dal parçalama makinası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

www.youtube.com/watch?v=cJJX2lJPQcc

[size=18pt][size=14pt]gezerken gördüm bana çok güzel makina gibi geldi mesela uözkan.77 isimli abimiz değişik tarım aletleriyle hem hizmet hem ticaret amaçladığı için ilgisini çeker diye düşünüyorum sizce fiyatı nedir ve kaç beygir motor lazım acaba[/size][/size]

Ynt: dal parçalama makinası

merhaba dal parçalama derken dallları nekadar çok parçaya ayırısanız okadar çabuk ayrışır bunun yerine dallları talaşa çeviren sistemler bence daha olumlu olur

haklısınız ancak mesela bizde 70 dekar kadar çayır dediğimiz çok su tutan arazi var temizlenmesi lazım ve çevrede ona benzer birsürü arazi var bu makina ile temizlenmesi bana mümkün gibi geldi

aslında bana göre en güzeli silaj makinası tarzında bir ürün olsa traktörün önündede harici bir pto olsa onunlançalı çırpı ot felan zemine yakın temizlense ,traktörün arka pto suna söyledğiniz ürün tarzı ile toprak içinde kalan kök boğazı kökleri parçalasa çok güzel olur ,daha sonra derin pullukla bir sürüm yapılır .

Türkiyedeki traktör satıcıları ve üreticileri ön pto ve hidroliği biraz lüks buluyorlar sanrım ,benim bildğim bir fent traktörlerinde var yada çok yüksek beygirli traktörlerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...