İRTEM TARIM MAKİNALARI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2013...!!!!

İRTEM TARIM MAKİNALARI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2013...!!!!

16-17/08/2013

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Ağustos ayında düzenlenmiş olan DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günlerinden İrtem Tarım ' ın standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan.......;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: İRTEM TARIM MAKİNALARI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2013...!!!!

İrtem hala inatla önden tekerlikli mibzer üretmiyor. çok ilginç. bir ara şaşeyi ters çevirip önden tekerlikli olmasını sağlamışlardı oysa

Ynt: İRTEM TARIM MAKİNALARI STANDI / DLG-ÖÇP TARIM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ 2013...!!!!

GÜRKAN link=topic=68556.msg781213#msg781213 date=1380824510' Alıntı:
İrtem hala inatla önden tekerlikli mibzer üretmiyor. çok ilginç. bir ara şaşeyi ters çevirip önden tekerlikli olmasını sağlamışlardı oysa
Önden tekerleklileri Kurt çok güzel yapıyor.
Bu sene alabildin mi mibzeri Gürkan hocam? :)

ufukk link=topic=68556.msg781221#msg781221 date=1380824654' Alıntı:
Önden tekerleklileri Kurt çok güzel yapıyor.
Bu sene alabildin mi mibzeri Gürkan hocam? :)
Evet Kurt çok güzel. Ufuk hocam yaylı baltalı ile komple yaylı ayak arasında çok kararsızız. aslında kararsız olup olmamak değil mesele ayçiçek para etseydi mibzer bedavaya gelecekti. bu sene başka ekipman alımı olmayacak gibi.

GÜRKAN link=topic=68556.msg781230#msg781230 date=1380824898' Alıntı:
Evet Kurt çok güzel. Ufuk hocam yaylı baltalı ile komple yaylı ayak arasında çok kararsızız. aslında kararsız olup olmamak değil mesele ayçiçek para etseydi mibzer bedavaya gelecekti. bu sene başka ekipman alımı olmayacak gibi.
İrtem bu sene çift disklilerin sisteminde değişiklik yaptı.
Bakalım deneyip , tecrübelerimi sizinle paylaşırım.
Sistem güzel olduysa sana ondan alırız bir tane , acele etme o zaman.
Zaten almak için iyi bir zaman değil şimdi , tam sezon , fiyatlar tavan yaptı. Sezonu geçince almak lazım. Malum destekten vs makina çıkanlarda mibzer peşinde , firmalar mal yetiştiremiyor. Sorsan hepsinin işleri kötü :)

güzel paylaşım teşekkürler mibzer alıcak abiler arkadaşlarım ben hayrabolu lu olarak kurt un makinalarını önerim adamların makinalarını anlatmasına gerek yok mibzere baktımı oo kendini anlatıyor zaten biz bu sene aldık 3 mt gübreli kısmetse bu sene kurla ekicez yerleri daha gelmedi geldimi paylaşım yaparım ama kurtun irtemde şaseleride daha kuvvetli ve daha titiz işçilik var

Ertuğ Aslan link=topic=68556.msg781252#msg781252 date=1380825777' Alıntı:
güzel paylaşım teşekkürler mibzer alıcak abiler arkadaşlarım ben hayrabolu lu olarak kurt un makinalarını önerim adamların makinalarını anlatmasına gerek yok mibzere baktımı oo kendini anlatıyor zaten biz bu sene aldık 3 mt gübreli kısmetse bu sene kurla ekicez yerleri daha gelmedi geldimi paylaşım yaparım ama kurtun irtemde şaseleride daha kuvvetli ve daha titiz işçilik var

Sana piyango çıkmış Kurt herkese mal wermiyor, sürekli ihracat çalışıyor, nerden mi biliyorum ben istedim satamayız size dediler....

Hermiyas link=topic=68556.msg781323#msg781323 date=1380827892' Alıntı:
Sana piyango çıkmış Kurt herkese mal wermiyor, sürekli ihracat çalışıyor, nerden mi biliyorum ben istedim satamayız size dediler....
Abi bence piyango değil Ertuğ imalat yeri olan Hayrabolu ' da zaten sıkıysa vermesinler.En kötü tanıdığı vardır Kurt firmasından.

Bundan sonra ki hedefim, uçtan yaylı, balta ayaklı bir İrtem sahibi olmak.