Tümosan Massey Yarışı

Ynt: Tümosan Massey Yarışı

Sesi öldürüyor beni naletin ;D :8

Beyler bu arada massey cıftte falan gectı demeyın sakın tumosan 55 beygır 55-50 modelı hatta Massey ferguson 260 gold ıse 64 beygırdır anlş-*s

tumosannn link=topic=68320.msg777817#msg777817 date=1380025587' Alıntı:
Sesi öldürüyor beni naletin ;D :8

Beyler bu arada massey cıftte falan gectı demeyın sakın tumosan 55 beygır 55-50 modelı hatta Massey ferguson 260 gold ıse 64 beygırdır anlş-*s
Dostum Massey devri bitti artık. Tarla da en çok yakıp en az çeken ve çektiğininde %60 patinaja giden bir traktördür massey. Bakma eskiden pek fazla seçenek yoktu Massey revaçtaydı. Ama Masseyin en çok sevdiğim serisi bu Goldlardır diğerlerine göre çekisi çok güzel...

gollar 3 vitez olmasına rağmen yolda baya süratlı ben malatyaya servise getirdiğimde yolda tt65 165 ve eski jd leri solladım adamlar dönüp birdaha baktı bu nasıl motor die çekişe gelince gold arkadan yetişdi ama sonradan yavaşladı bence bilerek yaptı gibi çünkü golların çift ve 3060 çiftleri çok güzel birde beraber başlamadılar ben td65b lerle karşılaştırıyorum goldumu daha baskın çıkıyor bizim burda tümo kullanna olsa onunlada karşılaştıracağım ama kullananan yok fahri adak karşimizde mf dönemi bitti demiş yeni mf ler için bu sözüne katılıyorum ama ikinci ele gelince satışı en yüksek olna makina türkiyede nereye giderseniz gidin 10 evden 4 döndü mf 3 nh geri kalanda değişik markalar yer alıyor