nh 54 c filtre değişimi

nh 54 c nın yakıt fıltresı,yağ ve hıdrolık fıltresının değiştirmeyı düşünüyorum.daha önce fıl fıltre kullandım çok memnun kaldım.new holland ın orjınal hıdrolık fıltresı cabuk tıkanıyor muhabbetı cok çalındı kulağıma..kullandığınız ve tavsıye edebılecgınız fıltre markası var mı acep?ayrıca şampıyon fıltre nasıldır?şimdiden teşekkurler.. ok-*-s

Ynt: nh 54 c filtre değişimi

nh2000 link=topic=68365.msg778550#msg778550 date=1380221924' Alıntı:
nh 54 c nın yakıt fıltresı,yağ ve hıdrolık fıltresının değiştirmeyı düşünüyorum.daha önce fıl fıltre kullandım çok memnun kaldım.new holland ın orjınal hıdrolık fıltresı cabuk tıkanıyor muhabbetı cok çalındı kulağıma..kullandığınız ve tavsıye edebılecgınız fıltre markası var mı acep?ayrıca şampıyon fıltre nasıldır?şimdiden teşekkurler.. ok-*-s
Fil al yıne :S anlş-*s

fil filtre 2 yere baktım bulamadım.sadece yakıt fıltresını fıl aldım.sanırım diğerlerını şampyon alcam..yaygın kullanılıyor ve özellıkle hıdrolıkte tavsıye edılıyor..teşekkur ederım.yorum ıcın.eyvallah..

nh2000 link=topic=68365.msg778555#msg778555 date=1380222426' Alıntı:
fil filtre 2 yere baktım bulamadım.sadece yakıt fıltresını fıl aldım.sanırım diğerlerını şampyon alcam..yaygın kullanılıyor ve özellıkle hıdrolıkte tavsıye edılıyor..teşekkur ederım.yorum ıcın.eyvallah..
abı bılmıyorum ne desem yalan olur 54 c den memnun musunuz yakıtı cekısı .. nasıl.. anlş-*s :S

ben fil filtre tavsiye ederim. mf 3085 in bakımını kendim yapardım. orjinal filtreler pahalı diye. hem yağ hem yakıtta şampiyon filtre hem çabuk şişiyor, hem sıcak aşırı sıcakta çalışınca kağıdı erime yapıyor yada parça parça kopup dağılıyor . ama fil de herhangi bir sorun yaşamadım.

fıltrelerde kagıt yok.metal aksam hepsi..new holland servısı ıle göruştum tanıdık bır usta orjınal fıltrelerını tavsıye etmedı..fıl den memnunum aslında ama new holland kullananların cogu hıdrolık olarak şampıyon deyınce deneyecegım sanırım.zaten o kadar çok çalımıyor traktor.işlerıdıgı alan az..

GÜRKAN link=topic=68365.msg778558#msg778558 date=1380222549' Alıntı:
ben fil filtre tavsiye ederim. mf 3085 in bakımını kendim yapardım. orjinal filtreler pahalı diye. hem yağ hem yakıtta şampiyon filtre hem çabuk şişiyor, hem sıcak aşırı sıcakta çalışınca kağıdı erime yapıyor yada parça parça kopup dağılıyor . ama fil de herhangi bir sorun yaşamadım.
[/quote 2000 model 2 yıldır bızde bız 2. sahıbıyız.serı olan modellerden 40 km/sa.. eskı fıatlara nazaran serı o nedenle 1 vıtes daha düşükte kulanmak zorunda kalıyorsunuz ama serılıgı yakıtı etkılıyor.ben memnunum.sorunsuz traktör.çekışı de bu guctekı traktör ıcın ıdeal..

nh2000 link=topic=68365.msg778564#msg778564 date=1380222953' Alıntı:
2000 model 2 yıldır bızde bız 2. sahıbıyız.serı olan modellerden 40 km/sa.. eskı fıatlara nazaran serı o nedenle 1 vıtes daha düşükte kulanmak zorunda kalıyorsunuz ama serılıgı yakıtı etkılıyor.ben memnunum.sorunsuz traktör.çekışı de bu guctekı traktör ıcın ıdeal..
ok-*-s