SATILIK-ZETOR 6441 Cep Herkülü

Ynt: SATILIK-ZETOR 6441 Cep Herkülü

Zetorun ucuzluğu sakın kalitesizlik olarak algılanmasın, bizde bilinmediğinden ve arkasının olmamasından başka bişey değil..

Nette 95 ' lik motorla çekişemediği-başabaş videoları var..

70-75 bg motorların işini yapar!

Evet yazıyormuş pardon. Performans iyi seri bir traktör. 85 bg lik kullanmıştım 2008 model 6 ileriydi. Yakıt nasıl peki? Birde geri kalanı iyi de lif o matik yok o çok kötü işte.

Dediğim gibi satıcı değilim sadece Zetor meraklısıyım. Belki ihtiyacı olan vardır diye paylaştım.

85 bg dediğinize göre 8441 kullandınız (net 82 bg) eski kasadır büyük ihtimalle yoksa uzay kasa mıydı? Neden sattınız veya değiştiniz acaba..

Evet düz proxiamalar 6 ileri 2 takviyedir. Lift o matik Forterralarda var..

Tek kelimeyle zetorlar EN az yakan EN çok çekenler listesinin hep başlarındadır!

İkinci el vardı çok çok az kullanılmış. Olmadı anlaşamadık. Trakyada zetor nadir bulunuyor. Servisi var Tekirdağ ' da usta iyi ama yedek parça tedariği sıkıntılıymış birde lift o matik yok. 80hp civarında ilaç gübre getir götür için bakıyorum ama Türkiye ' ye teknolojisi olanlar gelmiyor.

İşinize yarayabilir..

http://www.trakkulup.net/ikinci-el-alim-satim/zetor-7421-(74-bg)/

Dünyada sadece 1 tane Zetor fabrikası var, toplama-fotokopi, benzetme yok :)

Yani dünyanın 90 küsür ülkesindeki Zetor neyse Türkiyedeki Zetor da onun aynı!

Genelde standart hep aynı Lakin ufak-tefek opsiyonlar var o kadar...

bende 6441 almayı düşünüyorun arkadaşlar zetorun idrolii kaldırma kapasitesi nekadar td 70 ler ibi idrolii çiftte dalma çıkma yamayor demi td ler bukonuda çok iyi

yeni kasa 6441 ' in hidrolik kollar ortalama 100 ' lük bi motor kadar

eski kasanınki de 80 ' lik bi motor kadar..

yani 64 ' lüğün çok üstünde kol var, hiç bi sıkıntı yaşamazsın..

yaşayacağın TEK sıkıntı temiz 6441 bulman olur :) bulurda almazsan bize haber ver bari.. :)