Eskişehir Anadolu tigem

Ynt: Eskişehir Anadolu tigem

şerefli1 link=topic=68360.msg778434#msg778434 date=1380208336' Alıntı:
sömürün bu vatanı bi gün hessabını ağır vereceksiniz tigemmiş duva*-*0 duva*-*0
;D ;D ABI SENI COK IYI ANLIYORUM AMA BEN OY ATMADIGIM ICIN İÇİM RAHAT AMA DEDIKLERINE AYNEN KATILIYORUM ok-*-s

paylaşım için teşekkürler atılgan bey.
süper ötesi makinalar.acaba ekim öncesi ve sonrası ne gibi işlem yapıyorlarmış bilğiniz varmı.
ekilen yer sankı üstüne silindir çekilmiş ğibi cok düzgün duruyor.
günde bi traktörlemi 500 dönüm ekim yapıyorlarmış.

ÇeLişki_37 link=topic=68360.msg778461#msg778461 date=1380211783' Alıntı:
Güzel paylaşım teskkrler.
abi adamlalar göre eylül 15 le ekim 15 arası ekim tarihimiş kuruda 22 eylülde ekmeye başladır gübre olarak ne atıyorsun diye sordum o parsel 1ooo dönüm 10 kilo 20.20 atıyorlar yukardaki parselede sade 33lük atdık dedi toprak ne isterse onu atıyoz diyor asagı tarafı bizim tarlalar başlıyor biz 18 kilo dap ekiyorduk bu sene sülfat atıp sonra dap la ekcez inş çumartesi sülfat atmaya başlasak ekim 2side ekmeye başlıcaz inş yok valtra o kadar ekiyor mibzer 8m 95liklerde 4m lik 4mlik mibzer 500kg buğday 500kg gübre 8mlikde 1ton buğday 1ton gübre Anadolu tigem 4mlik mibzerlerden 3 tane sattık dedi

atılgan aysul link=topic=68360.msg778531#msg778531 date=1380219547' Alıntı:
mibzer yeni gelmiş galiba scatena diye birsey gördüm

Fotoğraflardan markalar belli değil, renginden we tipinden çıkardım....

SCATENATA Gaspardo ' nun en üst model ekin mibzeri daha üstü yok....

İmkan olursa inceleyin elin oğlu neler yapmış öğrenmek gerek...

Fotoğraflardan markalar belli değil, renginden we tipinden çıkardım....

SCATENATA Gaspardo ' nun en üst model ekin mibzeri daha üstü yok....

İmkan olursa inceleyin elin oğlu neler yapmış öğrenmek gerek...
[/QUOTE]
yarım saat orasına burasına baktım adamlar en ufak bir yerde malzemeyi calma yok gayet sağlam yapmışlar ekim yapılan yer kayalı yer ve en taşlı yer adamlar kasıtlı en kötü yeri bunla ekiyorlar teker arkasına çizel bacağı gibi ayak atmış ithal pabuç bile kırımış ama durumu gayet iyi bizde baktıkça çifcilikden soğuduk

bilal tıraşçı link=topic=68360.msg778554#msg778554 date=1380222359' Alıntı:
Eskişehir de Neredeymiş Bu Yahu... bils-*- :S Bu Tanıtım Amaçlı Falan mı? :S
yok Anadolu tigem 40bin dönüm araziyi ekiyor arazinir bir kısmıda yanyana adamlarınıda ekinleri baya iyi oluyor ondan arada fırsat buldakca gidip konuşuyor nasıl yapıyorsunur diye bir baslıyoz 1saat filen konusuyoz arazide ışıkören köyden başlıyor hamidiye kadar gidiyor ankara yoluda galiba 40km de

atılgan aysul link=topic=68360.msg778568#msg778568 date=1380223224' Alıntı:
yok Anadolu tigem 40bin dönüm araziyi ekiyor arazinir bir kısmıda yanyana adamlarınıda ekinleri baya iyi oluyor ondan arada fırsat buldakca gidip konuşuyor nasıl yapıyorsunur diye bir baslıyoz 1saat filen konusuyoz arazide ışıkören köyden başlıyor hamidiye kadar gidiyor ankara yoluda galiba 40km de
Hııı... Bende Sandım Bir Reklam Amaçlı Veya Fuar Gibi Bişi Zannettim Kaçırdığıma Üzülecektim... Bide Eskişehire Slajcı Gruplar gelmeye Başlamıştı 1 Ay Evvelden Hatta Ben Fotoğraflarını Çekmiştim Adamlar Jaguar la Geliyor ve senin Bir Günde Yaptığını en Fazla 1 Saatte Temizliyor Nakliye Dahil... Neyse Konu Sapmasın... ;D