Trakkulupte Bir Şok Daha--Çağrı TD100 üne kavuştu :)

Arkadaşlar Selam;

Trakkulupte şok diye başlık attım.Bunun ilk ışığını volkan yaktı.3105 i yere göğe sığdıramazken bir anda kapıda haşmet ağa belirdi.artık volkan erkuntcuydu.
Bir gün sabah trakkulupu açtığımızda karşımıza barışın hiç beklenmedik bir şekilde japonuyla birlikte resimlerini görüyorduk.o aldık kubotayı desede biz inanmıyorduk.ama artık barış kubotacıydı.
her şey bu kadar derken claas tan başka traktör üretilmediğini düşleyen alipasalierkan bir gece ansızın volkanla bacanak oldu.onun da artık bir erkuntu vardı.
Çağrı konusuna gelince; fuardan önce konuşmuştuk,'abi bizim traktör kabinsizdi'demeye başlamıştı.dedim çağrı gel ortak yol izleyelim oturalım,konuşalım,beraber karar verelim.3085 in eksilerini ,artılarını ve değiştirmek gerekip gerekmediğinin artı ve eksilerini beraber çalıştık.aklımızın yetmediği yerlerde birilerine danıştık.sonuç olarak TD100 e karar verdik.Kardeşime hayırlı uğurlu olsun ,Allah tekerine taş değdirmesin diyorum.
Not:Çağrının interneti yok,rocky çağrının arkasından çok konuşmayacakmışsın ;D

TANOTO ' dan yüklenirken

978q.jpg

qobv.jpg

7gb9.jpg

Evin Avlusunda Dönerken

hz5e.jpg

13ha.jpg

Çağrı ;abi gözüme yakışıklı geldi derken ;D

loai.jpg

3085 e elveda : ' (

m8h.JPG

smoj.jpg

b69s.jpg

Çağrıyla bir tur attık;abi çekme ya derken ;D

ndox.jpg

zclw.jpg

wr0c.jpg

Lastik havaları kontrolü (çağrının gülümsemeye dikkat ;D )

bw5n.jpg

5q5p.jpg

1cn1.jpg

Mutlu aile tablosu (çağrı,babası,dedesi,komşusu)

1ld8.jpg

Ben ve Çağrı

g6bl.jpg

Ynt: Trakkulupte Bir Şok Daha--Çağrı TD100 üne kavuştu :)

Allah ım neler görüyorum inanamadım inanamayacağımda ;D Hayırlı olsun Çağrı :D Gökhan abi sonunla anladı şu mf nin motur olmadığını sağolasın eline koluna diline sağlık ikna etmişsin :D Bu arada çağrı da artık yok ben masseyciyim, illede mf, kırmızı olsun 5 fazla olsun laflarını duymayalım hiç yakışmıyodu zaten. :D

Not: Ben hala inanamıyorum görmeden inanmıcam. :D

Çağrı abiye hayırlı uğurlu olsun.Bence TDD Serisinde şuanda en iyi model TDD 90 ve Td100d diye düşünüyorum.İyi bir seçim yapmış.Allah utandırmasın.

Bi kaldı tokmakcıı :D Onu da ben mavici yapıcam :D Bu arada çağrı sana mavi gitmemiş Gitmiş ama bu çok parlak gel takasa grelim TD80 i vereyim üste 10 bin ver anlaşalım.Hemen gözünü korkutma vade de yaparız harmana :D