landini kullanicilari digerlerine gore sitede daha az heralde

Ynt: landini kullanicilari digerlerine gore sitede daha az heralde

Benim fikrim landini lerde benimtraktorum icin konusuyum mazot otamatigi sorun cikarabilir cunki bi kez oldu yenisini alip taktim

tolga bey biz traktörü 2011 in sonuna doğru aldık.traktör şuanda 1400 saati geçti şuana kadar traktörde başımıza gelen arıza sadece koltuk amartisörünün bozulması oldu onun dışında bi sıkıntı çıkmadı allaha şükür.onuda hemen garantiden değiştirdiler. biz traktöre 5/13 pulluk koşuyoruz seri 1 ve 4 takviye ile rahat bir şekilde çekiyo.yakıtıda çok iyi bizimkisi 80 litre alıyor. büyük ihtimalle sizinkide aynıdır.tarlanın durumuna göre 55-60 dönüm yer sürüyo bizde bundan önce massey vardı onun yaktının yarısını yakıyo diye bilirim.biz bunu bir akrabamızın tavsiyesi üzerine aldık o daha önce galariciydi. massey satıyordu bütün traktörlerlerden anlıyor.alırken baya tereddütte kalmıştık çünkü pek fazla bilmediğimiz bir traktör köyümüzde vardı ama bu kadar yaygın değildi. landini parasını sonuna kadar hak eden bir traktör şimdi iyiki landini almışız diyoruz.

sariguneyli link=topic=68443.msg782146#msg782146 date=1380992391' Alıntı:
Benim fikrim landini lerde benimtraktorum icin konusuyum mazot otamatigi sorun cikarabilir cunki bi kez oldu yenisini alip taktim
bizim traktör 1400 saati geçti hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadık. sorun çıkmış olabilir sonuçta kul yapısı olmuyacak diye bişey yok.bizim köyde 95 lik landini var ustanın biri onlarınkinede demiş mazot otamatiği de sıkıntı var diye oda söküp temizlemiş takmış şimdi saat gibi çalışıyor keşke almadan önce böyle bişey yapsaydınız.piyasada ustayım gezen traktörden anlamayan çok adam var.

teşekkürler kardeşim acıklayıcı bir yorum olmuş bende alalı yaklaşık 1 sene oldu 2012 model 550saat oldu şimdiye kadar bi sorunla karşılaş madım ama yine de kullananlardan bilgi almak iyi olur diye düşündüm debriyajları kaç saat gidiyo acaba

valla arkadaşlar ben landini 8865 kullanıyorum 4 yıldır 4 ' lü 14 numara pulluk 9 lı patlatma banamısın demiyo yakıtı çok güzel ben 398 düz traktör verip aldım çokta memnunum emin olun onunla yaptığım işleri ne new holland ne massey yapamaz he diğerlerini kötülemek için değil kendi emsali aynı beygir gücünde traktörlerle istediğiniz her ortamda denemeye hazırım hem yakıt hem çekiş olarak kesinlikle kendi emsali traktörlerin kralı bence