%50 Hibe İle Yaptırdığım 1X10 Balıkkılçığı Sağımhane (hacimmet)

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

S.a arkadaşlar 2 yıldır soğuk hava deposu ve sağım sistemine başvuruyordum bu yıl çıktı mevcut sağımhaneyi modernizasyon yapıp sağım sistemini kurdurdum şuan daha faaliyete geçirmedim Üniversiteden hocalar gelecekmiş deney raporu vermek için,sistem elektironik pulsatörlü manuel süt ölçümlü 2000 lik vakum pompası tam otamatik yıkama ünitesi,1 tonluk aktarma pomposı dahil soğuk hava tankı.
5umz.jpg

629o.jpg

m0c0.jpg

gno1.jpg

mr6e.jpg

4lqa.jpg

nlyz.jpg

2km1.jpg

p49z.jpg

gpua.jpg

6snn.jpg

0dxw.jpg

zo98.jpg

mn4b.jpg

xu9b.jpg

mmen.jpg

binz.jpg

wk8m.jpg

mphq.jpg

8win.jpg

b3sx.jpg

nzxa.jpg

Ynt: %50 Hibe İle Yaptırdığım 1X10 Balıkkılçığı Sağımhane (hacimmet)

Hayırlı olsun Hacım, biz böyle bir yere sahip olmadan heralde bu işleri bırakıcaz. Piyasada istikrar kalmadı, sütün mü var derdin var.:)

Hayırlı olsun. Ayıptır sorması kaç sağmalın var merak etim. Bu ölçekte bir sağım ve soğutma sistemini şahıs olarak kurabilmen adına ayrıca tebrik ederim.

Hacım hayırlı uğurlu olsun.. sanırım bu sene bekleyenleri görmüşler :)
Bizim teyzeoğlu da 3 yıldır yazılıyordu bu yıl ona da çıktı. Oda 2X8 yaptırdı.

abi yapmadıgın iş yok hayırlı ugurlu olsun anlş-*s tebrık ederım ulkemızın bu denlı tarım polıtıkalarına ragmen halen ayakta kalıcam dıye dırendıgın için valla helal olsun ok-*-s

hayırlı olsun bu devletin %50ler faydalı aslında biz bu yıl ot biçmeye yazıldık çıktı aslında ne kadar süt ve hayvancılık politikası eksi yönde ilerlesede böyle sistemler bizim işimizi kolaylaştırıyor

hayırlı olsun abi böyle bir sistemi kurabilmen için günlük ne kadar süt vermen gerekiyor? bildiğim kadarıyla belli bir sınır var o sınırı geçemezsen sütçü gelip kapından götürmüyor.