yeni tdd serisi

arkadaşlar hepinize günaydın..dün bir arkadaşın düğününde türktraktör fabrikasında çalışan bir arkadaşla karşılaştım ona tdd serisinden bir traktör almayı düşündüğümüzü söyledim (td100d) o da bana alma o serilerde hararet sorunu var dedi ister istemez kuşkulandım..bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varmı acaba??

Ynt: yeni tdd serisi

Hidrolik kollarında bir problem olduğunu ve bunların servislerde değiştirildiğini duydum kırılıyormuş problem düzeltilmiş diye ama hararet işine TDD serisi kullanan arkadaşlar cevaplar hararet yapacağınıda pek sanmam teknik hata ile karşılaşılabilir marka farketmez insan yapımı sonuçta olabilir önemli olan hata değil satış sonrası...

Ynt: yeni tdd serisi

tdd yeni kasa sahibiyim 65 lik hararetim kırmızıya kadar çıktı ayçekirdeği saplarına ızgara çekerken fakat neden olabilir d iye dusundum kabutu açtım radyatorun onunde elek koymuslar o elek pislik toplamış ve radyator hava alamamış onun için hararet çıkıyormus elegi temizledim geri takıyorum sadece 1 dakika içinde hararet geri yarıya dusuyo motor rolantide çalıştırıyorum yani sorun bendeymiş servistede sordum ama aynı cvp ı verdiler elek pislik dolup tıkanırsa temizle yoksaki motor hava alamaz dediler buda dogru yani. normal işlerde istedigin kadar çalıştır elek pislik toplamayacak işlerde o zaman hiç bi sorun olmuyo.