryım bahsettığınız 110 lukvaraya en az 20 adet satmışlar gorun ce çok mutlu oldum bır turk fırması 10 yılda bu kadar mesafe kat etsın çok sevındırıcı ve gurur verıcı demekkı arge ye çok butçe ayırmışlar buradan sn Zeynep Erkunt hanımefendıyı ve ekıbını tebrık ederım yerlı olsun TURK MALIOLSUN BIZIM OLSUN DERIM BAŞARILAR DILERIM YOLUN AÇIK OLSUN ERKUNT