TÜMOSAN STANDI BURSA TARIM FUARI 2013....!!!!

Ynt: TÜMOSAN STANDI BURSA TARIM FUARI 2013....!!!!

steyr5454 link=topic=68655.msg782322#msg782322 date=1381007166' Alıntı:
maxima yı bende merak etmiştim ama bursaya yetişdiremediler demekki....

Paylaşım için teşekkürler abi ;)

İnsan prototibini yollar en azından resimden öteye geçemediler hiç olmazsa somut bi örnek olurdu :D

PAYLASIM için Tesekkurler.
BEYLER Maxıma ADANA TARIM FUARIN da sizlerle anlş-*s
körsaban link=topic=68655.msg782248#msg782248 date=1381000865' Alıntı:
hakkı yenmez 95 liğin güçlü makine 2li sıra bağımsız makineyi perişan ediyor
zuha-*-s ;D zuha-*-s tumosan = güç

Ahh eski kasa tümocanlar ah :) Bana zevkler ve renklerin tartısılmaz olduğunu kanıtlayan eski kasalar, beğenmeyeni çokken ben çok seviyorum eski kasayı, tümosan her gün daha da ileri gidiyor inşallah daha da iyi olur yerli malımız :)

Paylaşım için teşekkürler.

Eğer maxima da aynı seksen serisindeki defransiyelleri kullandıysalar bende hayal kırıklığı yaratır.
Zaten fotokopi ile ne yapıldı ise onlar ile gidiyor eski kasalar italyan modeli yeniler yerli tasarım.
105 lere ilk çıkınca 16 ileri 16 geri şanzıman koydular kendi ürettikleri , yürümedi tekrar 12 ileri 12 geri şanzımana dönüldü.
Bakalım maxima da neyi deniyorlar bu kadar sanki Türkiye de 115 , 125 hp , traktör görmemiş bu insanlar, moturlarına lafım yok yalnız aktarma organları şanzıman ve defransiyelde gerektiği gibi büyütmemekle gereksiz yere risk alıyorlar, inşallah iyi olur ama umudum yok şimdiye kadar gördüğümüz deneme traktörleri nin tekerlekleri küçük, aktarma organına güvenemeyen tekerleği küçük tutar.

ismail_17 link=topic=68655.msg782408#msg782408 date=1381050305' Alıntı:
Eğer maxima da aynı seksen serisindeki defransiyelleri kullandıysalar bende hayal kırıklığı yaratır.
Zaten fotokopi ile ne yapıldı ise onlar ile gidiyor eski kasalar italyan modeli yeniler yerli tasarım.
105 lere ilk çıkınca 16 ileri 16 geri şanzıman koydular kendi ürettikleri , yürümedi tekrar 12 ileri 12 geri şanzımana dönüldü.
Bakalım maxima da neyi deniyorlar bu kadar sanki Türkiye de 115 , 125 hp , traktör görmemiş bu insanlar, moturlarına lafım yok yalnız aktarma organları şanzıman ve defransiyelde gerektiği gibi büyütmemekle gereksiz yere risk alıyorlar, inşallah iyi olur ama umudum yok şimdiye kadar gördüğümüz deneme traktörleri nin tekerlekleri küçük, aktarma organına güvenemeyen tekerleği küçük tutar.
inşaallah maxima kısa zamanda piyasaya sürülür hayırlısı olsun ismail abi...

ÇeLişki_37 link=topic=68655.msg782399#msg782399 date=1381046522' Alıntı:
Ahh eski kasa tümocanlar ah :) Bana zevkler ve renklerin tartısılmaz olduğunu kanıtlayan eski kasalar, beğenmeyeni çokken ben çok seviyorum eski kasayı, tümosan her gün daha da ileri gidiyor inşallah daha da iyi olur yerli malımız :)

Paylaşım için teşekkürler.
Aynı Fikirdeyim Eski Kasalar Çok Güzel Bence... ;D

bilal tıraşçı link=topic=68655.msg782514#msg782514 date=1381076066' Alıntı:
Aynı Fikirdeyim Eski Kasalar Çok Güzel Bence... ;D

Fiat ' cı olmamızdan kaynaklanıyor bence,,, ;D

Ama hakkı yenmez tümosanlar çekişli, konforu da çok da kötü değil, en azından her yeri toplama değil motoru felan kendi üretiyo bunlar hep + dır bence.