Gök gürültülü sağanak yağış

Buralara çok güzel bir sağanak yağış var.Darısı bütün Türkiye ' ye.

saat 18:00 ' de başlayan yağışla birlikte bir saat kadar elektrikler kesildi. şimdi hayat normal.yağış devam ediyor.

Ynt: Gök gürültülü sağanak yağış

şerefli1 link=topic=68492.msg780150#msg780150 date=1380648456' Alıntı:
o gök gürültüsüyle birlikde ne çay içmesi olur ali abi cidd*-*-* cidd*-*-* cidd*-*-* cidd*-*-*

inekleri sağmadan elektrikler gitti.sütün memeye verdiği ızdırapla hepsi bağrıyorlar. slaj doldurmaya gittim. donuma kadar ıslandım. jenarötör şart.Baya koşturduk akşam akşam. Ama çayı da içtik.

Jenaretörsüz sağımcılık olmaz :) akşam 4 ten 6 ya kadar güzel yağdı, bu akşamda halen yağıyor.
Çiftçilik başlar artık , çeltik harmanı yarı gibi akşam çeltikçiler alarım verdi olan onlara oldu pazar yerindeki benzinlikteki kuruluklar römork dolu idi bu sabah.

TT 55 link=topic=68492.msg780159#msg780159 date=1380648724' Alıntı:
inekleri sağmadan elektrikler gitti.sütün memeye verdiği ızdırapla hepsi bağrıyorlar. slaj doldurmaya gittim. donuma kadar ıslandım. jenarötör şart.Baya koşturduk akşam akşam. Ama çayı da içtik.
Ali abi ALLAH ım kolaylık versin ben keseri kendime göre vurmuştum...köylmüzün çilesi bundan sonra....bencede şöyle 8 kW lık bi jeneratör her zaman şart şebekeye bağlayıp hemen çalıştıracan