JOHN DEERE STANDI BURSA TARIM FUARI 2013....!!!!

Ynt: JOHN DEERE STANDI BURSA TARI FUARI 2013....!!!!

Güzel paylaşım. John Deere baya hızlı çıkmış. Yeni MC ve RC serilerini yurt dışıyla aynı anda pazara sunmuş. Bu kadar hızlı bir ürün getirdiklerini ilk defa gördüm...:D

Ynt: JOHN DEERE STANDI BURSA TARIM FUARI 2013....!!!!

paylaşım için teşekkürler güzel ve net fotolar 6MC ve 6RC ' nin ve 5075e orjinal kabinlinin fiyatları ne kadar

çok güzel çekimler olmuş sağolun,traktörlere gelince,MC standart-RC premium eski 5R serisi olan traktör 80bg liği kaldırıldı ben 6090 MC nin fiyatını sorduğumda 60000 euro demişti bayiii,artık E serilerinede kabin takılıyor bu john deere in elini güçlendirdi bence

gölge84 link=topic=68634.msg782413#msg782413 date=1381052847' Alıntı:
çok güzel çekimler olmuş sağolun,traktörlere gelince,MC standart-RC premium eski 5R serisi olan traktör 80bg liği kaldırıldı ben 6090 MC nin fiyatını sorduğumda 60000 euro demişti bayiii,artık E serilerinede kabin takılıyor bu john deere in elini güçlendirdi bence
bilgi için teşekkürler 6090MC ' nin 60000 euroluk fiyatı bana baya bir abartılı geldi kaliteli olabilir ama çok fazla fiyat istiyorlar

bir resimde benden.arkadaşlar orjinal kabinli satışlar 2014 te başlayacakmış.ayrıca şimdilik sadece 5050 lerde orjinal kabin yokmuş diyerlerinde varmış.en küçük orjinal kabin 5055 e serisinde.kabinli-klimalı 58 bin tl dediler.ama inanın mest oldum.bizim 5050 lerden kabinli hali ile çok farklı duruyor.ayrıca kabin ise gerçekten çok güzel.traktörde de bir takım deyişiklikler yapılmış.oturağı - dijital ekranı - stop lambaları - gaz pedalı - kontak anahtarı yan çevrilmiş -vites de ise abc ile 1-2-3 aynı yöne alınmış.1-2-3 ün vites kolu abc ye göre daha ön planda ve çok daha güzelleşmiş.insanın eline tam oturuyor ve daha da büyümüş.görmeyenlerin kesinlikle görmesi gerek diye düşünüyorum.orjinal kabinli 5050 gelirse traktörüme takamasam bile satar orjinal kabinli alırım...

resim gönder

baba540 link=topic=68634.msg782438#msg782438 date=1381057559' Alıntı:
bir resimde benden.arkadaşlar orjinal kabinli satışlar 2014 te başlayacakmış.ayrıca şimdilik sadece 5050 lerde orjinal kabin yokmuş diyerlerinde varmış.en küçük orjinal kabin 5055 e serisinde.kabinli-klimalı 58 bin tl dediler.ama inanın mest oldum.bizim 5050 lerden kabinli hali ile çok farklı duruyor.ayrıca kabin ise gerçekten çok güzel.traktörde de bir takım deyişiklikler yapılmış.oturağı - dijital ekranı - stop lambaları - gaz pedalı - kontak anahtarı yan çevrilmiş -vites de ise abc ile 1-2-3 aynı yöne alınmış.1-2-3 ün vites kolu abc ye göre daha ön planda ve çok daha güzelleşmiş.insanın eline tam oturuyor ve daha da büyümüş.görmeyenlerin kesinlikle görmesi gerek diye düşünüyorum.orjinal kabinli 5050 gelirse traktörüme takamasam bile satar orjinal kabinli alırım...

resim gönder
abi başka yokmu iç taraafıdan çekilmiş felan :)

Güzel paylaşım john deere satış müdürü mc ve rc serilerini tanıtımını bursa fuarında yapıyoruz demişti. r ve m serisinden ne farkı?

Yanlış anlaşılmasın bende 5050e yi beğeniyorum, ama 5055e daha mantıklı değil mi sizce 5055e max Hp gücü 60 Hp, norminal değerde ise 55 hp, turbo+intercol var, 5050e de intercool yok diye biliyorum,

Ayrıca orjinal kabin en küçük 5055e de olursa bence 2014 5055e almak çok daha mantıklı.

sadece kabin için 5055 e alınırmı bilemem ama bildiğim tüm 55 likler 50 liklerden daha fazla yakıyor ve daha az çekiyor.zaten o yüzden de şuan için piyasada 5050 patlaması yaşandı.5050 gaz verdiğin zaman çok güzel tepki verirken aynı tepkiyi 5055 vermiyor.rampada 55 likler bir daraldımı tekrar geri zor açılırken 50 likler ise daha kolay açılıyor.birde aralarında yakıt ve fiyat farkı var.50 lik az yakıyor.temsil olarakta 5 bin gibi fark var.tabi illaki kabin ihtiyaç olan birisinin 55 lik alması mantıklı.
bende az önce kendime kızıyodum neden ben bu kabini komple çekmedim diye.sadece bir taraftan çekmişim.içi falan çekmemişim.birde hava yağmurluydu ,o yüzden pek foto çekmek aklıma gelmedi....

Bu E serileri bizim piyasaya ve ekomik gerçeklerimize uygun , tam küçük -orta çiftçinin traktörü.
Hidrolikleri biraz daha güçlü olsa , e-lift tarzı bişeyler olsa ve vitesleri 12+12 olsa , çok müşteri gelir rakiplerinden.

baba540 link=topic=68634.msg782478#msg782478 date=1381070662' Alıntı:
sadece kabin için 5055 e alınırmı bilemem ama bildiğim tüm 55 likler 50 liklerden daha fazla yakıyor ve daha az çekiyor.zaten o yüzden de şuan için piyasada 5050 patlaması yaşandı.5050 gaz verdiğin zaman çok güzel tepki verirken aynı tepkiyi 5055 vermiyor.rampada 55 likler bir daraldımı tekrar geri zor açılırken 50 likler ise daha kolay açılıyor.birde aralarında yakıt ve fiyat farkı var.50 lik az yakıyor.temsil olarakta 5 bin gibi fark var.tabi illaki kabin ihtiyaç olan birisinin 55 lik alması mantıklı.
bende az önce kendime kızıyodum neden ben bu kabini komple çekmedim diye.sadece bir taraftan çekmişim.içi falan çekmemişim.birde hava yağmurluydu ,o yüzden pek foto çekmek aklıma gelmedi....
Osman abi 5050 e ye peki gelme ihtimali varmımıymış kabin.klima olsa çok sevinirim.yahu.keşke gelse ama simdilik dediklerine göre gelebilir değilmi abi

jhonderenin e serilerinin sağlam+sade+konforlu+güçlü olduğu bir gerçek ama eskikleri olduğuda doğru.fiyat olarakta gerçekten olması gereken seviyede.tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki hala anlamadığım birşeyse şu.8 vites newhollandın vitesi yeterli görülürken ,9 vites jhonderenin vitesi yetersiz görülüyor.ha ben yaptığım işler icabı ile hiç bir şikayetim yok.çift işim vb işlerim yok.sadece traktörümü yolda ve bahçe ilaçlamada kullandığım için sorun yok.ama trakkulüpte zaman zaman jhonderenin vitesi yeterli deyil dendiğini görüyorum.tabi o yorumların çoğunuda kullanıcıları deyil kullanmayan kişiler yapıyor.tabi bu yorumum yukardaki yorum için deyil.rakiplerinden çok müşteri geldiği kesinlikle bir gerçek.bizim burda genelde eski turuncu fiatları satıp jhondere 50 lik alıyoruz.sonumuz hayır olsun bakalım...