BU MAKİNAYI BİLEN-GÖREN-DUYAN VAR MI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BU MAKİNAYI BİLEN-GÖREN-DUYAN VAR MI?

güzel makine ama o ruloları taşıması ve ayrıyeten paketlemesi içinde ayrı makine lazım türkiye şartlarında herkesin alıp kullanması zor görünüyor

O sarıp sarmalayan 2. parçası da var... lakin tanıtım-reklam değil... gerçek alıp deneyen, kullanan gören varsa bu makina tam bizim buranın makinası gibi duruyo...

Yaklaşık bir senedir takipteyiz ama tam netlik kazanmadı...

Umut usta az daha dayan çok farklı iyisi geliyor, sanırım seneye fuara yetişebilir...

Bana sormadan Manda ' ya ciwata alırsan hakkımı helal etmem sana :)

SALİH29 link=topic=68615.msg854663#msg854663 date=1393528453' Alıntı:
makina çok güzelde bide arkasında folyo sarma işi de olsa daha iy.bayburtun neresin den sin kardeş yakın bize

Bayburt merkez ama nerdeyse tüm köyleri gezeriz iş icabı.. Ghane/Köse/Kelkit de hep uğradığımız yerler..

Siz hangi ilçe/köy..

ben gecen sene firmayi aradim, misir icin tavsiye etmediklerini, yurt disina pirinc icin sattiklarini soylemislerdi. Tarla icersinde yerde kalan misir kaziklarinin fileleri yirtmasi soz konusu olabilir diye duyustum...

Ya bunu bence sabit duranını almak lazım, şu anda video görünmüyor ama anladım ben hangi makine olduğunu. Sabit çiftlikte duracak, tarlada kullanmayacaksın, silajı normal yapacaksın, taşıyıp makineye koyacaksın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...