Massey Ferguson 3635 verip Case jx90 yada jx100 alsam kaybım olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar 2012 model massey feguson 3635 kullanıcısıyım ancak aşırı zıplaması ve 3 silindir olmasından memnun değilim.
Bu nedenle Case jx90 yada Case jx100 arasında kaldım birazcık bilgilendirir misiniz beni.
Ve ayrıca Case için New Holland çakması diyorlar dogrumudur?

Ynt: Massey Ferguson 3635 verip Case jx90 yada jx100 alsam kaybım olur mu?

dogrusu ıkısı arasında sadece beygır farkı var tabı bıraz fıyat farkı hangısının fıyatı uygunsa yada ıkısı arasında cok bı fıyat farkı yoksa 100 al hayır case cakma deyıl sadece turkıyede nh ıle aynı fabrıkada uretılıor ve bu yuzden cogu parcası aynı cnh. tabı bu ıkısı arasında seceneklerde farklılıklarda yok deıl. bende jx75 var özellık olarak jx90 a cok yakın oldugu bılıorum yakıt olarak ben memnunum cunkı yaptıgı ıs en az 90 beygırlıgın yapması gerekn ısler ve ben 75 beygırlık traktorle güruom ve buna ragmen mazot konusunda rahatım yanı pısman olmassın ama nedendır bılmem ben 90 lıgı secerdım sankı 90lık daha bı oturaklı daha bı farklı gıbı gelıor ama ne kadar buyuk o kadar ıyı cunkı 90 lık la 100 luge aynı pullugu taksan 100 luk daha az zorlanacagı ıcın daha az yakar bu da senın kârına olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...