TAŞ TOPLAMA MARKA TAVSİYE

Çifçi yeni %50 hibeler bugun acıklandı tas toplama yazılmıstık cıktı bildiğimiz bi makina yok hangi markayı önerirsiniz sağlam ve uzun ömürlü tutkundan teklif almıştık tavsiyeleriniz bekliyorum acilen

Ynt: TAŞ TOPLAMA MARKA TAVSİYE

umut abinin tavsiyesi kötü çıkmaz bence de yüksel

tutkun galiba çok derinleri alamıyor max.20 cm bizim köyde arkadaşda var, ama yüksel 40 cm ye kadar inebiliyor ok-*-s bu tür makinalar al ver olmuyor almışken en iyisi olsun :)

Yüksel bi makina için tuttu bi kaç kere buraya kadar geldi, satalı 3 sene geçmiş ücretsiz 200-300 Tl kadar bi zinciri ücretsiz gönderdi... bildiğim kadar ilk yerli ve diğer firmalar onun takipcisi..

0533 6674818- bizzat kullanan arkadaşın telefonu çok araştırdı..

Yüksel tarım ' dan kötü haberlerim war arkadaşlar....

1nci Asil listedekilerin yüklü siparişlerin dolayı 4 ay boyunca doluymuş....Bu yüzden pek gönüllü değiller yeni siparişlere, tanıdık lazım olursa gireriz dewreye...

Fiyat miyat sormadım bile...

Hermiyas link=topic=68487.msg780227#msg780227 date=1380652511' Alıntı:

1nci Asil listedekilerin yüklü siparişlerin dolayı 4 ay boyunca doluymuş....Bu yüzden pek gönüllü değiller yeni siparişlere, tanıdık lazım olursa gireriz dewreye...

çok sağolasın murat abi
olsun abi zaten şiirimdede belirtmiştim alamıyacak durumdayım ...

fazlada şişmelerine gerek yok
onlardan başka laternatif çok....
gücümüz olursa zeten kırma makinesi alırız anlş-*s anlş-*s anlş-*s

UÖZKAN.77 link=topic=68487.msg780231#msg780231 date=1380652711' Alıntı:
Bu bile kalitenin göstergesi :)

kalite de bir yerden sonra yerli firmaları şımarık yapıyo abi ya yaramıyo alk-*s

Hermiyas link=topic=68487.msg780227#msg780227 date=1380652511' Alıntı:

klasik konya firması işte abi
kusura bakmayın epeyde konyalı arkadaş var ama
bu merdiven altı tarım alet ve ekipmanı üreten konyalı frmalar biraz palazlanınca zaten kalite yok sırf fiyatları makul diye biraz ilgi alaka görünce hemen ne oldum delisi oluyor
birkaç yıl önce şakalagın merkezini aradım hibeden pnomatik mibzer çıkmıştı burdaki bayide yok çekti oyuna getirdi biizi
düşün en son ulaşabilecegim nokta olan fabrikalarını arıyorum bir konuşmaları var ki bir hava bir şımarıklık sorma gitsin vayefendim 6 ay lık üretim doluymuş şahısmalara mal vermiyorlarmış bayilere veriyorlarmış vsvs ben sanki bayide mal olsa kendilerini aramaya çok hevesliyim ya
sizden mibzer alanı s...m dedim kapadım telefonu
gittim gmg aldım kalite orta seviye yedek parça derdi yok güngör markanın yan firması zaten yani bildigimiz güngür marka mibzer 1 telefonla trakyadan kargoyla 1 günde istedigimiz mazeme geliyor ayrıca aynı teknik özelliktei şakalaktan o günün parasıyla 4 binlira ucuzdu nerdeyse yarım mibzer parası
tek bu olay olsa iyi
10 yıl falan oldu belkide daha fazla babam bugday mibzeri aldı özdöken adamlar mibzeri satana kadar bişey demedi bizde bilmiyoruz köyde ikinci mibzer biizm kiydi adam mibzeri satınca buna pistonda takalımmı dedi şu fiyata takarız ipçekme derdinden kurtulursunuz
babam sordu madem bunda piston vardı sen bize bunu en başta nniye demedin adamlarla epey tartıştık ve sonra piston tertibatını bizkendimiz taktırdık oysa orjinal pistonlusu bile varmış o mibzeri aldıgımız tarihte
enson
2 yıla yaklaaşacak bir kürek aldık toprak ve hayvan gübresi vs yüklemek için pistonlu ve uzatmalı konya malı
uzatmayınca römorka yetişmiyor diye uzattık birkaç delik
neyse birgün toprak yüklüyoruz işimiz bitince geri eski eyrine alalım uzattımızı kısaltalım dedik ugraştık yerine girmedi baktık epey bükülmüş madem bükülecek kadar kalitesiz parça kullanıyorsun ozaman neden uzatmalı yapıyorsun sabit yap yada profili kalın olandan kullan degilmi
tiksindim resmen
dediigim gibi sadece uucuz olması cezbediyor az palazlanınca onlarda fiyatı aşırı şekilde yükseltiyor
kalite sıfır müşteri memnuniyeti sıfır profosyönellik sıfırndaaltında
fiyatları ucuz
kısaca uzak olsun benden
tarım alet ve ekipmanlarında birinci sırada ege gelir hem kaliteli hem profosyönel hem müşteriyle ilgi alaka süper tek kötü yanı ege firmaları biraz pahalı
ikinci sırada trakya gelir onlar da kalite normal hizme müşteri memnuniyeti iyi müşteriyle ilgi alaka iyi fiyatlar birkısmı normal bir kısmı düşük

biizm bölgemizde yani akdenzide özelliklede çukurovadaki firmalarda tüm türkiyedeki çiftçilerin geneline hitap eden ürün miktarı sınırlı olsada yani birnevi bölgesel agırlıklı firmalar olsalarda burdaki firmalarda aşagı yukarı trakyadaki firmalar seviyesinde birçok konuda ve özellikte.

Slm 1 ay önce yüksel tarım nimet modeli 4ton depo kapasiteli taş toplama aldım.ben bu markayı araştırmadan aldım. 500 depo çalıştım çok harika çok sağlam 5000 depoda bakıma ancak girer. belkide girmez derinlik olarakta çok iyi . çiftçeker traktör sona indirince zorlanıyor