ÖNALLAR FİCUS P 2000

40 Yılı Aşkın Tecrübe...
Tarım makinaları endüstrisinde 40 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte çiftçilerimizin bildirimleriyle geliştirilen 2000 lt turbo atomizör, beklentilerinizin tam karşılığı demektir. Klasik tasarıma sahip ürünümüz, her zamankinden daha fazla performans, üretkenlik ve verimlilik sağlamaktadır. Sizinle birlikte, her koşula hazırdır.
Yorulmayan Güç: C145 Pompa
Önallar marka C145 model pompa, uzun ömürlü olması ve mümkün olan en yüksek performansı sağlaması için üretilmiştir. Ani basınç yükselmelerine karşı emniyet ventili ile koruma altına alınmıştır. Yanında standart olarak sunulan By Matik model kontrol ünitesi ile birlikte tam uyumlu çalışır. Ergonomik tasarımı, kullanıcının kolay kullanabilmesine imkan sağlar.
Polietilen Depo
Zirai ilaçların olumsuz etkilerine karşı dayanıklı polietilen maddeden üretilen depo, doldurucu ünite ve hortumları ile birlikte standart olarak sunulmaktadır. Deponun şasi ile temas ettiği kısımlara koyulan lastik malzeme, engebeli arazi koşullarında meydana gelebilecek sarsıntılardan zarar görmemesini sağlar.
Etkin Müşteri Desteği
Ülke çapındaki yaygın servis noktalarımızda ihtiyaç anında yardım edebilecek deneyimli kadro ve mobil servis araçları ile satış sonrası servis hizmetlerimiz her zaman yanınızda...

GENEL ÖZELLİKLER
Kolay ayarlanabilir ve kullanışlı bir makinedir.
İş verimi yüksek bir makinedir.
Zirai ilaçlarin olumsuz etkilerine karşı depolarımız polietilenden üretilmektedir.
Turbo fan, paslanmalara karşı Krom (Cr) - Nikel (Ni) veya galvaniz kaplı sacdan üretilmektedir.
Açısı ayarlanabilir yerli pervane veya yüksek hava debili İtalyan pervane kullanılmaktadır.
Su filtresi kolay temizlenebilmektedir.
Hidrolik karıştırma sistemi ilacı su ile homojen olarak karıştırır.
Basınç ayarlayıcı regülatör atılan ilacın basıncı değiştirilebilir. Bu sayede istenilen debide(lt/dk) ilaçlama yapılabilir.
Makinede bulunan depo doldurucusu 30 bar basınç altında ilaç deposunu, çok kısa bir sürede doldurmaktadır.
Çekilir tipte tekerlekli kriko sistemi bulunan çeki oku ile traktöre kolay montaj olanağı sağlar.
Turbo atomizör memesi kısa ve uzun mesafelerin ayarlanması için kendi ekseni etrafında dönebilmektedir.
Deponun üzerinde kabartmalı veya şeffaf olarak seviye göstergesi mevcuttur.
Fan malzemesi, göbek ve kanatları sert plastikten yapılmıştır.

AYRICA BU ÜRÜN TANK İÇİ YIKAMA SİSTEMİNE, EKSTA DAYANIKLI (ÜZERİNDE KAYNAK BULUNMAYAN) KOMPLE BÜKÜM ŞASEYE, TAMAMEN EŞİT DAĞILIM YAPABİLEN ÇİFT PERVANELİ ÖZEL KROM ALAŞIMLI 90LIK FAN ÜNİTESİNE, ORJİNAL BYMATİC KUMANDA SİSTEMİNE VE DAKİKADA 170 LT SU BASABİLEN PİRİNÇ GÖVDELİ ORJİNAL POMPAYA SAHİPTİR.

Ynt: ÖNALLAR FİCUS P 2000

spraypro link=topic=68311.msg778152#msg778152 date=1380121335' Alıntı:
ali bey bu makıneyı 55 hp bır motor her turlu kosulda hoplatması gerekır kı burda duzde bıle motor u bayıltıyırosa pek verımlı olmaz neden dıye sorarsanız herkesın 70 lik 80 lik 100 lik motoru yok bunu takıcak :)

tumosannn link=topic=68311.msg778155#msg778155 date=1380121512' Alıntı:
ali bey bu makıneyı 55 hp bır motor her turlu kosulda hoplatması gerekır kı burda duzde bıle motor u bayıltıyırosa pek verımlı olmaz neden dıye sorarsanız herkesın 70 lik 80 lik 100 lik motoru yok bunu takıcak :)

Traktörümüz 45 hp gücünde ve yaklaşık 20 senelik eski bir model. Videodaki makine almanya fuarına katılacak. Üzerinde 170 ltlik devasa bir pompa var. Bu yüzden bizim düldül tam verimle çeviremedi :)

spraypro link=topic=68311.msg778157#msg778157 date=1380122133' Alıntı:
Traktörümüz 45 hp gücünde ve yaklaşık 20 senelik eski bir model. Videodaki makine almanya fuarına katılacak. Üzerinde 170 ltlik devasa bir pompa var. Bu yüzden bizim düldül tam verimle çeviremedi :)
bızde ertanlar bınlık var..pompası kaclık bılmıyorum ama bu kadar zorlamıyor motoru :) bu 170 lık pompaya kac hp lık motoru on goruyorsunuz..

tumosannn link=topic=68311.msg778164#msg778164 date=1380124262' Alıntı:
bızde ertanlar bınlık var..pompası kaclık bılmıyorum ama bu kadar zorlamıyor motoru :) bu 170 lık pompaya kac hp lık motoru on goruyorsunuz..

bu makine için min 70 hp diye düşünüyorum. Tabii bu benim tahminim sadece testi yapıldıktan sonra katalogda bulunacak veri daha net olacaktır.

spraypro link=topic=68311.msg778166#msg778166 date=1380124799' Alıntı:
bu makine için min 70 hp diye düşünüyorum. Tabii bu benim tahminim sadece testi yapıldıktan sonra katalogda bulunacak veri daha net olacaktır.
:S cok fazla bence 55 lık motorun calıstırabılmesı gerekır dıye dusunuyorum

çift pervane mı var bunda.. jet fan mı. :S

tumosannn link=topic=68311.msg778168#msg778168 date=1380125701' Alıntı:
:S cok fazla bence 55 lık motorun calıstırabılmesı gerekır dıye dusunuyorum

ben sadece rahat çalışabileceği kişisel tahminimi söyledim. :) bu arada bunları konuşurken size birşey danışmak isterim. fabrika için sadece makine testinde kullanmak amaçlı bir traktör bakıyoruz. hangi marka - model ' i önerirsiniz ? min. 100 hp olacak.

spraypro link=topic=68311.msg778170#msg778170 date=1380125847' Alıntı:
ben sadece rahat çalışabileceği kişisel tahminimi söyledim. :) bu arada bunları konuşurken size birşey danışmak isterim. fabrika için sadece makine testinde kullanmak amaçlı bir traktör bakıyoruz. hangi marka - model ' i önerirsiniz ? min. 100 hp olacak.
Tümosan 5285 85 beygır John dere mıleno 100 f ve tabıkıde Landini REx 100 ama tumosan 85 lıgı de deneyın derım kuyruk mılı kuvvetlı ve dıgerlerınden az yakıyor turbo atomızerde.

Çekimlerde de kullanacağımız için kabinli istiyoruz. Ayrıca 85 hp yeterli gelmeyecektir malumunuz gün geçtikçe ekipmanlar da teknoloji de büyüyor. Min. 100 yada 110 olursa uzun ömürlü kullanabiliriz. John Deere daha yakın geliyor bana.

spraypro link=topic=68311.msg778181#msg778181 date=1380127467' Alıntı:
Çekimlerde de kullanacağımız için kabinli istiyoruz. Ayrıca 85 hp yeterli gelmeyecektir malumunuz gün geçtikçe ekipmanlar da teknoloji de büyüyor. Min. 100 yada 110 olursa uzun ömürlü kullanabiliriz. John Deere daha yakın geliyor bana.
John Deere 100F Orchard & Vineyard Tractor

o zaman bu motora bı bakın derım hem kabını ızleyıcılerınızın dıkkatını ceker motor 100 beygır cok kuvvetli kuyruk mılıde öle yalnız bıraz yakıtı varıdr arkadasımda var ordan bılıyorum yoksa tarla tipi bir sey dusunuyorsanız butcenız ne kadar bılmıyorum ozelden yazarsanız sıze daha fazla yardımcı olabılırım anlş-*s

spraypro link=topic=68311.msg778170#msg778170 date=1380125847' Alıntı:

Aceleniz yoksa biraz beklerseniz MF 5610 işinizi görür, 4300KG lift kapasitesi 3 silindirli, otomatik Dyna4 şanzıman...Kendisi de 4300Kg. O segmente entry level sewiyesinde en iyi özelliklere sahip traktördür...

Ayrıca çekimler için Düzgünler ' den emanet isteyebilirsiniz size hayır demezler....