landini kullanicilari digerlerine gore sitede daha az heralde

Ynt: landini kullanicilari digerlerine gore sitede daha az heralde

bizde de landini var her yönden güzel traktörler yakıt çekiş sağlamlık konfor on numara.ama fent ve john deere in almanı kadar deyil ama diğerlerinden üstün amerikan (m serisi) meksika vs...

tolga link=topic=68443.msg780776#msg780776 date=1380739113' Alıntı:
ya arkadaslar landini kullanan bilir arizasiz sade traktorler ama trakyada cok kullaniyorlar o kadar da az sayilmaz
cok kalıtelıdırler cok da pahalıdırlar o yuzden bence herkesde yok

tumosannn link=topic=68443.msg780784#msg780784 date=1380739513' Alıntı:
cok kalıtelıdırler cok da pahalıdırlar o yuzden bence herkesde yok
parası kalitesine göre çok uygun bi traktör ülkede marka fanatikliği olmasa çok güzel yerlere gelebilecek bir marka

kiotici link=topic=68443.msg780808#msg780808 date=1380740796' Alıntı:
eğer bu ülkede td75 gibi bir traktör 82 83 bin liraya satılıyorsa landini bunların yanında bedavadır benim gözümde, herkesin görüşüne saygılıyım.
orda haklısın evet de landınıcıler ın de tek sıkayetı yakıtı bıraz ıcıyormus bırde landınıde ne marka şanzıman var... :S

tumosannn link=topic=68443.msg780810#msg780810 date=1380740962' Alıntı:
orda haklısın evet de landınıcıler ın de tek sıkayetı yakıtı bıraz ıcıyormus bırde landınıde ne marka şanzıman var... :S
inanki yakıt konusundan emsallerinden çok daha az yakıyor.şanzımanı ise bildiğim kadarı ile zf olması lazım .

bahce tıplerı ne marka sanzıman acaba :S bılmıyorum bızım burdakıler genelde 90 lık 100 luk landını bahce kullnıolar onlarda yakıtı cok dıor ama daha once kullandıkları motor tek ceker 55 veya 65 lık motorlardır sanırım onlarla kıyaslıyorlar. zuha-*-s

tumosannn link=topic=68443.msg780823#msg780823 date=1380741588' Alıntı:
bahce tıplerı ne marka sanzıman acaba :S bılmıyorum bızım burdakıler genelde 90 lık 100 luk landını bahce kullnıolar onlarda yakıtı cok dıor ama daha once kullandıkları motor tek ceker 55 veya 65 lık motorlardır sanırım onlarla kıyaslıyorlar. zuha-*-s
bahçe tip çevremde bulunmadığı için pek bilgi vermem doğru olmaz.aynen katılıyorum size mf 240 dan inipte 100 lük landiniye binerse tabiki çok yakıyo der ama yaptığı işide hiç hesaba katmaz

Arkadaslar bende poverfarm 80 var ben yakit konusunda emsallerinin arasinda pullukla tarla surumunde yarim litre fark atmazsa ben deneyerek soyluyorum tarla surumunde 4 14 numara pullukla saate 10 litre yakar 3 bucukla gider 8 ila 10 donum yer surer inan miyan varsa hodri meydan gelsin iyi yagmur yagdi biz bu gunlerde aktarmalara basliycaz

Landini lerde perkins motor var landini argo gurubununtraktoru argo gurup perkins motorunda ayni zamanda ortagi landini nin uzerindeki motorlar ingilterede uretiliyor yani diger markalar gibi cinde uretim yapilmiyo adamlar en ufak civatasina kadar italyada uretim yaptiriyo nev hollan cinde urettirip turkiyede montajini yapiyor belki bilirsiniz mf 174 modellerini arastirin landini sanzuman vardir ustalardan ogrene bilirsinz bu traktorler hic sanzuman arizasi verirlermi

sariguneyli link=topic=68443.msg780848#msg780848 date=1380744862' Alıntı:
Landini lerde perkins motor var landini argo gurubununtraktoru argo gurup perkins motorunda ayni zamanda ortagi landini nin uzerindeki motorlar ingilterede uretiliyor yani diger markalar gibi cinde uretim yapilmiyo adamlar en ufak civatasina kadar italyada uretim yaptiriyo nev hollan cinde urettirip turkiyede montajini yapiyor belki bilirsiniz mf 174 modellerini arastirin landini sanzuman vardir ustalardan ogrene bilirsinz bu traktorler hic sanzuman arizasi verirlermi
Ben yazın sanayide ustayla konuştuğumda dört dörtlük motor demişti konfor + güç + seridir dedi ama motor ömrü kısadır dedi ee gülü seven dikenine katlanır Valtra ' dan dolayı Türk malına Bi daha tövbe Ettik zaten Bi Valtra ' dan sonra landini düşündüğümüz Firmalar arasında :)

landini kral motor kım ne derse desın usta demıs ya motor omru kısa dıye o perkıns ıcın masseyın kullandıgı perkıns sanmıstır landınıdekı perkıns farklı İNGİLTEDEN OZEL GELIYOR ONUN MOTORU

tumosannn link=topic=68443.msg780853#msg780853 date=1380745791' Alıntı:
landini kral motor kım ne derse desın usta demıs ya motor omru kısa dıye o perkıns ıcın masseyın kullandıgı perkıns sanmıstır landınıdekı perkıns farklı İNGİLTEDEN OZEL GELIYOR ONUN MOTORU
her şeye balıklama dalma konuştuğum usta Landini Servisinin Ustasıydı.

sariguneyli link=topic=68443.msg780850#msg780850 date=1380745224' Alıntı:
Hic pisman olmazsin ben tercih ederim
Pişman Olmayacağımı bende biliyorum ama abi beni Hİ-LO ' nun olmaması düşündürüyor...