--JOHN DEERE ÇEYİZ GETİRİYOR--6 EKİM 2013.

İYİ günler arkadaşlar.geçen hafta bir yakınımızın çeyizi vardı bizde çeyizi 7-8 tane traktörle tarsusa götürelim dedik..eğlenceli oldu ama video çekmek zor du tabi..birde kameram yoktu emektar eski kameramla çektim o yüzden görüntüler net değil videoyu montajlamak 2 saatimi youtube atmak yaklaşık 3 saatimi aldı. ama bence güzel oldu.çeyizde iyiydi uzun zamandır bölye çeyiz olmamıştı.neyse lafı çok uzatmayalım.iyi seyirler..saygılar.

john deere çeyiz getiriyor tarsus dedeler köyü
paylaşım için teşekkürü ve yorumu esirgemeyiniz...saygılar...

Ynt: --JOHN DEERE ÇEYİZ GETİRİYOR--6 EKİM 2013.

eyup reis33 link=topic=68770.msg783616#msg783616 date=1381324015' Alıntı:
İYİ günler arkadaşlar.geçen hafta bir yakınımızın çeyizi vardı bizde çeyizi 7-8 tane traktörle tarsusa götürelim dedik..eğlenceli oldu ama video çekmek zor du tabi..birde kameram yoktu emektar eski kameramla çektim o yüzden görüntüler net değil videoyu montajlamak 2 saatimi youtube atmak yaklaşık 3 saatimi aldı. ama bence güzel oldu.çeyizde iyiydi uzun zamandır bölye çeyiz olmamıştı.neyse lafı çok uzatmayalım.iyi seyirler..saygılar.

john deere çeyiz getiriyor tarsus dedeler köyü
paylaşım için teşekkürü esirgemeyiniz...saygılar...
Abi paylaşım için sağol ellerine sağlık.resimler mükemmel olmuş.videoya diyecek yok *098*-

Güzel paylaşım için teşekkürler. Bu gelenek hala devam ediyor sizde, bizim buralarda 20 sene oldu son bulalı, en son 93 te 240 s ile bende çeyiz getirmiştim. Bir daha da öyle bişey olmadı.

nailyetek link=topic=68770.msg783708#msg783708 date=1381340578' Alıntı:
Güzel paylaşım için teşekkürler. Bu gelenek hala devam ediyor sizde, bizim buralarda 20 sene oldu son bulalı, en son 93 te 240 s ile bende çeyiz getirmiştim. Bir daha da öyle bişey olmadı.
saolasın nail abi bizdede epeydir böyle bir şey olmamıştı bu güzel oldu traktörler peş peşe gelince hemi diikat çekti hemi zevkli oldu nail abi saygılar..